Skocz do zawartości
Thetox

przegrzewajacy sie bartek

Rekomendowane odpowiedzi

zestaw: 2500 bartek, 2xhdd, ti4200,plyta msi k7n2-L, megabajt 350W

 

Ja juz niewiem co mam z kompem, temp procka w idle 48 w czasie grania w upalne dni temp wskakuje na ponad 65 i dosc czesto wylancza mi calkowicie kompa (musze odlaczyc go od zasilania i zalaczyc wtedy komp ruszy). Mam zamontowany na procku spire IV i z boku odbudowy nawiewajacy do srodka.

Jadro procka jest troszke ukruszone moze to byc wina tak bardzo wysokiego skoku temp ? Moze zasilacz z moca nie wyrabia i przez to te wylanczanie kompa ?(zasilacz w stresie jest dosc cieply)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65* na nie-podkreconym bartku to jest zdecydownaie za duzo. Napewno chldozenie jest klawe. Jak montowali ci sprzet w sklepie to sie nie ma co dziwic :P

oni ci tam kapneli kropelke pasty silikonowej albo innego scierwa i krzywo zalozyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zestaw: 2500 bartek, 2xhdd, ti4200,plyta msi k7n2-L, megabajt 350W

 

Jadro procka jest troszke ukruszone moze to byc wina tak bardzo wysokiego skoku temp ? Moze zasilacz z moca nie wyrabia i przez to te wylanczanie kompa ?(zasilacz w stresie jest dosc cieply)

Miałem Kiedyś Ten sam problem dosłownie kawalątek jadra mi sie ukruszyl procesor mial zawrotne temperatudy na oryginalnym taktowaniu po 3-4 miesiacach musialem zniżyć taktowanie bo na oryginalnym niechcial jusz wchodzic...

resetował sie zeszlem do taktowania 1100 Mhz w ostatnim sadium.

Pewnego dnia poprostu komputer jusz nie wystartował i spalił sie procesor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wdmuchiwać ;)

A tak na marginesie , czy jak na bartonie mobile wykreconym na 2400mhz mam wachania temperatur 45C(odrazu po starcie z samego rana kiedy chlodno) - 58C (W full stresie) to czy jest to normalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wdmuchiwać ;)

A tak na marginesie , czy jak na bartonie mobile wykreconym na 2400mhz mam wachania temperatur 45C(odrazu po starcie z samego rana kiedy chlodno) - 58C (W full stresie) to czy jest to normalnie?Wdmuchiwać ;)

A tak na marginesie , czy jak na bartonie mobile wykreconym na 2400mhz mam wachania temperatur 45C(odrazu po starcie z samego rana kiedy chlodno) - 58C (W full stresie) to czy jest to normalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...