Skocz do zawartości
dzieciol4

Hynix D43

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktos Hynixy na epox ?? zastanawiam sie czy nie warto było by zmienic mobo bo nic nie moge podkrecic :(

Ja mam i jest beznadziejnie.

wczoraj chodziły mi na 210 ale moja baba siedziała na kompie i dŁubała tylko w explorerze.

Jak ja zapuściłem benchamarka to już kapa :-(

Stabilnie tylko na 205Mhz :-/

ale te 5mhz to wielkie nic i teraz mi chodzą w standardowych ustawiniach 11x200 2.5-3-3-8

Ale nie żałuję za jakieś trzy/cztery miechy kupię płytkę pod A64 to te kostki będą jak znalazł :-)

dzieki ze m to mowisz a własnie miałem kupować epoxa ;] widze poczekam ze zmiana i kupie abitka:) bo asrock nie do tego co ja potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chaos a jezeli nas nie interesuje wogole cpc, singiel/dual, fsb, timingi a tylko i wylacznie przepustowosc pamieci to chyba jednak to cpc off wygrywa z tego co widze w 1 tabelce w dualu na 2T masz najwieksze wyniki, a skoro tak to nie ma co sie martwic. a gadanie ze na 2x256 bylo lepiej to mnie nie bardzo interesuje bo badzmy szczerzy mi tam czy mam fsb 166 czy 220 roznicy odczuwalnej nie robi a dodatkowe 256 ramu sie czuje, a co dopiero 512. wiec jak znajde troche czasu wolnego ze w razie czego bedize czas na zabawe z serwisem w biosa nowego to wflaszuje cos innego. (niestety hotflash nie dla mnie pewnie bym cos rozpieprzyl wczoraj sie bawilem hydorem i lada zeby sprawdzic szczelnosci sobie rece pocialem ******* zaciskami taki jestem zdolny...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedlem do podobnego wniosku... przeciez chodzi mi o 1GB ramu, a nie o to ze bede mial 1x256 na FSB=260 @11-2-2-2 :arrow: przeciez w HL2 na tym nie pogram...

Zostaje na swoim stabilnym FSB=230 @11-3-4-2,5 w konfiguracji 2x512 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logan"]chaos a jezeli nas nie interesuje wogole cpc, singiel/dual, fsb, timingi a tylko i wylacznie przepustowosc pamieci to chyba jednak to cpc off wygrywa z tego co widze w 1 tabelce w dualu na 2T masz najwieksze wyniki, a skoro tak to nie ma co sie martwic. a gadanie ze na 2x256 bylo lepiej to mnie nie bardzo interesuje bo badzmy szczerzy mi tam czy mam fsb 166 czy 220 roznicy odczuwalnej nie robi a dodatkowe 256 ramu sie czuje, a co dopiero 512. wiec jak znajde troche czasu wolnego ze w razie czego bedize czas na zabawe z serwisem w biosa nowego to wflaszuje cos innego. (niestety hotflash nie dla mnie pewnie bym cos rozpieprzyl wczoraj sie bawilem hydorem i lada zeby sprawdzic szczelnosci sobie rece pocialem ******* zaciskami taki jestem zdolny...)

w pierwszej tabelce jest u gory single ..

a podspodem tlyko dual dla 2t nie masz duala na 1t ...

2t jest slabsze ale nie tak masakrycznie jak niektorzy insynuują ...

moze przy ostrzejszych timingach bylyby mniejsze roznice

 

to trza przetestowac .. tylko ze niekomu sie nie chce

po testach w goldmem ustalilem stabilny dual na 235 2.5-3-4-11 .. ale jeszcze z biosami nie walczylem ...

 

w kazdym razie jedna pamiatka jest Fida a jedna moja .. jak wido sprzeda swoje twinmosy 2x256 to mu oddam jego pamiatke i bede meczyl single na 1T ile pociagnie ...

mnie tam wystarcza fsb 231-232 .. bo na codzien latam 11x231 2550 @1.9V i mnie to satysfakjonuje ..

 

drugiej 512 na razie nie kupuje bo kasa poszla na dziary .. ;]

 

Doszedlem do podobnego wniosku... przeciez chodzi mi o 1GB ramu, a nie o to ze bede mial 1x256 na FSB=260 @11-2-2-2 :arrow: przeciez w HL2 na tym nie pogram...

Zostaje na swoim stabilnym FSB=230 @11-3-4-2,5 w konfiguracji 2x512 :)

w koncu ktos to zrozumial :)

 

z tymi kosciami to byl taki problem ze na 1t dual smigal tylko na 200 u mnie .. i chodzilo mi o wyciagniecie czegos wiecej ..

dawno znudzily mi sie benche ...

owszem moge robic .. na tym co mam

ale nie bede zmienail sprzetu wydawal kasy i szukal zeby miec 2-2-2-x alb niewiadomo jakie fsb .. a vdimm mod to dla mnie rzeź .. wiec winbondy odpadaja dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem w arest ostatnia 512 hynixa, seria D8J-D43 i mi nie dziala na epoxie 8rda3i :/ Bios najnowszy.. Na led'ach wyskakuje blad C1.. wiec o pamieci sie pluje, bank 0.. Zmienialem kosc do roznych slotow, nic... u kolegi na ecs'ie smiga az milo.. jutro ide na kigstony wymienic..

 

Ktos z was mial taki problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak - ja mialem z tym ze te pamieci nie chcialy mi isc na 2-2-2-6 ani nawet na 2,5-3-3-7 na fsb 166 na epoxie bo mi wywalalo C1 - dopiero na CL3 bylo oki - wiec jednak to ze hyniole z epoxem sie nie lubia to nadal prawda ;( EPOX 8rda+ rev 2.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdziesczytałem zre maja problemy z hynixami, dzis dostałem druga kostke mam duala niestety asrock dula nie obsługuje :( powiem tylko tyle ze przy standardowym napieciu przy fsb 240 smigały w dualu wiec jest OKi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh.. wsadzilem kostke hynixa 512 do asusa na kt600 i qpa..

 

teraz juz nei wiem co jest grane..

 

epox na nf2spp i kt600 asusa nie dziala z moim hynixem, a glupi esc na sis 735 obsluzy ja jak nalezy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyundai HYMD232 646D8R-D43 to jest oto moj hynix! jets to bardzo dobra seria gdyz przy 220 cl 2 jest rzdko spotykane a ja osiagnalem to na napeiciu 2,9V moze i jest wyokie ale na nizszym jescze ine mialem czasu sie bawic! szukam takiej drugiej badz kupie cos od rapry:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja dopiero dzisiaj zakupiłem hynixy za pobraneim od gutexa.

MNam nadzieje ze nie przysle jakiejś podróby i to bedzie taka pamiec jka jest na aukcji numer kości itp..

ehh tylko ze teraz święta jak myslicie ile moze iśc taka paczka w świeta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja dopiero dzisiaj zakupiłem hynixy za pobraneim od gutexa.

MNam nadzieje ze nie przysle jakiejś podróby i to bedzie taka pamiec jka jest na aukcji numer kości itp..

ehh tylko ze teraz święta jak myslicie ile moze iśc taka paczka w świeta ?

jezeli dzis wysłał przed 9 to na jutro dopjdzie jezeli nie to na czwartek :) jeden dzien idzie jezeli priorytet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja dopiero dzisiaj zakupiłem hynixy za pobraneim od gutexa.

MNam nadzieje ze nie przysle jakiejś podróby i to bedzie taka pamiec jka jest na aukcji numer kości itp..

ehh tylko ze teraz święta jak myslicie ile moze iśc taka paczka w świeta ?

ja kupiłem u niego w czwartek a w sobote już miałem.

A dostałem pamiątki TAKIE (org.foto)

 

Dołączona grafika[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszytsko się zgadza mam nadzieje ze i w moim przypadku nie pomyli się z oznaczeniem pamięci i bedą takie jak na tym obrazku co dałes..

Wszedłem na allegro i nagle już te same ramy po chwili jak byly za 299zł kosztują 314 zł !! o 15 żł podwyzył cene gutex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee to elixir bedzie teraz taka renoma jak kingston albo geil :) hehe. Wcale sie nie dziwie gutexowi koles naprawde wpozadku teraz mnie tylko zastanawia czy ludzie beda u niego kupowac jezeli ma drozej niz w sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja co do elixirów powiem tak

takei moje wrazenia po testach na abit nf7 i Kt600

elixir2700 = HYNIX 3200 oczywiście seria CT (a to prez niemozliwość zmiany timmingów nawet na 2,5 przy napieciu 2,9 V na ABIT nf7 nie wystartował )

 

Także teraz pozostaje czekac czekać az gutex przysle

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem druga kostke mam duala niestety asrock dula nie obsługuje

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

_________________

Athlon 2500@fsb190 XP Bartłomiej , aero 7+ miedziany,DUAL 2x512 Hynix

jaki dual .. masz po prostu 2 kosci

 

od siebie dodam ze na d27 taipan cpc off max tych kostek w dualu to 238 goldmem czysto i benche ... super pi przelazi nawet przy 245 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem druga kostke mam duala niestety asrock dula nie obsługuje

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  

 

_________________

Athlon 2500@fsb190 XP Bartłomiej , aero 7+ miedziany,DUAL 2x512 Hynix

jaki dual .. masz po prostu 2 kosci

 

od siebie dodam ze na d27 taipan cpc off max tych kostek w dualu to 238 goldmem czysto i benche ... super pi przelazi nawet przy 245 ...

tak to prawda w podpisie zrobiłem bład napisałem dual gdyz testowałem uumpla na DFI w dualu. Kostki duala tworza ale w nim nie działaja w tym momencie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam zamiar kupić nie długo pamięci Hynix 2x512MB 400MHz w sklepie Arest we Wrocławiu, ale nie wiem na co mam zwrócić uwagę podczas zakupu....Jaka seria będzie najlepsza?? I jeszcze jedno, ile wycisne z nich bez dodatkowych radiatorów?? O i czy to CL 3 nie będzie źle wpływało na wydajność??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gościum, a przeczytać poprzednie 10 stron tego topicu nie łaska? !!!!!!

przecież my właśnie rozmawiamy o tym, która seria jest najlepsza !!!!

CZYTAJ !!!

 

lenistwo i chamstwo nie zna granic... ehh...

No dla mnie to ty jestes chamski zeby tak bluzgac.. wystarczylo napisac ze wczesniej bylo wspominane..

 

Witam!

 

Mam zamiar kupić nie długo pamięci Hynix 2x512MB 400MHz w sklepie Arest we Wrocławiu, ale nie wiem na co mam zwrócić uwagę podczas zakupu....Jaka seria będzie najlepsza?? I jeszcze jedno, ile wycisne z nich bez dodatkowych radiatorów?? O i czy to CL 3 nie będzie źle wpływało na wydajność??

 

Jesli masz plyte asusa na kt 600 to wystrzegaj sie jak ognia 512 hynixa.. jeszcze zadna z nowych serii nie ruszyla na niej.. Pozatym na epoxie nie radze D8J-D43.. mnie nie ruszyly, a takie kupilem w arescie...

 

Teraz jestem posiadaczem kingmaxow, przynajmniej dzialaja, a lepsze od twinmosow na twinmosach i kingstonow serii value...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry Mikeb ale jeśli istnieje topic mający 10 stron, który jest aktualnym zbiorem wszelkich informacji na temat kości Hynixa, i po tych 10 stronach dyskusji jakiś niedouczony ignorant (bo jak można inaczej takiego nazwać? ) wyskakuje z taki pytaniem, to każdy ma prawo się zdenerwować

 

poza tym istnieje regulamin, który jasno wyjaśnia zasady zadawania pytań na forum, a ja staram się, żeby ludzi, którzy sobie na niego od tak poprostu zlewają było jak najmniej

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...