Skocz do zawartości
kerin

Barton 2800+ 50 stopni idle na TT Silentboost - moze byc?

Rekomendowane odpowiedzi

Dowalilem z tylu jakis shitny wentylatorek arctic cool i viola, z 55.5stopni w idle spadlo mi do 50stopni. Teraz moje pytanie brzmi, ile moge podkrecic takie cacko ? (ile polecacie podniesc FSB zeby mi sie nie wieszal...) Czy powininna temperaturka jeszcze byc nizsza nim zaczne krecic?

 

Calosc smiga na Epox'ie RDA3+

 

dzieki z gory za odp =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 2500+@3200+ na Whisper Rock IV z wyszliifowanym rdzeniem w stresie mam 51'C ale na diodzie termicznej przy zdjętej ściance bocznej, w idle mam 48, a z diosy na p.głównej w stresie 48, w idle 42.

Sądze że do 2400Mhz powinno pójść spokojnie.

Jakie masz chłodzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thermaltake silentboostna procku, chieftec 350W zasilacz, R9800pro z iceq chlodzeniem, arctic cool wyprowadzacz ciepla z obudowy... Moze mi ktos doradzic jak go podkrecic? Bo jak daje mu FSB w Cpucool na 172 - komp mi sie zwiesza. Robie cos zle?

 

poradzcie please :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasta chyyba ta co byla z coolerkiem (nie ja montowalem sprzet). Zakupilem dzis artic silver - dac ja? Myslicie ze moze byc znaczna roznica jak dam lepsza paste?

 

Jak zdjac radiator zeby nie uszkodzic procka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff.. wlasnie nalozylem troche tej pasty, i jakims cudem nie ukruszylem rdzenia procka :D

 

Co sadzicie teraz o temperaturce?

Athlon 2800+ Barton, idle 43stopnie, oczywiscie chlodzony wczesniej wspomniamy TT silentboostem.

 

pozdro i thnx;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cynkiel, to ze radiator jest zimny moze oznaczac ze nie przylega do jadra i nie odprowadza ciepla tak jak powinien - sprawdz to

Przylega idealnie, pasta z domieszką srebra, nie pamiętam jak się nazywa :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...