Skocz do zawartości
ad_noctum

[drukarka- kupno] drukarka laserowa - co kupić do 1000 zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam do Was pytanie. Poszukuje dobrej i wydajnej drukarki laserowej - miesięcznie drukuje od 200-400 stron. Chce żeby drukarka drukowała też ładnie elementy graficzne. Myślałem nad tymi modelami:

1. Lexmark Optra E-232 (http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=12541) czy warto brać lexmarka? (cena i parametry bardzo dobre)

2. HP LaserJet 1012 (http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8437)

Którą lepiej kupić, a może macie inne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi bardziej pasuje ten lexmark głównie ze wzgleduna podajnik 250str, szybkość druku, cena Drukuję podobne ilości w miesiącu i zdecydowałem sie na atrament Napełniam cartrige i koszty są praktycznie zerowe (bardziej szkoda mi papieru)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi bardziej pasuje ten lexmark głównie ze wzgleduna podajnik 250str, szybkość druku, cena Drukuję podobne ilości w miesiącu i zdecydowałem sie na atrament Napełniam cartrige i koszty są praktycznie zerowe (bardziej szkoda mi papieru)

A jaki masz atrament??

 

 

P.S. To jaką drukarke brąć?? Lexmark czy HP? Cena się oczywiście liczy. Dlatego bardziej skłaniałbym się do Lexmarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj atrament to SIC od jakiegoś kolesia z allegro ale to jest nie ważne trzeba trafić na taki który bedzie ci pasować Pewnie nikt ci nie odpowiada bo znając życie na tweaku ma kilka osób ja sie skłaniam ku Lexmarkowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem zapytać czy ktoś z was ma może tą Konice Minolte 1300W bo z tego co widze to naprawde niezły zakup tonery są zaje.. tanie i wogóle drukarka jest niezła chciałem właśnie dowiedzieć sie czegoś od kogoś kto możę ją jużposiada albo ma jakiegoś znajomego jak się sprawuje :). Roważam także zakup Samsunga ML 1610 bo Hp 1020 to sobie odpuściłem jak zobaczyłem ceny tonerów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...