Skocz do zawartości
User123

jaki barton kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam kilka pytań (do specjalistów) na które chciałbym poznać odpowiedź za co zgóry thx.

 

1: Które bartony mają odblokawany mnożnik :?: (słyszałem że Bartony MP mają odblokowany mnożnik, ale tylko do 12,5. A normalne Bartki są zablokowane, ale ostatecznie niczego nie jestem pewien)

 

2: Który z obecnie występujących na rynku procesorów warto kupić :?: (posiadam płytę Asus A7N8X-Deluxe i WC więc chciałbym śmiało podkręcić proca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezyk polska trudna jezyk (chodzi o temat)

co do bartonow to tylko mobilne maja oblokowany mnoznik ale do ilu to nie wiem reszta bartonow ma zablokowany choc mozna je przeroboc na mobilnego za pomoca polaczenia drugiego od prawej mostka L5 co da mozliwosc zmiany mnoznika spod windy (na nForce nie dziala) specjalnym programem , nazwa lata po forum uzyj szukajki a poznasz odpowiedzi na swoje pytania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz spokojnie kupic mobaila (440zł) lub jak napisał <VerB> przerobic zwyklego bartka ale to nie zawsze dziala

Ale przy bartonie mobail to mnoznik 14 wystarczy do krecenia(zalecam wersje 1.45V :D ale ja trudno dostac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie kupuj 2600+ zwykłego bo jakieś trefne są... mi jeden padł, drugi nie działał chociaż w serwisie działał.. nu kolegi też nie działa... a tu obok są wątki że ludziom też niezbyt działają... może to trefna seria? Ja juz w każdym razie mam 2500+ oi dopiero ten działą OK... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...