Skocz do zawartości
basik

emulator pixel shader & vertex shader 3d-Analize v2.34

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wie ktos moze jak ustawic ten emulator aby odpalic gre Sillent Hill3 na karcie GF 2 mx ? Program mozna pobrac tutaj --->http://arbornet.org/~basiorek/emulator.rar . Mnie udalo sie gre odpalic ale nie ma obrazu slychac sam dzwiek w menu moje ustawienia to - zrzut ekranu z programu -> http://arbornet.org/~basiorek/1.jpg. Jesli ktos wie jak go ustawic prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat stary jak świat, aczkolwiek programik nie jest kichą i działa.

Można wyłączyć wykrywanie pixel/vertex shaderów oraz włączyć emulację powyższych... i to działa!!!

Mój sprzęt to:

P3 500MHz podkręcony na 733MHz, GeForce 2MX 32MB (NV11)

256 MB RAM, a to wszystko na płycie MSI MS-6309 v2.0 (pelna) do tego wszystkiego mam jeszcze SB Live! 1024. Na wydajność emulowanych gierek nie narzekam, a mam Win XP HE...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat stary jak świat, aczkolwiek programik nie jest kichą i działa.

Można wyłączyć wykrywanie pixel/vertex shaderów oraz włączyć emulację powyższych... i to działa!!!

Mój sprzęt to:

P3 500MHz podkręcony na 733MHz, GeForce 2MX 32MB (NV11)

256 MB RAM, a to wszystko na płycie MSI MS-6309 v2.0 (pelna) do tego wszystkiego mam jeszcze SB Live! 1024. Na wydajność emulowanych gierek nie narzekam, a mam Win XP HE...

 

Pozdrawiam.

Nie ma czegoś takiego jak emulator do pixer shadera... moze porównam to do... To tak jak bys zrobil sobie buty z papieru widzisz ze są ze masz je na nogach lecz, gdy probujesz w nich isc rozlatuja sie .Oto w tym wszystkim chodzisz ze jakby cos wyszukiwalo czy w komputerze jest pixel shader to emulator mogl by sie za to podawac ale gry to nie oszuka bo nie ma tej czastki ktora by mogla byc elementem do uruchomienia gry ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...