Skocz do zawartości
nigel0

Neostrada zamiast NO-IP

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałbym się dowiedzieć czy korzystając z usługi neostrada gdzie często dostajemy różne IP z puli adresów możemy spokojnie korzystać z różnych dobrodziejstw wymiany p2p bez obawy, że w końcu ktoś postanowi dojść do nas po ip. Sprawa ma się diametralnie inaczej w stosunku do osób, które na stałe posiadają swoje IP i ich identyfikacja publiczna nie jest trudna dla ciekawostki podam adres gdzie można sprawdzić dane IP: http://www.zoneedit.com/whois.html?ad=googlex.

Zaobserwowałem, że adres potrafi zmienić się conajmniej raz na dobę, wątpie czy tpsa prowadzi jakikolwiek monitoring ponieważ byłoby to bardzo uciążliwe a i w niektórych sytuacjach dla naszego providera wręcz niewygodne chodzi mi o ewentualne roszczenia RIAA, z którą to współpracą się nie kwapi z oczywistych przyczyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaobserwowałem, że adres potrafi zmienić się conajmniej raz na dobę

W regulaminie neostrady § 7 punkt 3 czytamy

TP SA ma prawo dokonywać przerwy w dostarczaniu Usługi (time-out) wymagającej ponownej autoryzacji Klienta w sieci internet , nie częściej niz raz na 24 godziny
A więc nie wiem czy odkryłeś coś nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...