Skocz do zawartości
pbuda

Cichy i wydajny - dodatkowy wentyl do obudowy

Rekomendowane odpowiedzi

Rozgladalem sie po sklepach i tych wentyli jest tak duzo... Czy mozecie doradzic jakis wentyl na tyl obudowy, wyciagajacy powietrze, ktory bylby cichy i jednoczesnie wydajny? Myslalem o BeQuiet SilentWings, ale sam nie wiem. Dzieki za wszelkie rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia żaden wentyl nie jest bezgłośny. A co do papstów to mam jeden w modecomie 350 gtf i jeden jako wyciągający i ciche nie są. Sa słyszalne może tak. Jak idę spać to wr4 pentagramem na minimum nic nie słychać , silencer na low cisza, i niestety papsta wyciągającego słychać. Po wyłączeniu tego wyciąg to ten w zasiłce i tak mi przeszkadza. Jest cichy, ale nie jest bezgłośny i go w nocy słychać, da się go oczywiście zwolnić, ale jego wydajność przy 1500 obr jest szczerze mówiąc niska bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ale względem S1 zdecydowanie jest lepiej. Dla mnie jest on dobry, nie oczekujcie jednak cudów. Ale skoro wydałem na niego 62 zł i go nie oddałem ( a mogłem) to można powiedzieć, że był to udany zakup, bo po prostu nic lepszego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arctic Cooling - Fan PRO Termal Control, nowa wersja jest pozbawiona "buczenia" na starcie (a nawet czasowego postoju), dodatkowo juz na starcie krecia sie calkiem znosnie i jest wyrazny postep w stosunku do poprzedniej wersji. Mam takie dwa na wyciagu z Chifteca i jestem zadowolony... Co do Papstow to się zawiodłem, miałam 2 szt. i obie "syczały" - cicho, ale irytująco.

Polecam na Arctic Cooling - Fan PRO Termal Control (nowa wersja!), na Allegro mozna dostac za 13 zł/szt., a ostatnoi była promocja i były po 10 zł/szt. Mysle ze stosunek cena/jokość jest bardzo dobra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...