Skocz do zawartości
Gość

copper shim XP WAZNE!!!

Rekomendowane odpowiedzi

dzis popoludiu jak przyjde e szkoly czyli ok 17-17:30 bede mial juz w domciu Copper Shima XP. Chcialbym go zalozyc na mojego Durona Spitfire. Czy moge go zalyzyc czy nic sie nie stane prockowi??? czy moj duron moze miec CSa Xp czy musi miec zwyklego CSa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis popoludiu jak przyjde e szkoly czyli ok 17-17:30 bede mial juz w domciu Copper Shima XP. Chcialbym go zalozyc na mojego Durona Spitfire. Czy moge go zalyzyc czy nic sie nie stane prockowi??? czy moj duron moze miec CSa Xp czy musi miec zwyklego CSa??

heh ..... Tristan :wink:

Co moze Ci sie stac ??? 8O

CS XP rozni sie tylko tym ze jest wiecej wyciety w srodku zeby nie zrobil zwarcia.

Nie moglbys zalozyc zwyklego CSa na Antka XP bo ..... szlag by go trafil

Ale odwrtotnie , to nie ma zadnego znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS XP rozni sie tylko tym ze jest wiecej wyciety w srodku zeby nie zrobil zwarcia. 

Nie moglbys zalozyc zwyklego CSa na Antka XP bo ..... szlag by go trafil

qurcze a u mnie przez 4 miechy tak chodzilo i nic sie nie stalo.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS XP rozni sie tylko tym ze jest wiecej wyciety w srodku zeby nie zrobil zwarcia. 

Nie moglbys zalozyc zwyklego CSa na Antka XP bo ..... szlag by go trafil

qurcze a u mnie przez 4 miechy tak chodzilo i nic sie nie stalo.. :)

Nie wierze Furmek 8O :!:

Przeciez w miejscu tego dodatkowego wyciecia sa przyklejone jakies takie male duperelki (kondensatory ?)

Jakbys na tym polozyl CS nie XP to przeciez przy zakladaniu coolera , albo bys te cyple zmiazdzyl, albo powyginal przynajmniej CSa i radio nie dolegaloby tak jak powinno 8O :? :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hee ??

nie wiem czy sie rozumiemy mam Athlona XP by AMD.. i "starego" cs'a

i jakos na procku nie wydaje mi sie zebym mial cos odstajacego.. oprucz jadra, jest troche inne rozmieszczenie mostkow.. ale cs jest z jednej strony nie przewodzacy takrze n/p (CS by TT), niechce mi sie rozbierac kompa zeby to sprawdzic.. ale jestm prawie w 100% pewien..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hee ??

nie wiem czy sie rozumiemy mam Athlona XP by AMD.. i "starego" cs'a

i jakos na procku nie wydaje mi sie zebym mial cos odstajacego.. oprucz jadra, jest troche inne rozmieszczenie mostkow.. ale cs jest z jednej strony nie przewodzacy takrze n/p (CS by TT), niechce mi sie rozbierac kompa zeby to sprawdzic.. ale jestm prawie w 100% pewien..

ja mam tak samo jak furmek od 3 miechow i wszystko chodzi bez problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hee ??

nie wiem czy sie rozumiemy mam Athlona XP by AMD.. i "starego" cs'a

i jakos na procku nie wydaje mi sie zebym mial cos odstajacego.. oprucz jadra, jest troche inne rozmieszczenie mostkow.. ale cs jest z jednej strony nie przewodzacy takrze n/p (CS by TT), niechce mi sie rozbierac kompa zeby to sprawdzic.. ale jestm prawie w 100% pewien..

heh........... :oops:

faktycznie , w jednym masz racje, sciagnelem i zagladalem , to byly mostki nie kondensy

moglo faktycznie Ci tak chodzic, ale nie powinno sie tak robic , nawet literki na plytce nie powinny dotykac CSa.

Ale nie zgodze sie z tym ze CS od TT jest z jednej strony nieprzewodzacy !!

Moj (oryginal ThermalTake) bynajmniej jest wykonany z jednolitego kawalka blachy miedzianej !

Miales zapewne na mysli ta folia ktora jest z jednej strony :) :?:

Z tego co napisali na kopercie z CS to masz ja bezwzglednie sciagnac zanim zalozycz go na proc

Mam opakowanie z CS przed soba i na pewno sie tym razem nie myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i sie doczekales otwozylem moja puszke (pandory 8) )

i z CS zdiolem ta folje jeszcze przed zalozeniem..

docisk napewno byl na maca bo w WB matego az mi sie rdzen procka odbil.. :)

i chodzilo to tak dlugoo.. i nic sie nie stalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dwa pytania w zwiazku z CS

1. Czy plomby maja duze znaczenie(tz. jesli sa) ?

2. Ten CS od TT wchodzil na procka we wszystkie strony, nie ma roznicy w ktora go wlozylem(nie chodzi mi o odwrocenie go do gory nogami)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to lamersie pytanko ale zalozyc CSa XP na procka ta strona w kolorze miedzi czy ta strona w kolorze srebnym??? ktora ma miec styk z Blokiem wodnym???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to lamersie pytanko ale zalozyc CSa XP na procka ta strona w kolorze miedzi czy ta strona w kolorze srebnym??? ktora ma miec styk z Blokiem wodnym???

srebrna strona w CS ?? qurcze.. a ja mam dwie miedziane.. :( - podroba ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...