Skocz do zawartości
Chobo

Najlepsza seria BArtona 2500 Mobile

Rekomendowane odpowiedzi

Lada dzęn kupuje BArtonika 2500+ mobile,i prosił bym was o napsianie najlepszej serii,jezlei mozecie;)Wiadomo ze chodzi o krecenie,i jescze jedno,czy wrzytskie mobile majaodblokowany mnoznik?Kumel byl ostanio na gildze i mu powiedlzi ze mial zablokowany,jak sie pytal i chical kupic:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bys raczyl poczytac troche to forum to bys sie dowiedzial ze seria proca nie ma tu nic do rzeczy liczy sie fart no chyba ze mozesz przetestowac proc a potem go wymienic gdyby nie spelnial oczekiwan.

 

nic mi nie wiadomo o mobilach z zablokowanym mnoznikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bys raczyl poczytac troche to forum to bys sie dowiedzial ze seria proca nie ma tu nic do rzeczy liczy sie fart no chyba ze mozesz przetestowac proc a potem go wymienic gdyby nie spelnial oczekiwan.

 

nic mi nie wiadomo o mobilach z zablokowanym mnoznikiem

Nie zgadzam się !! Zasadniczo każda seria podkręca się lepiej lub gorzej. Np. Bartony 2500+ Mobile z serii IQYHA (według mnie najlepsza seria) podkręcają się z reguły bardzo dobrze. Owszem , może się zdarzyć wyjątek ale w większości przypadków właściciele są zadowoleni z tej serii. Jeśli udało by ci się zdobyć taki procek to polecam 8) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Różnice wiadomo mogą być ale raczej nie wielkie. Chyba każdy mobile spokojnie pójdzie na 2500MHz więc wydaje mi sie to wystarczające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypowesz to lepiej zdobądz jaka kolwiek wieze

Może być wieża eiffla ?

 

rotfl... :lol:

 

Lada dzęn kupuje BArtonika 2500+ mobile,i prosił bym was o napsianie najlepszej serii,jezlei mozecie;)Wiadomo ze chodzi o krecenie,i jescze jedno,czy wrzytskie mobile majaodblokowany mnoznik?Kumel byl ostanio na gildze i mu powiedlzi ze mial zablokowany,jak sie pytal i chical kupic:|

Masz worda - to czasem go załącz i sprawdź ort. zanim coś napiszesz...

 

Topic przyklejony u góry "Athlon XP-M 2500+ MEGAHIT!" - tam masz duże info. Z tego topicu wynikało jedno, że seria ma mało do gadania...

Wszystkie mobile procki mają oblokowane mnożniki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie se spokoj mitom o seriach kolorkach laminatu i odblyskach na jądrze ..

to sie nudne robi

 

a na pytanie o mnoznik .. TAK KAZDY MOBILE MA ODBLOKOWANY .. na tym polega technologia mobili ze moga zmieniac mnoznik i fsb w locie zeby oszczedzac power w lapkach ..

troche logiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...