Skocz do zawartości
radek19

problem z karta PLANET WL-8305

Rekomendowane odpowiedzi

problem pojawia sie w momencie kiedy na kompie z karta wl 8305 zainstalujemy win xp!

w tym zrywa on polacznie gubi siec ale za chwile znow ja znajduje!!!transfer spada!!! na 98 wszystko dziala!!!

firma planet oczywiscie powiedziala ich stery pod xp dzialaja bez zarzutu. Jestem pewny ze z anteną i kablem wszystko ok tak samo z Zasięgiem ok 100m do anteny głównej. Mysłame zeby dobrac inny steronik do innej karty np. D-link 520+ ale to wszystko na nic bo przy instalacji proszony jestem o włożenie płyty z oprogramowaniem Planet, instalowany jest ciągle ten sam sterownik w wersji 3.0.0.1.

Prośbe kieruje do tych ktorzy maja taka sama karte co ja pod XP i wszystko im działa bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

instalowalem ta karte na kilku komputerach i problem pojawial sie zawsze przy plytach glownych asrock ze zintegrowana karta muzyczna. poprawna instalacja karty wl byla mozliwa jedynie po wylaczeniu karty muzycznej w biosie. po zainstalowaniu karty wl moglem wlaczyc dzwiek z powrotem i wszystko dzialalo jak nalezy. w innych przypadkach nie mialem zadnych problemow z ta karta pod xp a zawsze korzystalem ze serownikow planet dolaczanych do niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...