Skocz do zawartości
maziboss

Mp3 player do 659 złotych...

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec zamierzam sobie nabyc odtwarzacz mp3. Narazie mam jeden typ i prawdopodobnie ten kupie http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=11058

Zalezy mi na tym, aby odtwarzacz mial mozliwosc rozszerzenia pamieci (wymieniony przeze mnie model ma taka mozliwosc) Druga sprawa to dobra jakosc dzwieku, a trzecia hmmm czy sa jakies inne modele ktore moga zagrozic temu odtwarzaczowi ?

Maksymalna cena wynosi 659 złotych ;) Czekam na porady

Z gory dzieki !!

P.S.

Mile widziane opinie userow ktorzy posiadaja wlasnie ten model lub inny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie polecam creativa mam osobiscie ale za to polecam firme Iriver kumpel ma i jest to super sprzet.

IRIVER wiem ze super TYLKO, ze kosztuje ponad 1000 zlotych (wszystkie modele), a tyle kasy na pewno nie wydam na odtwarzacz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie polecam creativa mam osobiscie ale za to polecam firme Iriver kumpel ma i jest to super sprzet.

 

Ciekawi mnie jaki odtwarzacz masz ... ?? Pewnie MuVo 1 !!!

Creative to dobra firma, i robi dobre odtwarzacze. Ja nie polecam MPio.

Czytałem na jednej ze stron że jest to słaby odtwarzacz. Ładnie wygląda ale nie gra tak dobrze jak Creative MuVo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys jak lookałem to był śjakiś firmy FOXDA - w obudowie ALU, z animowanym menu, tunerem, dyktafonem .... poszukaj na stronie FOXDY - tam jest tylko 1 chyba w ALU-obudowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys jak lookałem to był śjakiś firmy FOXDA - w obudowie ALU, z animowanym menu, tunerem, dyktafonem .... poszukaj na stronie FOXDY - tam jest tylko 1 chyba w ALU-obudowie ;)

tylko ze tych playerkow nie da sie powiekszyc przez dodatkowa karte a moim zdaniem 256 mega to troszke za malo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jakoscia to pewnie kazde to qpa bedzie liczy sie w tym jak dla mnie jakosc wykonania nad tym sie zastanowcie :)

dlatego rozwazam zakup pomiedzy mpio fl100 a mpi fy200 oba bardzo dobrze wykonane ten drugi podobno ma lepszy dzwiek ale chcialbym je porownac na zywca ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...