Skocz do zawartości
marek_0011

Problem z His Radeon 9550 pod Windows 98 !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem. Nie mogę zainstalować sterowników do Radeona 9550 His zarówno Onega jak i Catalyst. Za kazdym razem wyswietla mi ze nie mam sterownika ekranu inf. Nie wiem kompletnie o co chodzi. Jest jeszcze napisane, abym przed instalacja zainstalowal standardowe sterowniki do karty graficznej. robie to ale nic nie pomaga. Prosze o pomoc. Jestem zrozpaczony. Z góry dzieki. Prosze pytac jakby co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jednak nie tkwi w tym, iz nie chce mi sie szukac, ale ja po prostu nie wiem jak. Nie mozna chyba szukac slow kluczowych w danym temacie. W temacie o Radeonie 9550 - wady, zalety jest mnostwo stron

(cos koło 42). Dlugo by mi zajelo czytanie tego wszystkiego. Prosze o podanie mi dokladnego linka albo strony gdzie to jest opisane. Nie jest to wynikiem mojego lenistwa czy wygodnictwa:) Prosze, blagam !!! Juz od trzech dni jestem bez kompa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tych wszystkich mądrości, wystrczyłby jeden link dla tego człowieka. Czy naprawdę nie dość czasami tych uwag typu "poszukaj". Naprawdę nie każdy potrafi znaleźć to czego szuka, choć dla innego nie stanowi to najmniejszego problemu. A proponawanie przeczytania 42 stron to średnia przyjemność dla nowego usera...

A odnośnie komunikatu o zainstalowanie driverów do standardowej karty graficznej, to miałem tak przy przejściu z GF na Radka. Pomógł mi format i postawienie systemu od nowa, ale widzę że u ciebie bez rezultatów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem tutaj zbyt długo, ale to już zaczyna być irytujące. Bo w końcu przez ile czasu można odpowiadać na te same pytania? Ile razy można tłumaczyć, że wystarczy poszukać dobrze? Ile razy można coś tłumaczyć, a ktoś to olewa?

Nie zaszkodzi też spytać się w topicu o taj karcie.

Toczą się dyskusje odnośnie weryfikacji nowych użytkowników. To nic nie da. Jedyną metodą jest ignorować ludzi, którzy chcą iść na łatwiznę.

Gdybyś naprawdę chciał, to przejrzałbyś cały ten temat, ale Ty chcesz, żeby ktoś zrobił to za Ciebie i podał stronę. Czy myślisz, że ja pamiętam na której z tych stron dokładnie było wyjaśnienie i sypną nią z rękawa? Gdyby na twoje pytanie dało się odpowiedzieć jednym zdaniem, to bym to zrobił, ale się nie da, więc zapraszam do szukania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie mam ten sam problem co kolega wyzej tylko ze ja jestem wiekszym idiota... (bez obrazy) chcialem zainstalowac nowsze stery usunalem 'stare' omegi i zaczalem instalowac nowe po wczesniejszym restarcie... instaluje wszystko oki kump sie uruchamia a jak sie wlaczyl komp to wywala mi ati tray tools, ze nie znalazl zadnej grafy... lookam w menadzer uzadzen i co wydze... karta graficzna wylaczona, klikam wlacz i jest przy niej wykrzyknij, patrze na error 'zainstaluj ponownie sterownik'... oki wlaczam driver cleaner 3 i stery do smietnika (wczesniej dalem uninstall omegi), zainstalowalem catalysty i pojawia sie ten sam blad co koledze na poczatku... a jak chce zainstalowac stery przez menadzer uzadzen, to pojawia mi sie blad chociaz caly pasek z kopiowaniem przebiegl bez problemu... co mam robic?? format nie wchodzi w gre... ludzie zna ktos z was na 100% odpowiedz... przynajmniej strona w tamtym temacie... sorki ale nie dam rady raczej przeczytac 100 stron;/ prosze pomocy... mocuje sie z tym cale popoludnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...