Skocz do zawartości
MonsterMax

odblokowanie potoków w 6800LE

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego ja bym ci zmieszał z błotem za to ale spokuj. Otóż to co piszesz jest piekną bzdurą i nic nie mówię. W teście na stronie www.in4.pl wszsytkie z 15 testownych kart gainwarda 6800 le udało się zmodować na 16,6. Oto link do testu. http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=226&...ctr_str_numer=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja bym ci zmieszał z błotem za to ale spokuj. Otóż to co piszesz jest piekną bzdurą i nic nie mówię. W teście na stronie www.in4.pl wszsytkie z 15 testownych kart gainwarda 6800 le udało się zmodować na 16,6. Oto link do testu.            http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=226&rectr_str_numer=1

Z błotem byś go zmieszał? Nie gadaj.... to ty zły jesteś...

A tak żebyś zobaczył że w tym teście mieli zaiste szczęscie to looknij TU....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gf 6800 le da sie odblokowac wszystko niestety zalezy to tylko od egzemplaza karty graficznej

 

na nowym rivatuner udało mi sie odblokowac wszystkie verteksy niestety potoki mam uszkodzone

 

takze prubuj jesli chcesz

 

warto

 

wynik na samych odblokowanych vertexach

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=411393

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:? Dać się da. Ale i tak nic Ci to nie da ponieważ one są fizycznie  :( uszkodzone. Więc aftefakty będą i to takie, że  :twisted: nie będziesz mógł znaleźć kursora na pulpicie.

eeeeeee :)

Ja miełem ze trzy sztuki, z czego dwie się zmodowały. To co na in4 napisali to trzeba podzielić przez dwa, bo dostali sztuki już sprawdzone przez mmv (MMV stwierdziła, że się nie sprzedają, więc trzeba je przetestowac). Generalnie jak się trafi, 50 do 50 że się uda.

 

Nie można powiedzieć, że wszytkie się modują, jak i nie można powiedzieć, że żadne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udalo z Asusem V9999LE na 12 potokow i 6 werteksow.

W sumie niezle :)

Po podkreceniu karty na 360/880 mam prawie 10000 w 3Dmark 03 a w 05 mam 4200

Nie jest zle :)

Ostatnie 4 potoki generuja niewielkie arty tylko w tescie "nature"

Te Asusy widzialem juz po 1020zl wiec porownujac do 6600GT to chyba nie ma sie nad czym zastanawiac...

 

Kork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam Leadteka WinFast A400 GeForce 6800 TDH128 i niestety nie da sie odblokować potoków i dalej mam ich tylko 12. Muszę za to pochwalić tą kartę choć ze względu na dużą możliwość podkręcania , u mnie chodzi na (374/766) mam polepszoną grafę o jakieś 9% więc tak naprawdę nie wiem czy warto było to robić . Moje maksymum jakie otrzymałem to (456/845) ale po jakimś czasie zaczął się grzać , zaznaczam ,że nie mam dodatkowego chłodzenia i chodzę na chłodzeniu fabrycznym Leadteka. Panowie jak wiecie coś o nowej możliwości odblokowania potoków to dajcie znać bo to co zmieszczono na forum to blef jeżeli chodzi o mojego geForce-a 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam Leadteka WinFast A400 GeForce 6800 TDH128 i niestety nie da sie odblokować potoków i dalej mam ich tylko 12. Muszę za to pochwalić tą kartę choć ze względu na dużą możliwość podkręcania , u mnie chodzi na (374/766) mam polepszoną grafę o jakieś 9% więc tak naprawdę nie wiem czy warto było to robić . Moje maksymum jakie otrzymałem to (456/845) ale po jakimś czasie zaczął się grzać , zaznaczam ,że nie mam dodatkowego chłodzenia i chodzę na chłodzeniu fabrycznym Leadteka. Panowie jak wiecie coś o nowej możliwości odblokowania potoków to dajcie znać bo to co zmieszczono na forum to blef jeżeli chodzi o mojego geForce-a 8)

A nowa Riva nie pomoże ?

 

Chciałbym się również "przyczepić" :) do taktowań pamięci - pamięci w GF 6800 GT są taktowane zegarami (zgodnie z kolejnością jak pisałeś) 383 MHz oraz 422,5 MHz. Jak Was proszę nie piszcie tego kłamliwego taktowania "niby-efektywnego" bo to tylko wprowadza w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:? Dać się da. Ale i tak nic Ci to nie da ponieważ one są fizycznie  :( uszkodzone. Więc aftefakty będą i to takie, że  :twisted: nie będziesz mógł znaleźć kursora na pulpicie.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No ludzie... Takimi tekstami poprawiacie mi humor :lol:

 

Jak sypie artami to jest uszkodzone. Jesli nie sypie tzn ze jest sprawne, czyz nie?

 

A czy nie da? Mi udalo sie odblokowac wszystko co sie dalo i wyniki w markach skoczyly o ok 2000pkt w gore, a gry zupelnie inaczej dzialaja. Ale nic dziwnego, bo z 8 SPRAWNYCH potokow zrobilo sie 16 SPRAWNYCH potokow i 6 SPRAWNYCH vertexow :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak, ale trzeba brać pod uwagę to, że w większości przypadków można liczyć co najwyżej na dodatkowe 4 sprawne potoki, bo do LE idą chipy, które nie spełniły norm dla 6800Ultra/6800 GT/6800.

 

Cena też nie zachęca- na pcprojekt.pl jest Gainward na 6800 LE za ponad 1200 zł, czyli ok. 200 zł mniej niż za 6800 :?

Ponad 1200zl? Na allegro kupilem w ciemno AOpena za 1080 i sie wszystko odblokowalo.

Za cene >1200 nie oplaca sie kupowac LE. Lepiej pelne 6800 (12x1)-ma zapewne lepsze pamieci.

Ja jestem ze swojej zadowolony i smiac mi sie chce jak ktos mowi ze odblokowane potoki sa fizycznie uszkodzone i nic nie daja.

Jesli nie sypia artami i wszystko jest w 100% ok to chyba jednak nie sa uszkodzone :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję mam już ,ale dalej z potokami lipa , mam wrażenie ,że nie da się ich zwiększyć na 16 , być może ta moja karta juz tak ma. Dziękuję za pomoc i mam nadzieję ,że będzie można jeszcze skorzystać z pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wkońcu odblokowałem te potoki ale chyba coś jest nie tak bo występują u mnie artefakty ale faktycznie na 3Dmark-u 2003 osiągam ~ 9600 , tylko po co jak ciągle mam artefakty , czy da się ich pozbyć ale pozostać przy odzyskanych 16 potokach? POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wkońcu odblokowałem te potoki ale chyba coś jest nie tak bo występują u mnie artefakty ale faktycznie na 3Dmark-u 2003 osiągam ~ 9600 , tylko po co jak ciągle mam artefakty , czy da się ich pozbyć ale pozostać przy odzyskanych 16 potokach? POMOCY

odblokowales na niekreconym gf6800 tak?? jesli tak to nic nie zrobisz...potoki sa uwalone i juz...chyba ze jedziesz powiedzmy 400MHz rdzen i odblokowujesz...wtedy po prostu zjedz z rdzeniem w dol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odblokowales na niekreconym gf6800 tak?? jesli tak to nic nie zrobisz...potoki sa uwalone i juz...chyba ze jedziesz powiedzmy 400MHz rdzen i odblokowujesz...wtedy po prostu zjedz z rdzeniem w dol . ................................................................................

............................................................ Dziękuję rozumiem,że już z dalszych prób nici i niema co kombinowac z tą kartą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wkońcu odblokowałem te potoki ale chyba coś jest nie tak bo występują u mnie artefakty ale faktycznie na 3Dmark-u 2003 osiągam ~ 9600 , tylko po co jak ciągle mam artefakty , czy da się ich pozbyć ale pozostać przy odzyskanych 16 potokach? POMOCY

1194961[/snapback]

Ej czyli jak chce odblokowac 16 potokow to co musze zrobic najpierw ? Bo przeczytalem ze jak sie pokaza artefakty to czea zmniejszyc wtedy do 12 i 5 vertexow i juz bedzie wszystko ok [no jezeli dalej beda to do 8 i 4] to prawda ? czy moze jak juz masz artefakty to sraka ? Jest jakies niebezpieczenstwo w ogole podkrecajac rivatunerem ? Ej a jak jest z gwarancja na podkrecona karte ? :oops:

 

Pozdro

Edytowane przez qwaczorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...