Skocz do zawartości
Narthax

czy doklejenie radiatorow na pamiec=utrata gwarancji?

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie teoretycznie nie powinni sie pluc (chyba ze standartowo maila inne). Na samochod tez nie tracisz gwary jak dolozysz spojlery ;)

Nie to nie to samo bo ja mam wyraźnie napisane w gwarancje że modyfikacja lub zmiana chłodzeniea wiąże się z utratą gwarancji. Ale zawsze można wszystko poodklejać i nie zauważą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sam montujesz spoilery to w diabły idzie gwara na perforację nadwozia. No chyba że robią ci to w autoryzowanym serwisie lub bezpośrednio u dealera.

Taki mały OT :D

 

....Wszelka modyfikacja chłodzenia niezgodna ze specyfikacją producenta skutkuje utratą roszczeń gwarancyjnych.... Ale jak nie będzie śladu po modyfikacji to hulaj dusza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie teoretycznie nie powinni sie pluc (chyba ze standartowo maila inne). Na samochod tez nie tracisz gwary jak dolozysz spojlery ;)

Nie to nie to samo bo ja mam wyraźnie napisane w gwarancje że modyfikacja lub zmiana chłodzeniea wiąże się z utratą gwarancji. Ale zawsze można wszystko poodklejać i nie zauważą.

na gwarancji jest tez napisane ze ma wszystko byc w pudelku, natomiast przed kazdym sadem w nimi wygrasz o to pudelko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...