Skocz do zawartości
Black256

PROTEST

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli ktos wzial neo+ przed 1 wrzesnia 2004 to wystarczy lojalke na nastepny rok podpisac i masz nadal takie same warunki (czyli nie ma limitu oraz lacze jest o predkosci 640 kilo).

Jak sie nie beda z tego wywiazywac to spokojnie mozesz zerwac umowe i nic Ci nie zrobia. Jezeli Cie postrasza sadem to tylko na swoja niekorzysc.

i dokładnie tak zrobię, akurat jeśli chodzi o moją sytuację to jestem na starej umowie i mogą mi skoczyć, że tak brzydko powiem

wypowiadam sie w tym temacie, bo poprostu szlak mnie trafia jak czytam nowe cenniki z ograniczeniami tego monopolisty :evil:

 

BorekNet.com :arrow: ciąg sanki, ban na zawsze :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojwar wiesz jestem troche na tym forum ty tez i wiesz jak tu jest ... a skoro wiesz to po co zaczynasz pisac cos przeciw wszstkim ? poklucic sie chcesz ?

no cześć :) nie nie chcę - ale chciałbym poruszyć temat przede wszystkim plucia na co się da. TPSA wg mnie nie zrobiła niczego złego (zresztą nie tylko wg mnie co widać w tej dyskusji) ... po prostu taka jest rzeczywistość i tyle.

 

bo nie czaje cie inaczej i jak mozna pisac ze nie chcesz nie plac to ok a jak ci podniasa cene paliwa do nie wiem 10 zł za litr to tez powiesz nie plac nie musisz - a do pracy bedziesz musial dojechac samchodem ?

Podnieśli mi ceny biletów MPK o 30%. Wqrzyłem się co niemiara - ale publicznego samospalenia nie dokonałem. Life goes on i tyle

 

mi sie wydaje ze jest tak : staly dostep do internetu z predkoscia 512kbitow na sekunde czy nie tak ? wiec jak tak to powinno byc ..zaluszmmy ze jest to 52kb/s czyli 52kb/s*60s=3.04mb i to razy 60min i potem razy 24h i razy 30 -31 dnie i to co wyjdzie powinno byc limitem bo inaczej to nie powinno sie nazywac szrokopasmowy STALY dostep do internetu .. 

Szpaku - BT ma limit dla łacza 512 na poziomie 0,5 GB ... chcesz więcej ? musisz płacić

 

To przycięcie łącza ma swoje pozytywne aspekty ... może co poniektórzy wyjdą np na rower po 10 latach przed kompem :twisted:

 

.

Mi sie nie podoba nasz rzad i co?? Mam z niego zrezygnowac. Jak podasz mi jak mam to zrobic bez zbednych ceregieli to juz to robie. ;)

jesteś wolny - możesz pojechać tam gdzie rząd będzie ci bardziej odpowiadał. A jeśli masz wystarczającą siłe przekonywania - to tutaj na miejscu wybierzesz taki jak ci pasuje

 

.

Dziwie sie ze co po niektorzy zgnoili adminow sieci za to ze napisali protest przeciwko takiej kampani i odchodza z pracy (pewnie dobrze platnej). 

ja nie zgnoiłem ich za to że odchodzą z pracy (szacuneczek im za to). Ale namawiają innych to zachowań od których po prostu mi się żygać chce - pisałem już o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wypowiedzi wojwara świadczą o zaniku zdroworozsądkowego myślenia, bo jak można popierać tak absurdalne zagrywki tepsy.

Oczywistym jest, że ktoś kto zamawia 1Mbit'owe łącze, będzie chciał wykorzystać jego możliwości (czyt. będzie dużo ściągał), a 5GB to tylko na przeglądanie stronek wystarczy.

 

Wojwar nie wiem czemu popierasz takie działania (moze pracujesz w tepsie), ale naprawde powinieneś przemyśleć to co do tej pory napisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojwar, co ty z tym rowerem tak? kupiłeś ostatnio czy jak...

co do wychodzenia na dwór to nie wiem czy słyszałeś o czymś takim jak - wychodzę na dwór, a w domu mi się ściąga? nie słyszałeś? widać...

 

całkowicie popieram kolegę wcześniej, tu już nie chodzi o ceny, ale o zasady, bo inaczej jak kpiną nie można nazwać zagrywek TPSA

 

i jescze raz wojwar, to co Ty wypisujesz jest naprawdę żałosne, te odpowiedzi o rowerach i opuszczeniu kraju 8O

widać, że jeżeli chodzi o net+tpsa to [ciach!]o masz z tym doczynienia, jedziesz sobie na łączu jakiegoś providerka i wozisz się jak ten żabojad co ma udziały w tepsie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wypowiedzi wojwara świadczą o zaniku zdroworozsądkowego myślenia, bo jak można popierać tak absurdalne zagrywki tepsy. 

mój drogi - ano są absurdalne... ale cóż na zachodzie monopoliści robią dokładnie tak samo.

 

 

 

Wojwar nie wiem czemu popierasz takie działania (moze pracujesz w tepsie), ale naprawde powinieneś przemyśleć to co do tej pory napisałeś.

Przemyślałem/podtrzymuję ... w TPSA nie pracuję

 

wojwar, co ty z tym rowerem tak? kupiłeś ostatnio czy jak...

w tamtym roku - jakbym miał limit to jeździłbym częściej :D

 

co do wychodzenia na dwór to nie wiem czy słyszałeś o czymś takim jak - wychodzę na dwór, a w domu mi się ściąga? nie słyszałeś? widać...

kucyk - po co się tak emocjonalnie angażujesz :) przecież nie chodzi tutaj o niepodległość

 

i jescze raz wojwar, to co Ty wypisujesz jest naprawdę żałosne, te odpowiedzi o rowerach i opuszczeniu kraju  8O

Czemu żałosne ?

 

Lepiej siedzieć na d.... i jęczeć że źle, bo na zachodzie, w Japoni takie piękne łacza i tak wiele zarabiają ? Jeśli tak - to takie myślenie jest żałosne...

 

Jak coś sie nie podoba - można to zmienić... można podejść do tematu na różne sposoby. Jęczenie jak stara baba nic nie zmieni. Jeśli ktoś ma świadomość, że albo zapłaci więcej za DSLa, albo będzie miał limit, a nic nie chce zrobić żeby to zmienić (np. wyprowadzić się tam gdzie lepiej), to co to ma być? żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojwar, tu nie chodzi o to, że lepiej mają w Japonii czy gdzieś tam, ja nie narzekam na zarobki, bo temat wałkowany był już 1000razy, tu chodzi o to, że u nas było jak było, a teraz będzie jeszcze gorzej, czy ty nie widzisz tego? wszystkie serwisy jadą po TPSA jak po [ciach!]ie, nawet gry.wp.pl 8O, jak możesz być tak ślepy :? a możesz, bo tak jak pisałem problem TPSA i neta Ciebie nie dotyczy

 

swoimi wypowiedziami "wyprowadzić się tam gdzie lepiej" chcesz powiedzieć, że niby miałbym się wyprowadzić z miasta/kraju z powodu TPSA? czy z Tobą napewno jest wszystko w porządku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie wytrzymalem. Jestem w Dialogu i cieszy mnie to niezwykle.. ALE.. jak widze co robi tepsa i do tego widze gości (wojwar) ktorzy to popieraja i jeszcze staraja sie to usprawiedliwic tym, ze na zachodzie jest podobnie to mi normalnie raczki opadaja. Jak wogule mozna tak myslec!? To jest Polska czlowieku... Polska a nie Niemcy czy Francja gdzie zarobki sa srednio od 5 do 10 razy wieksze, a internet z limitem czy bez kosztuje mniej wiecej tyle samo co u nas. To polskie firmy, rzad itp instytucje maja nam umozliwic lepsze jutro. Nie mam zamiaru jeszcze w tym kierunku protestowac i walczyc o to, weszlismy do Unii ale stoimy tylko na wycieraczce, wyrzucaja nam zgnile pomidory, moze za pare lat zaprosza nas na korytarz po suchy chleb..pffff.

Net przez GPRS.. o co ci chodzi?.. Koles ktory nie ma kasy nawet na neo+ ma nagle wytrzepac kapuche na komorke, abonamencik i placenie za badziewny Gprs ? Cie chyba pogrzalo :| Juz kiedys komus doradzalem co pomaga na takie brednie: "Baranek w ściane" a jak dla Ciebie to nawet dwa baranki. Nie Pozdro ;]

 

Ps. Zeby bylo smieszniej to w 2 tgodnie na 2 kompy zeszlo mi 30gb (nie, nie sciagam caly czas ;]) Big LOL @ TELEPIES !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojwar to co piszesz to jest jedna wielka paranoja. mówisz żeby Kucyk się nie angażowal a sam się wkeciłes, jakby to miał być twój pierwszy stosunek. tak chodźcie wszyscy wyjedziemy z Polski bo podnieśli ceny.. taaa... bardzo genialne i przyszłościowe... bronisz tepsy a ciekawe co by się działo jak byś sam korzystał z neo. zadzwoniłbyś pewnie na blulajn i doprowadziłbyś tą babe do orgazmu przy telefonie obsupując ją komplementami zachwalając działanie tej prześwietnej firmy..

..

- tak wiem że chcecie dobrze ... super robicie i ja wogule nie rozumiem czemu cała Polska jest na was zła.. mastery.. ticzcie mnie jak postępować tak jak wy z ludzmi .... (no paranoja)

..

sprawa samochodów to też jest zoonk ( w japoni mają ograniczenia ) chyba na ilość głupoty w społeczeństwie ( widze że u nas by się takie coś przydało )

...

następnie sprawa tego limitu.. przecież starczy napewno.. na wchodzenie 2 razy na onet

 

ludzie normalny czlowiek który korzysta z neta :

 

1. słucha radia - okolo 200 mega na 2 h

2. sciaga poczte - nawet do 50 mega dziennie

3. gra ( UT, Cs itd ) - duzo mega !!

4. chodzi po stronach - 200 mega dziennie

5. duzo innych

 

i co .. w ciągu tygodnia ( albo 4 dni ) wykorzystam limit i wtedy moge sobie ciach , ciach , ciach, ciach .. ale przecież to wszystko dla dobra nas wszystkich.. dla dobra społeczeństwa które zawsze się myli

....

tepsa to wielki koncern, którego wali to co dzieje się z nami .. a my mamy mu może jesze podziękować .. bueheheh

....

co do kolegów od sieci .. dobrze zrobiliście i chwała Wam.. wojwar jeśli Ty uważasz że namawiają Cię do rzeczy, od których chce Ci się żygać.. masz problem z organizmem..

 

...

co do GPRS-u .. przy tym to juz padłem ... tak GPRS wchodzi w gre ale jak ktoś brał abonament w erze 2 lata temu i mial promocje 15 zł za całodobowy dostęp do neta ( teraz już nie jest to takie piękne )

...

 

ale wiem juz wiem ... chodźcie sysycy na łoweły, i niech każdy zakupi sobie gołebia pocztowego ( po co mi gg 8O ) paranoja .. ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DoALE.. jak widze co robi tepsa i do tego widze gości (wojwar) ktorzy to popieraja i jeszcze staraja sie to usprawiedliwic tym, ze na zachodzie jest podobnie to mi normalnie raczki opadaja. Jak wogule mozna tak myslec!?

Ano mozna

 

To jest Polska czlowieku... Polska a nie Niemcy czy Francja gdzie zarobki sa srednio od 5 do 10 razy wieksze, a internet z limitem czy bez kosztuje mniej wiecej tyle samo co u nas.

Już mi się nie chce o tym pisać - samochody też kosztują tyle co na zachodzie.

 

Cięzko ci zrozumieć że co najmniej 1/3 polaków korzystających z neo to złodzieje, którzy wbrew prawu dzielą łącze ?

 

Net przez GPRS.. o co ci chodzi?.. Koles ktory nie ma kasy nawet na neo+ ma nagle wytrzepac kapuche na komorke, abonamencik i placenie za badziewny Gprs ? 

już pisałem - nie ma kasy nie korzysta ... no chyba że ukradnie

 

Cie chyba pogrzalo :| Juz kiedys komus doradzalem co pomaga na takie brednie: "Baranek w ściane" a jak dla Ciebie to nawet dwa baranki. Nie Pozdro ;]

nie gorączkuj się tak chłopcze bo ci żyłka pęknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja to co zrobila tepsa to ostre przegiecie, a to w jaki sposob tlumacza ta zagrywke to smiech na sali.

Teraz naprawde darze szacunkem adminow sieci w ktorej jestem, mam juz od dawna quote na sciagniete dane 300MB w godz 7-23, w nocy bez ograniczen, a to wszystko za cene najtanszej neo.

Wg mne jest to standard ktory pozwala na normalne uzytkowanie internetu. A tepsa ze swoja ofera cofnela sie o pare lat wstecz, zalosne.

Zawsze myslalem ze ci ktorych stac na najszybsza neo maja prawo oczekiwac uslugi wartej tych pieniedzy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej boli mnie to, ze te 5GB limitu jest wartoscia wlasciwie niezmienna...gdyby byla mozliwosc powiekszenia tego limitu za dodatkowy $ to sytuacja juz by wygladala troche inaczej. druga sprawa jest to, ze zmiana predkosci w przypadku wykorzystania limitu jest az drastyczna! rozumiem 1024kbps->256kbps, ale 32kbps to juz przegiecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.przeczytałem tylko 1 strone.

2.wojwar mimo swojego juz jak mi sie wydaje zaawansowanego wieku nadal nie rozumie co to znaczy monopolista i jakie to niesie za soba zagrozenia.

3.pracuje w tp.sa i zgadzam sie z waszymi problemami.

5G dla lacza z ktorego kozysta wiecej niz jedna osoba to zakładajac ze zasysya sie tylko legalne rzeczy to znacznie za malo.

wiec dlaczego taki limit???

odp.kazdy kto moze korzystac z usług innego operatora niz tp.sa juz na pewno to robi,a cała reszta ktora nie ma wyjscia moze:

a)zacisnac zeby i miescic sie w 5G

b)zaczac płacic 250zl

 

i wlasnie o to chodzi tp.sa ,poniewaz na pewno znajda sie osoby ktore zapłaca 250zl a osob ktore wogole zrezygnuja z netu bedzie bardzo mało-oczywiste jest ze gdyby tp.sa nie bylo monopolista taki krok byłby samobojstwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co Ty to tylko 32 razy obniżenie szybkości łącza drobnostka dajmy samochód jedzie z mask 120 km/h a teraz leci i ile ? 4 km/h och jak szybko WITAJ MOZABIKU DOGONIMY CIE NAPEWNO !!! i może pare emaili pod adres biura prasowego http://www.tp.pl/otp/serwis_prasowy/kontakt/ wyślemy ?? ja już pogratulowałem pomysłu :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie normalny czlowiek który korzysta z neta :

 

1. słucha radia - okolo 200 mega na 2 h

2. sciaga poczte - nawet do 50 mega dziennie

3. gra ( UT, Cs itd ) - duzo mega !!

4. chodzi po stronach - 200 mega dziennie

5. duzo innych

kolego, nie przesadzasz przypadkiem ?

- www - 200 mb dziennie ? - wlasnie zgralem sobie po stronie glownej z onet.pl, forum.purepc.pl i benchmark.pl. w sumie zajmuje to ok 500 kb, z czego wiekszosc i tak w cache przegladarki siedzi.

- poczta - 50 mb dziennie ? - ale masz milych znajomych - kto takie ilosci danych mailem przesyla ???

- gra - duzo mega - oo duuuuzo mega. nie kazdy gra i co to w ogole znaczy duzo mega ?

- duzo innych - duzo innych to pewnie tez duzo mega.

 

 

co Ty to tylko 32 razy obniżenie szybkości łącza drobnostka dajmy samochód jedzie z mask 120 km/h a teraz leci i ile ? 4 km/h och jak szybko WITAJ MOZABIKU DOGONIMY CIE NAPEWNO !!!

alez wy macie trafne porownania 8O szkoda slow...

 

o co wam chodzi ? wezcie dsl'a na spolke z kumplem i po klopocie. wyjdzie taniej i lepiej niz neo+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

ludzie normalny czlowiek który korzysta z neta :

 

1. słucha radia - okolo 200 mega na 2 h

2. sciaga poczte - nawet do 50 mega dziennie

3. gra ( UT, Cs itd ) - duzo mega !!

4. chodzi po stronach - 200 mega dziennie

5. duzo innych

kolego, nie przesadzasz przypadkiem ?

- www - 200 mb dziennie ? - wlasnie zgralem sobie po stronie glownej z onet.pl, forum.purepc.pl i benchmark.pl. w sumie zajmuje to ok 500 kb, z czego wiekszosc i tak w cache przegladarki siedzi.

- poczta - 50 mb dziennie ? - ale masz milych znajomych - kto takie ilosci danych mailem przesyla ???

- gra - duzo mega - oo duuuuzo mega. nie kazdy gra i co to w ogole znaczy duzo mega ?

- duzo innych - duzo innych to pewnie tez duzo mega.

 

 

co Ty to tylko 32 razy obniżenie szybkości łącza drobnostka dajmy samochód jedzie z mask 120 km/h a teraz leci i ile ? 4 km/h och jak szybko WITAJ MOZABIKU DOGONIMY CIE NAPEWNO !!!

alez wy macie trafne porownania 8O szkoda slow...

 

o co wam chodzi ? wezcie dsl'a na spolke z kumplem i po klopocie. wyjdzie taniej i lepiej niz neo+

nie no nie przesadzam ( choć może troszeczke ;) ) ale 5 G to i tak zdecydowanie mało....

 

dużo mego to jest dużo mega :twisted: a dużo mega to więcej niż troche mega... :twisted:

 

majle - sam dostaje dużo, może z tym 50 mega przesadziłem, ale sądze że 20 nie raz w ciągu dnia się uzbiera...

 

gry - nie każdy gra ale ja tak i to dużo ( to co mam teraz nie grać bo tepsa tak chce 8O ) ....

 

dużo innych pewnie że zajmuje dużo mega :twisted: ( trailery, legalne dema, legalna muzyka [ sample itp.. ], legalne grafiki, programy freeware i nie tylko, wysyłanie poczty, skype :twisted: , gg , tlen, ubdate, codzienne aktualizacje antywira, nawet aktualizacja czasu, telewizje internetowe, flashowe portale, i duzo dużo innych :twisted:) ....

 

od dzisiaj jestem za nowym klanem albo partią polityczną ( może być też sekta ) OBROŃCY UCIŚNIONEJ TEPSY (OUT), lub NARODOWA PARTIA WAZELINOWYCH TEPSIARZY (NPWT) ... hasłem przewodnim będzie

 

ticz mnie tepso jak mam być taki wpaniały i wyrozumiały, nie taki jak wszyscy Ci źli... daj mi siłe

 

.... można też napisać przykazania wazelinarskiego tepsiarza

 

(.....)

 

1. będe miłował tepse i tylko tepse

2. ..

3. ..

10. pamiętaj tepsa robi zawsze dobrze to my wszyscy źle myślimy :!: :twisted: .....

 

mózg się lasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to co wysłałem tpsa z przeprosinami że porównałem nas do Mozambiku

"Dzień dobry

Mam prośbe a może by tak zrobić limit 1 gb na miesiąc i zwiększyć prędkość

do 5 mB/s.Jak na reklamie 1 film i koniec a potem dać 3 kB/s bo po co

szybciej.

Pozdrawiam" rzeczywiście wymagam Bóg wie czego od biednej TPSA :( ;( będe płakać :( na serio oni tylko chcą zedrzeć z nas kasę a My nie chcemy Im dać jak mamy czelność !!! eeeeeeeeechhh ide sie sam pobiczować jako pokutę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi, którzy nie wierzą, że 5GB to jest nic.

 

- Właśnie wyszedł Stess test World of Warcraft 2.3GB do zassania.

- Załóżmy, że ktoś by chciał wypróbować nowe mmorpg'i, to takich porządnych jest około 10-20 do wypróbowania i one bynajmniej nie zajmują 2-5MB. (DAoC, UO, AO, Asheron's Call, LA2, EQ, RYL, Knight, Ragnarok etc)

- American Army - 728MB + Patch128MB

- Dla zapalonych użytkowników wszelakich unixów, każdy system to 3-4 PŁYTY. (aktualizacje są bardzo częste i są to przeważnie aktualizacje całych dystrybucji)

- www.apple.com/trailers ( setki trailerów 30-50MB każdy)

- mp3.wp.pl (tu już pominę ile tego jest, ale to są grube ilości GB)

- dla ludzi grających w q3/cd/ut/cokolwiek wychodzi po 1GB-2GB nowych rzeczy w tygodniu

- www.deviantart.com ( grafika i wszystko z tym związane )

- sam service pack 2 do windowsa xp bierze prawie 300MB

- nowe sterowniki wychodzą co 5 minut i to są paczki po 20-30MB (pododawajcie sobie grafa+dźwięk+lan+płyta główna+myszka+klawiatura)

- www.betanews.com - codziennie stosy nowego oprogramowania

i dużo dużo więcej.

 

I nie wiem, czy wszyscy to rozumieją ale każda normalniejsza strona ma dwie wersje, LOW i HIGH quality, te high przeznaczone właśnie dla połączeń 1Mbps+ i one nie zajmują już 200-300kb tylko po kilka mega.

 

Panowie, 1 MEGABIT to nie jest łącze dla ludzi korzystających tylko z wp.pl i onet.pl, gadających po GG i ewentualnie sciągających 2 większe pliki na miesiąc.

 

1 MEGABIT to jest już całkiem porządna maszyna do wygodnego i szybkiego korzystania z udogodnienia jakim właśnie jest 1 MEGABIT.

 

A to udogodnienie to nie jest nic innego jak możliwość zassania dużych ilości danych w krótkim czasie.

 

I TO NAM właśnie próbuje odebrać FRANCE Telecom (aka TPSA) wprowadzając te nieszczęsne limity...

 

... Pokazują psu kość ale nie dają zjeść.

 

 

PS:

 

Już mi się nie chce o tym pisać - samochody też kosztują tyle co na zachodzie.

Hm. Nie wiem czy to tak ciężko zrozumieć ale zastanawiałeś się człowieku może nad tym, że w polsce średni zarobek miesięczny jest około 3-4 razy mniejszy niż w innych krajach EU? Czy ty rozumiesz co to znaczy? Może wytłumaczę:

 

- wracasz z pracy w Świdrowicach Niżnych do domu z gotówą za poprzedni miesiąc wynoszącą 1500 złotych, patrzysz na rachunki do płacenia i mówisz *fak* (PAMIĘTAJ, że WEDŁUG DANYCH TPSA INTERNET W POLSCE KOSZTUJE TYLE SAMO CO W INNYCH KRAJACH EU). - płacisz 150 zł za 1MBit.

 

- wracasz sobie z pracy w Sztokholmie/Helsinkach/Berlinie/Cokolwiek do domu z gotówą za ten miesiąc pracy wynoszącą 6000 złotych i co robisz? też płacisz 150 zł za 1MBit.

 

Czy to jest TYLE SAMO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze jedna możliwość, że wojwar to masochista i marzy o 1mbit łączu z 5 kb limitem za 1000 zł, więc to co oferuje w tej chwili tepsa to dla niego za słabe

naucz się synku po polsku pisać

 

:lol: :lol: :lol:

 

Sądząc po elokwencji jakiej użyłeś by napisać tego posta, mniemam że ....

 

lubisz sobie szczekać

 

hm - psy szczekają a karawana idzie dalej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojwar, to chyba zostal tu przyslany przez dzial marketingu TP na praktyki :)

weno ty se lepiej na rowerze pojezdz : )

 

wojwar na prezesa TelePropagandy na obszarach slabo zurbanizowanych ( coby gladko ciemnote wciskal ) :D

No i tam ludzie maja duzo rowerow :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko

 

wojwar napisał:

psy szczekają a karawana idzie dalej....

no to jest właśnie metoda tepsy my narzekamy a ona nic

 

a tak serio powiedz jaki poziom cen, limitu, obsługi itd. ze strony TPSA

sprawiłby żebyś chociaż na nią zaklął pod nosem?

 

no jest jeszcze możliwość, że jesteś święty i ani tpsa a nic innego nie jest w stanie wyprowadzić cię z równowagi, bo ty wtedy wsiadasz na rower i ma wszystko w okolicach siodełka. W takim razie full respect i szakunec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak serio powiedz jaki poziom cen, limitu, obsługi itd. ze strony TPSA

sprawiłby żebyś chociaż na nią zaklął pod nosem?

powiem ci, że abym zaklął na TPSA wiele nie trzeba ... co może dziwić. Jakkolwiek posunięcie TP mnie nie dziwi wcale. W kraju gdzie większość kombinuje, gdzie neo+ dzieli wbrew regulaminowi ... kto wie ile ludzi... czego oczekujesz ?

 

TPSą nie rządzą marsjanie - zarządzają nią Polacy, którzy zostali wychowani w tej rzeczywistości. Nie bronię ich - ale jakbym był dyrektorem w TP, to pierwsze co bym zrobił, po analizie MASQ, to wprowadzenie limitów - jak chcą dzielić to DSL.

 

nie przesadzajcie z tymi danymi. Prawda jest taka że 80% userów neo, którzy nie dzielą łacza starczy to w zupełności

 

A co mają zrobić inni ? niech poszukają sąsiada i się zrzucą na DSLa - będzie lepiej i szybciej niż neo

 

ty wtedy wsiadasz na rower i ma wszystko w okolicach siodełka. W takim razie full respect i szakunec

Czasami jest to b.dobry sposób na odstresowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajcie z tymi danymi. Prawda jest taka że 80% userów neo, którzy nie dzielą łacza starczy to w zupełności  

 

A co mają zrobić inni ? niech poszukają sąsiada i się zrzucą na DSLa - będzie lepiej i szybciej niż neo

Juz pisali ludzie ile schodzi MB dziennie na samo sluchanie radia. Sasiada nie znajde, bo jestem otoczony emerytami. Obszedlem niemal wszystkie domy w mojej okolicy. Nikt nie byl zainteresowany wspoldzieleniem Neo wiec na pewno nie znajde nikogo do wspoldzielenia DSL`a. Rezygnuje z wielu przyjemnosci byle tylko oplacic lacze a studiuje informatyke wiec internet w domu musze miec. Juz widze mine wykladowcy jak mu powiem, ze czegostam nie przygotowalem, bo TP nalozyla limit na Neostrade i nie moglem czegos sciagnac na czas. Czy w takim przypadku mam ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> DSL`a i zrezygnowac ze studiow, bo mnie nie bedzie stac na dojazdy? Gdybym jeszcze nie mial Neo, to w chwili obecnej na pewno bym juz go nie bral a tak to przedluzylem umowe na nastepny rok i moze ten limit nigdy mnie nie dotknie. W sieci radiowe bawic sie nie zamierzam, bo mimo tego ze mialbym z czego wybierac nie nadaja sie one dla ludzi ktorych latwo zdenerwowac :) 200 osob na 3Mb lacze to kpina. Nie da sie pograc ani posluchac radia bo caly czas przycina. Co z tego, ze o 3 nad ranem moge wyciagnac xxxKB skoro o tej godzinie leze w cieplym lozeczku i snie o niskich pingach. Pozostaje modem?

 

Nie dziele lacza i TP mi piekny prezent zrobila za to, ze systematycznie oplacalem rachuneczki. Nawet rachunku dobrego nie umieja przyslac. Brak profesjonalizmu wsrod ludzi pracujacych w telepunktach jest nie do przyjecia. Kazda z 3 osob ktora pracuje w telepunkcie mowila mi co innego na temat mozliwosci zalozenia Neo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz pisali ludzie ile schodzi MB dziennie na samo sluchanie radia. Sasiada nie znajde, bo jestem otoczony emerytami. Obszedlem niemal wszystkie domy w mojej okolicy. Nikt nie byl zainteresowany wspoldzieleniem Neo wiec na pewno nie znajde nikogo do wspoldzielenia DSL`a. Rezygnuje z wielu przyjemnosci byle tylko oplacic lacze a studiuje informatyke wiec internet w domu musze miec. Juz widze mine wykladowcy jak mu powiem, ze czegostam nie przygotowalem, bo TP nalozyla limit na Neostrade i nie moglem czegos sciagnac na czas. Czy w takim przypadku mam ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> DSL`a i zrezygnowac ze studiow, bo mnie nie bedzie stac na dojazdy? Gdybym jeszcze nie mial Neo, to w chwili obecnej na pewno bym juz go nie bral a tak to przedluzylem umowe na nastepny rok i moze ten limit nigdy mnie nie dotknie. W sieci radiowe bawic sie nie zamierzam, bo mimo tego ze mialbym z czego wybierac nie nadaja sie one dla ludzi ktorych latwo zdenerwowac :) 200 osob na 3Mb lacze to kpina. Nie da sie pograc ani posluchac radia bo caly czas przycina. Co z tego, ze o 3 nad ranem moge wyciagnac xxxKB skoro o tej godzinie leze w cieplym lozeczku i snie o niskich pingach. Pozostaje modem?

 

Nie dziele lacza i TP mi piekny prezent zrobila za to, ze systematycznie oplacalem rachuneczki. Nawet rachunku dobrego nie umieja przyslac. Brak profesjonalizmu wsrod ludzi pracujacych w telepunktach jest nie do przyjecia. Kazda z 3 osob ktora pracuje w telepunkcie mowila mi co innego na temat mozliwosci zalozenia Neo.

w zupełności sie zgadzam nie wszyscy uzytkownicy neo od razu dziela łącza i scigaja 24/7 gry i filmy....jedyny powód dla ktorego przenioslem sie z kablówki na neo to radia internetowe (min 160kb/s) kablowka oferowala jedynie 128 wiec nie bylo nawet mowy o pozostaniu tam :( studia informatyczne wiec bez netu ani rusz....zarabiam miesiecznie okolo 600 zl wiec te 150 za neo + rachunek za komorke i praktycznie reszta wyplaty idze na studia, DSL'a dla siebie nie założe bo mnie nie stac a w klatce w bloku nie mam z kim go podzielic bo no wlasnie sami emeryci albo osoby ktore komputery to tylko w tv ogladaja :).....jak ktos pisze ze 5 GB wystarczy to wystarczy jemu łacze 128 i nie rozumie pojecia szerokopasmowy dostęp do internet....

 

PS. (w razie gdyby posypało sie odpowiedzi pt. zmien operatora) w moim miescie jest tpsa, multimedia (także limity) i chyba nic pozatym nie liczac jakis osiedlowych sieci ale to wogole odpada bo wiadomo ze wiekszosc jest na neo bynajmniej ja nie spotakalem sie z tymi na dsl'u

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...