Skocz do zawartości
metal

NHL 2003

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do miłośników tej gierki, mianowicie czy istnieje w niej możliwość robienia jakiś kombosów tzn czy naciśnięcie danej sekwencji klawiszy powoduje zrobienie fajnego zwodu lub oddanie ciekawego strzału itp, a jeżeli tak to jak się to robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robi sie to tak ze naciska sie uninstal tej gry nastepnie instaluje sie nhl 2002 i gra sie do upadlego...

 

a tak powaznie to nhl 2003 to najgorszy syf jaki wyszedl. 2002 ma lepsza grafe lepsza symulacja i wogole 100x lepiej wciaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robi sie to tak ze naciska sie uninstal tej gry nastepnie instaluje sie nhl 2002 i gra sie do upadlego...  

 

a tak powaznie to nhl 2003 to najgorszy syf jaki wyszedl. 2002 ma lepsza grafe lepsza symulacja i wogole 100x lepiej wciaga.

A co do nhl2002 to co powiecie na to iż w finale gając 8 min tercja wygrywałem przynajmniej 10 bramkami oczywiście grając na najwyższym poziomie? I tak np. 15 do zera. Skuteczność moich atakujących najczęściej wynosiła między 30 a 40 %.

Max w meczu (3 x8 min) strzeliłem bodajrze 27 czy 28 bramek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robi sie to tak ze naciska sie uninstal tej gry nastepnie instaluje sie nhl 2002 i gra sie do upadlego...  

 

a tak powaznie to nhl 2003 to najgorszy syf jaki wyszedl. 2002 ma lepsza grafe lepsza symulacja i wogole 100x lepiej wciaga.

Ja wiem grałem w tą serię już chyba od nhl99 albo 2000 niepamiętam dokładnie i z tego co zauważyłem to następuje poprawa tej gry zarówno graficznie jak i pod wzdlędem gameplayu, gra staje się mniej arcadowa i coraz trudniej strzelić bramkę korzystając z jakiegoś patentu których w najwcześniejszych wersjach było mnóstwo, a to dlatego że zarówno zachowanie bramkarzy jak i zawodników jest mniej schematyczne, chociaż czasami gra jest denerwująca bo nie zawsze zawodnicy robią to co chcemy.

A wracając do pytania to są te "combosy" czy niema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaruj sobie to co mowia koledzy 2002 tez odinstaluj i zapodaj sobie 2001 !! to jest najlepszy NHL w histori wg wieluuuuuu rankingow i wg mojego doswiadczenia z tymi grami !! 2001 jest najbardziej gra - symulatorem, posiada jeszcze jako taki realizm !! a reszta to gowno(czytaj zrecznosciwki) !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...