Skocz do zawartości
Pabloo

Gf2 a Gf3

Rekomendowane odpowiedzi

1.Czy duża jest róznica w wydajnosci pomiędzy tymi dwoma kartami.????

2. Czy byłby ktos tak laskawy i podał kilka gierek (nowych)które by poszły na taki sprzecik Duron 1400 Mhz, 128 mb ram

GF2 Mx 400 64mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze rożnica jest dośc duza szczególnie ze GF2=DX 7.0, GF3=DX 8.0

najlepiej to zauwazyc w N4SU LUB FAR CRY.

Po drugie czy ty jestes śmieszny 128RAMu i nowe gierki :lol: Ja jak miałem 256 to mnie szlag trafiał, a tak pozatym to w jaką nową gierkę grałeś na tym sprzęcie.

Po trzecie proponuję kupno GF3 lub GF4Ti oraz 512DDR to wtedy bedziesz mógł pograć we wszystkie gierki nawet w D3 tylko na 640x480 low detal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsumie to faktycznie, ale jak byłem u kumpla i odpaliliścy D3 , a on ma ATHLON 2000+ 256DDR i ECS K7S5APRO to na low detal w 640x480 miał średni 5-15fps i bądz tu człowieku mądry. No ale na 128MB Ramu to Pabloo w nowosci sobie nie pograsz, ba nawet starsze gry ci bedą przycinać, propnuje wymiana karty i dokupienie ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsumie to faktycznie, ale jak byłem u kumpla i odpaliliścy D3 , a on ma ATHLON 2000+ 256DDR i ECS K7S5APRO to na low detal w 640x480 miał średni 5-15fps i bądz tu człowieku mądry. No ale na 128MB Ramu to Pabloo w nowosci sobie nie pograsz, ba nawet starsze gry ci bedą przycinać, propnuje wymiana karty i dokupienie ramu.

Przejrzuj topic o Doomie i jednak na gf3 da sie grać w dooma przy 800x600.

A twojemu koledze chodziło to tragicznie bo ma mało ramu i cały czas komp swapował no i może mam niekręconą ti 200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasrz !!!

Po trzecie proponuję kupno GF3 lub GF4Ti oraz 512DDR to wtedy bedziesz mógł pograć we wszystkie gierki nawet w D3 tylko na 640x480 low detal  :D

taaaaa poczytaj temat o domie od poaczatku a zobaczysz ze na gef3/gef4ti grasz spoko 1024x768 x High

 

 

min 20fps - zadkosc

 

zwykle 40-60fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po trzecie proponuję kupno GF3 lub GF4Ti oraz 512DDR to wtedy bedziesz mógł pograć we wszystkie gierki nawet w D3 tylko na 640x480 low detal  :D

taaaaa poczytaj temat o domie od poaczatku a zobaczysz ze na gef3/gef4ti grasz spoko 1024x768 x High

 

 

min 20fps - zadkosc

 

zwykle 40-60fps

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: cio widac banan nie pomogł blheheh no ale cos za ludzie i parapety :wink: nie zebym parapetow nie lubił 8) ty z tym swoim boskiem configiem co na nim wszystko na hige smiga pewnie spisz :lol: juz wpadka w fry cry byla a ty znowu swoje ze na g4 w doom3 w 1024x768xhigh masz srednio 40fps-50fps :D taka srednia by wychodziła :lol: tozto boski sprzet ludzią sie na 512ramach przycina i na znacznie lepszych kartach a tobie na 384 SDR i gf 4 ti do tego to boskie fsb no i popatrzcie jak smiga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasrz !!!

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  cio widac banan nie pomogł blheheh no ale cos za ludzie i parapety  :wink:  nie zebym parapetow nie lubił  8) ty z tym swoim boskiem configiem co na nim wszystko na hige smiga pewnie spisz  :lol: juz wpadka w fry cry byla a ty znowu swoje ze na g4 w doom3 w 1024x768xhigh masz srednio 40fps-50fps :D taka srednia by wychodziła  :lol:  tozto boski sprzet ludzią sie na 512ramach przycina  i na znacznie lepszych kartach  a tobie na 384 SDR i gf 4 ti do tego to boskie fsb no i popatrzcie jak smiga :D

nie chce tego komentowac !!!! banan nie z tego powodu ! banan niesprawiedliwy

 

-384MB DDR !!! nie wiem jak SDR-y mozna na KT 400 upchnac no ale nic :]

-FSB 180MHz

 

wszystkim na gef4ti tak chodzi, porozmawiaj z ludzmi

 

Thorton@Barton AQXEA 2000+@3200+ (12.5x180MHz)|1,6V|GIGABYTE GA-7VAX |384MB DDR SpecTek 266@360MHz!/Kingston 333@360MHz |Leadtek GeForce4Ti 4200 64MB-300/640 AGP X8|Maxtor 40GB ATA 133 7200rpm|CD-RW LG 48x/16x@24x/48x |3DMark 2001-xxxxx pkt|Chieftec 420W |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dla mnie tez jest dziwne jak na KT400 mozna miec SDRy sam mam taką pł.gł. A i jeszcze jedno nie możliwe jest żeby mieć 40-60fps na GF4Ti w 1024x760HIGH w D3, ja sam gram na 800x600 Medium i czasem potrafi mi spasc do 15fps normalnie szlag trafia, a średnio to mam 25-40fps.

Chociaż myśle że może przy procku AMD3800 64bit. oraz 1GB RAMu mozna by pograc w D3 na HIGH z GF4Ti na pokładzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasrz !!!

No właśnie dla mnie tez jest dziwne jak na KT400 mozna miec SDRy sam mam taką pł.gł. A i jeszcze jedno nie możliwe jest żeby mieć 40-60fps na GF4Ti w 1024x760HIGH w D3, ja sam gram na 800x600 Medium i czasem potrafi mi spasc do 15fps normalnie szlag trafia, a średnio to mam 25-40fps.

Chociaż myśle że może przy procku AMD3800 64bit. oraz 1GB RAMu mozna by pograc w D3 na HIGH z GF4Ti na pokładzie

procek wiekszy jak 2500+ juz nie nie daje testowalem ! otóż mozliwe ze mam 40-60fps ale jak mowie podczas wali ostrej potrafi byc 20fps 25

 

czemu ty masz 25-40 ? bo gra chodzi u ciebie w trybie dx9 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobił update jak bys sie orientował niadawno smigał na ECS sis735 no i chyba SDR a co do tego czy gra chodzi pod dx 9.0 czy pod 8.0 to jakos wszystkim na kartach DX 8.1 chodzi duzo slabiej niz tobie na duzo mocniejszych nawet konfigach ;-) no ale to przeciez twoj boski gf 4 ti :D chyba ze mieszales cos w cfg i teraz nie masz polowy efektow no ale po co ci one jak ty tylko obserwujesz liczbe fps :D

 

btw ale interes zrobiles GIGABYTE i KT400 hyh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobił update jak bys sie orientował niadawno smigał na ECS sis735 no i chyba SDR a co do tego czy gra chodzi pod dx 9.0 czy pod 8.0 to jakos wszystkim na kartach DX 8.1 chodzi duzo slabiej niz tobie na duzo mocniejszych nawet konfigach ;-) no ale to przeciez twoj boski gf 4 ti :D chyba ze mieszales cos w cfg i teraz nie masz polowy efektow no ale po co ci one jak ty tylko obserwujesz liczbe fps :D  

 

btw ale interes zrobiles GIGABYTE i KT400 hyh...

odpierdzielcie sie od niego.

to jest 1024 i high i można spokojnie na 4ti pograć.

4ti=dx8.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasrz !!!

zrobił update jak bys sie orientował niadawno smigał na ECS sis735 no i chyba SDR a co do tego czy gra chodzi pod dx 9.0 czy pod 8.0 to jakos wszystkim na kartach DX 8.1 chodzi duzo slabiej niz tobie na duzo mocniejszych nawet konfigach ;-) no ale to przeciez twoj boski gf 4 ti :D chyba ze mieszales cos w cfg i teraz nie masz polowy efektow no ale po co ci one jak ty tylko obserwujesz liczbe fps :D  

 

btw ale interes zrobiles GIGABYTE i KT400 hyh...

skończ z tą krytyką ! na ECS K75SA mialem DDRY !!! a GIGABYTE KT 400 kupilem po znajomosci ze sklepu nówke za 65zł +K7S5A wiec sie opłacało !!! a poczytaj troche temat o D3 to zmienisz zdanie na temat gef4 i płynnosci, wszyscy przyznali mi racje wiec koniec OT bo łamiesz regulamin

 

odpierdzielcie sie od niego.

to jest 1024 i high i można spokojnie na 4ti pograć.

4ti=dx8.1

 

dzieki Leborg bo już mam tego wszystkiego dosyć :/ na szczescie już w srode jade z girl nad jeziorko odpoczywac :D i bedzie looz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim gf2 ti gram w nfs:u 1024 na high i teni tylko jak jest dużo dymu lub wjadę w kałuże.

 

A tak do tematu: jak masz dobrego kompa to wydajność będzie wmiarę wyraźna ( a i np. w morrowindzie zobaczysz duzo więcej poza wydajnością - piękan woda itp.). Ale na słabym pokładzie nie zauważysz zbyt wiele. Lepiej zainwestuj w R9550 - tani, a ma PS 2.0 i DX9.0. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobił update jak bys sie orientował niadawno smigał na ECS sis735 no i chyba SDR a co do tego czy gra chodzi pod dx 9.0 czy pod 8.0 to jakos wszystkim na kartach DX 8.1 chodzi duzo slabiej niz tobie na duzo mocniejszych nawet konfigach ;-) no ale to przeciez twoj boski gf 4 ti :D chyba ze mieszales cos w cfg i teraz nie masz polowy efektow no ale po co ci one jak ty tylko obserwujesz liczbe fps :D  

 

btw ale interes zrobiles GIGABYTE i KT400 hyh...

odpierdzielcie sie od niego.

to jest 1024 i high i można spokojnie na 4ti pograć.

4ti=dx8.1

tak dla scislosci to to gf 4 ti to dx.8.0 bo pixel sheder 1.4 to nie posiada...
a z tego co wiem to dx 8.0 ma pixle shejdera 1.1

4ti ma 1.3 i dlatego pisze sie że jest zgodna z 8.1, tak przynajmniej ktoś pisał mi na forum;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...