Skocz do zawartości
Bestia

Kupno WC Porsze o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowym userem tego forum i chcialbym prosic was o pomoc. Mianowicie chcialem zakupic sobie wc. Szczeze mowiac to jestem dopiero poczatkujacym wc maniakiem . Mojego CPU chlodzi Thermalright SP97 i nie jestem do konca pewien czy mi sie oplaci przejscie na wc. Ale nie wiem cos mnie tak na nie wzielo. Po skonsultowaniu z kolega uskladalem cos takiego:

 

Black Ice Extreme

X3M P4/AMD

Abadon GPU

AS MJ1000

 

Oczywiscie chce zlozyc uklad zamkniety. Czy ta konstrukcja bedzie wydajniejsza od SP97 ktory jest na prawde bardzo wydajnym AC. Na podkreconym Athlonie XP 1700+@2300mhz temperatura w stresie nie przekracza 45 stopni. Please help me!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie jakie bedzie - zrobisz beznadziejne - bedzie beznadziejne, zrobisz porzadne - bedzie porzadne, zrobisz wydajne - bedzie wydajne... itp itd etc

 

blebleble... jak zwykle zaraz zostaniesz zakrzyczany na smierc za zadawanie pytan na ktore odpowiedzi sa juz udzielone setki tysiace razy...

 

AVE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ma nie zostac wykrzyczany jezeli to pytanie pojawia sie po raz n-ty? owszem moze to ,,krzyczenie" to krzyki ,,czepliwych" ale...ich tez trzeba zrozumiec czasami :) mnie tez krew zalewa gdy widze po raz n-ty te same pytania ale badzmy wyrozumiali dla ludzi...

 

Z tego zestawu cos napisal to ja bym wrzucil nagrzewnice od kadeciaka/rekorda... i nic wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mj 1000 - umnie sobie lezy na gabce i jej nie slysze

mam tez jakiegos aquela fonntannowego (1000 albo 1200) ojcieci mi kupil wiec go podlaczylem a co

mj 1000 daje wiecej powera bo widze jak mi sie woda w butli kotluje jak podlacze sama mj1000

jak jestes z wawy mj1000 moge ci kupic w hurtowni - jak chcesz eheima moze to tez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge polecic tzn sprzedac Uzielnk12 + opel kadett nagrzewnica + mj 750 za 250 - cena do uzgodnienia. jak chcesz zdjecia moge ci podac na maila. polecam uziela - jest to swietny blok z dobra wydajnoscia i ładnie wyglada. nagrzewnica opel kadett w dobrej cenie nie zastapi black ice chyba ze masz tyle kasiory. bo jak patrzałem na twoj zestaw (który chcsz złozyc to chyba masz troche kaski na zbyciu :) :) :) pozdro4all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloki juz se dobralem i chce miec nowki. Chlodnice (nagrzewnice) tez juz mam ale z kadeta.

 

O to ona:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Ale przydala by sie jeszcze jedna.. Wiecie jak jest.. :D

 

Przysli mi zdjecia na mail i zapodaj cena to moze sie zdecyduje :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...