Skocz do zawartości
Kicko

Kości Dual Channel

Rekomendowane odpowiedzi

to czy pamieci chodza w dualu nie zalezy od tego czy sa w jednym pudelku. aczkolwiek producenci pakujacy tak pamieci daja niejako gwarancje poprawnej pracy w dualu i biora za to dodatkowa kase.

w kazdym razie kazda pamiec moze chodzic w dualu jesli masz 2 identyczne moduly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno kupilem druga kosc pamieci i wlozylem do kompa do siebie odpalilem na DUAL komp wsal jakis niebieski ekran pojawil sie 2 razy, przestawilem na normalny tryb (kosci kolo siebie) i... kosc nie dziala czy mogla sie spalic?? sprawdzalem osobno i tez nie diala u kumpla tez zimna. mogla sie spalic w DUALU??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie :P

Zamierzam kupc sobie XP M 2500+. Wiem że do jego krecenia trzeba dobrych pamiątek. Mam 512mb kingston pc2700 cl 2.5.

Zamierzam dokupic raz tyle, ale z możliwościami o/c, z możliwością duala z moimi i w miare po przystępnej ceni. Troche te cechy nawzajem się wykluczają, ale mam nadziej że mi pomożecie.

Tylko tak do ok 500zł.

Z góry dzienki!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam inny problem, aktualnie siedze na tej kosci z podpisu, zastanawiam sie ze jak z nowymi TwinMOSami sa problemy na abitach (z moim nie ma) to dokupujac 2 kosc tejrze stajni moge niezle wdepnac, probowal kto sw dualu puszczac twinmosy z hynixami?? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...