Skocz do zawartości
szymon_

NEC E313! gdzie? za ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio na allegro wyleglo sie tych telefonow dosyc duzo ;) postanowilem sobie taki kupic jako drugi telefon, a ze ndazyla sie okazja wyjazdu do Londynu mam pare pytan moze ktos bedzie znal na nie odpowiedzi. Gdzie w Londynie moge kupic ten telefon w zestawie na karte??(w takich zestawach jest sprzedawany na allegro) podobno jest to siec 3G "THREE" i najwazniejsze jaka jest cena?? ;) slyszalem juz rozne opcje jedna to 150 funtow druga 29,90 trzecia 45 a czwarta 75 wiec nie wiem ktora jest prawdziwa;) z gory dzieki za pomoc. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupic i za ile juz wszystko wiem :) kosztuje 29.99 + tzreba kupic obowiazkowo rozmowy za 15 funtow ktore jednak mozna sprzedac w komisie. wiec nie wychdozi tak drogo jak na telefon o takich mozliwosciach pozostaje kwesja sim locka wiem ze da sie go zdjac na 100% tylko jak i gdzie ;)?? oto pytanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przywiozłem 8 takich fonów - jak będziesz sprzedawał karte uzupelniającą konto w komisie za 15 funtów dostaniesz 10 to tam ci zdejmą simlocka za te właśnie dziesięć funciaków - jak ja zdejmowałem z 8 to zapłaciłem tylko za 5 więc warto więcej fonów kupić ~~~~~~~~!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...