Skocz do zawartości
aleksander!

Czy warto kupić takiego laptopa...?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam możliwość nabyć laptopa za cenę 1600 zł. Komputer jest marki Fujitsu-Siemens. Idealny ekran (brak martwych pixeli), bateria trzyma 3 godziny.

 

Celeron 1 GHz

256 ram

10 GB twardy

modem

LAN

TV-OUT

DVD

 

Czy będzie mozna bez problemu oglądać na nim filmy w Divix i Xvid ?

Pozatym to komp ma być do internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy w jakim jest stanie zewnetrznym np. rysy na lcd, bateria trzyma 3h podczas czego? jak laptok lezakuje czy jak leci na nim film? filmy bez zadnego problemu bedziesz ogladal, kofiguracja wystarczajaca, moze sie jedynie pojawiac efekt smuzenia na wyswietlaczu... do internetu az da dobry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz mi jeszcze na jedno pytanie: komputerek bedzie traktowany jako desktop, czy bedziesz z niego kozystal faktycznie jako z laptoka? jezeli bedzie lezal na biurku przez caly czas, to za 1600 mozesz miec nowego blaszaka z gwarancja, takze zastanow sie na czym ci bardziej zalezy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie większość czasu, komp. będzie leżał w chacie. Kilka razy w miesiącu jednak wyjeżdżam w dalszą drogę i w tedy to będzie chodził na bateriach lub z zapalniczki samochodowej. Pozatym zawsze chciałem miec notebooka, przydał by się jak np. bym wyjechał na wakacje itp.

 

Po raz kolejny zapytam: czy za taki sprzęt to nie jest za drogo? Czy mozna gdzieś kupić podobną konfigurację taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputer jest w bardzodobrym stanie, brak rys itp. Bateria trzyma 3 H podczas grania w gierki typu Quake 3.

no bez przesady - Q3 na takim sprzęcie... raczysz żartować ;)

 

Chodzi mi o to czy cena 1600 zł jest atrakcyjna?

cena jest atrakcyjna - w podobnej cenie możesz dostać dużo gorsze sprzęty

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=30131052

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=30236329

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=30240590

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=29939890

 

 

Jak jest z pewnego źródła i nie jest kradziony to IMO nic tylko brać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bez przesady - Q3 na takim sprzęcie... raczysz żartować ;)

Dzięki za odpowiedź :) . Sprzet jest mojego kuzyna z Niemiec, więc źródło pewne 8) , a w Q3 sam na nim grałem, co prawda w 800*600 i na medium detal, ale chodziła płynnie.

 

Nasuwa mi się tylko jedno dodatkowe pytanie, jak on jest z Niemiec to ma inny układ klawiszy? Poprawcie jeśli się mylę? Czy przy pisaniu będe miał trochę kłopotów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasuwa mi się tylko jedno dodatkowe pytanie, jak on jest z Niemiec to ma inny układ klawiszy? Poprawcie jeśli się mylę? Czy przy pisaniu będe miał trochę kłopotów?

tak ma inny a dokladnie QWERZ - glowna roznica to przestawione klawisze Z i Y - nie wiem czy w siemensie ale w dellu dalo sie je przelozyc

w sumie to da sie przyzwyczaic :wink: - zwlaszcza wtedy gdy nie patrzysz przy pisaniu na klawiature

do tego jeszcze jest kilka "szlaczkow" na innych klawiaszach ale z tym tez da sie zyc

ostatecznie jak bys nie mogl sie przyzwyczaic to kupisz sobie naklejki i po sprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...