Skocz do zawartości
gnz

podkladka raindrop pod optyka

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie do tych co mieli stycznosc z produktem allsop'a ...

 

kupilem raindrop'a blue bo czytalem ze to najlepsza szmatka pod optyka w konkretnej cenie ...

 

troche mnie zdziwilo umalowanie podkladki gdyz opinie sa zgodne ze jednolita powierzchnia sluzy lepiej optykowi

 

kilka dni pozniej natrafilem w innym sklepie na dokladnie taka sama podkladke idealnie czarna bez kropelek ;]

 

kupilem ja i teraz mam dylemat ...

 

jednolity czern czy tez krople ?

nie chodzi mi o gust koloru a o optyke i jej dzialanie.

 

wyczytalem (np. TU czy TU) ) ze to umalowanie w krople nawet ma pomagac optyce

 

wie ktos jak to sie ma w rzeczywistosci ?

ktora byscie sobie zostawili ... czarna (zgdonie wszyscy mowia ze najlepsza) czy niebieska z eksperymentalnymi "pomagajacymi" kropelkami ;)

 

 

wszystko to pod gryzonia mx 510

 

thx za porady i opinie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem w domciu przez jakieś 3 tygodnie czarnego pada o "kropelkowym" wyglądzie... IMHO, napisane było, że to czarny, a w rzeczywistości wydawał się taki szarawy... mniejsza z tym ;)

 

Dodam, że wówczas działełem na MX 310...

 

Ślizg był całkiem niezły (jak dla mnie) dlategoż to nie inwestowałem w ślizgacze...

 

Wróćmy do tematu... Twój dylemat jest bezzasadny, zaraz postaram się to wytłumaczyć :wink:

 

Każdy Raindrop ma identyczną architekture, ze spodu czarna guma (śmierdzi troche przez jakiś czas :P), następnie warstwa kolorystyczna, bądź tematyczna (kropelki), a dopiero na sam koniec warstwa wierzchnia, ktróra to w każdym modeli jest taka sama... To taka przezroczysta folia (tylko tak to można nazwać) NIE mylić z podkładkami za 50 gr ;) Ta folia jest wtapiana w warstwę kolorystyczną i dlatego wydaje się być całością...

 

Moja podpowiedź... Ja bym brał "kropelkową" - bardziej mi się designe podoba, ale to już twój wybór... Sam zdecydujesz co Ci się bardziej podoba, bo tylko o to się rzecz rozchodzi ;]

 

Mam nadzieje, że dość logicznie to opisałem, w razie jakichś wątpliwości pytać...

 

W swoich łapkach miałem juz MX 300, 310, 500, IE 3.0, IE 4.0, SteelPada 4D, 4S, IceMata, Everglida... nazbierało się tego :]

 

A najlepsze jest to, że teraz uzywam blaszanego blata biurka i jakiegoś kulkowego szitu z media tech ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem w domciu przez jakieś 3 tygodnie czarnego pada o "kropelkowym" wyglądzie... IMHO, napisane było, że to czarny, a w rzeczywistości wydawał się taki szarawy... mniejsza z tym ;)

jezeli mowa o takim padzie to tez go widzialem i wybralem niebieski pod mojego mx'a ;]

 

ja mowie o czarnym jak smola - zero kropel ... ;]

 

pytanie moje wzielo sie z opinii iz jednolita powierzchnia sprzyja laserkowi - a jak jest jednolita i do tego czarna to juz jest najlepiej ...

 

zdziwilo mnie dlatego umalowanie 'pseudo'-pro padu ;)

 

tak czy owak zostawie chyba czarny z przekory ... :D

 

od czegos trzeba zaczac wkoncu - potem sie moze na jakiegos sp przerzuce ;]

 

PS:

drugi pad raindropa za niedlugo na allegro w promocyjnej cenie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...