Skocz do zawartości
zazi

Kable PSU, można zmieniać połączenia?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Robie przedłużenie do zasilania płyty, kable pójdą wężem gumowym( eheima mi zostało, będzie wszystko w jednym kolorze :). Tylko te kable ledwo się chcą przeciskać ( a nie chce ciąć węża wzdłóż), więc nie ma miejsca zeby przecinąć razem z nimi plakietki który kabelek jest który. Wiec zastanawiam sie czy nie połączyć potem tylko po kolorach. Wydaje mi sie ze kable o tym samym kolorze maja te same funkcje. co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW LOL itp itd.

Kabel może być zółty zielony przezroczysty ale zależy jaka jest gróbość kabla który przewodzi prąd nie osłonka ale np miedziane małej średnicy kabeli złączone w zwój lub jeden miedzieny kabel o średniczy (nie wiem strzelam) 0.5 mm.

Skoro nie możesz póścić. Kabli przez wąż co może być słabe poniewarz wąż nie jest giętki lepiej jest przeprowadzić kable przez sznurek (nie będe sie rozpisywał poszukaj było) wtedy nie będziesz miał problemów z kablem i będziesz mógł je dowolnie zginać. To chyba wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh z tymi karteczkami tez kiedys kombinowalem 8) Niestety okazalo sie, ze wyjac jakikolwiek przewod jest p... wiec wzialem lutownice, wylutowywujac po kilka kabli (zebym sie nie zamotal ;>) przelozylem przez czarny peszelek; i gra gitara :D

W mojej wtyczce sa zapadki plastikowe ktore w bardzo skuteczny sposob uniemozliwialy wyjecie koncowki przewodu :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...