Skocz do zawartości
dzieciol4

Hynix D43

Rekomendowane odpowiedzi

TANK nie martw sie ja mam taki problem co ty tylko że i tak jestem w gorszej sytuacji u mnie max to 200 fsb i w singlu tyle ze mam płyte kt600delta sr

zapis 2700

odczyt 780 przy fsb 200 tim 2,5 3 3 8

Tez załuje że nie kupiłem ABIT NF7 ,szlak mnie trafia jak przypomne sobie ze za moje mombo dałem 410zł !! rok temu

 

Orientujecie się czy gutex ma jeszcze te pamięci ? HYNIX 512mb z allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ten topic i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na moje pytania:

 

Mam zamiar kupić 512 Hynix D43 z takiej serii:

Naklejka: HYMD264646B8R-D43

Kości: HY5DU56822BT-D43

 

1. Moje pytanie jest następujące: czy jest to dobra seria :?:

2. Czy jeżeli dokupię później drugie 512 Hynixa D43, ale z innej serii czy pamięci będą współpracować bezproblemowo w dualu np. na Abicie NF7 lub MSI KT880 :?:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ten topic i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na moje pytania:

 

Mam zamiar kupić 512 Hynix D43 z takiej serii:  

Naklejka: HYMD264646B8R-D43

Kości: HY5DU56822BT-D43

 

1. Moje pytanie jest następujące: czy jest to dobra seria :?:

2. Czy jeżeli dokupię później drugie 512 Hynixa D43, ale z innej serii czy pamięci będą współpracować bezproblemowo w dualu np. na Abicie NF7 lub MSI KT880 :?:

 

Pozdrawiam

A ja mam takie pytanie..... sprawdzając serię mam patrzeć na naklejkę, cz też na nadruk na kościach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwązyłem ze w biosie za nic nie moge ustawic na fsb 200 Cl nizszego niż 3 i mam teraz ustawienei domyslne pamieci tylko tyle ze zmieniłem PERFORMANCE NA ULTRA -lepsza wydajność

 

jakie wy macie wyniki w aidzie przy hynixach chodzacych synchro fsb 200 np 2500@3200 procek ?

i jeszcze jendo zmienialiście timmingi ,jakie polecacie timmingi przy fsb 200 (poniżej cl3 nie moge ustawić ) ?

 

Moja pamięć to taka HYMD2646646B8J- D43 AA-A ma ktoś taką z was u gutexa kupiona ?

Ja mam te pamięci, lepsza stabilność jest po podkręcenie jak chodzą w singlu (nie dual)

Stabilnie było by 210Mhz ale od czasu do czasu są zwiechy :? .

Teraz chodzą mi w dualu z trzecią kością twinmosa 512Mb razem 1,5Gb :D

Ale już wiem że słabe oc moich kości jest spowodowane płytą główną. Najlepiej radzi sobie z hynixami ABit NF7 - szkoda że jej nie kupiłem dwa lata temu :cry:

No ale cóż czekam już na A64 i nie opłaca mi się sprzedawać Epoxa i kupować Abita

Moje wyniki w Ewereście to przy 200 2,5-3-3-8

Odczyt 2700MB/s

Zapis 1070Mb/s

 

Przy 210 było coś w zapisie 3100Mb/s

chciałem zobaczyć ile ja będę miał i okazało się, że na Elixir i Goodram (Dual i PAT) w 375MHz na 2.5-4-4-8 zapis mam 1275MB

a odczyt 3 943MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj robilem takie pobiezne testy na roznych biosach i 247 na 3 4 4 11 2T przy 2.9V jest stabilne w goldmemory. a za dokladniejsze testy poszczegolnych biosow sie biore jutro.

 

[czcionka sraczkowatego koloru niewidoczna dla calego forum oprocz chaosa] jaki biosik z 2t? [/czcionka]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam Chaos, szczerze mówiąc zapomniałem o tym,

za chwilke zrobię test i wrzucam na jakiś serw

No wlasnie patrzac na twoj opis dziwne jest jak twoje pamieci chodza 458 synchro przy fsb 220 proca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam Chaos, szczerze mówiąc zapomniałem o tym,

za chwilke zrobię test i wrzucam na jakiś serw

wiesz na takim procu i timingach powinienes zejsc ponizej 16minut ...

wiec to trwa tak dlugo chyba dlatego ze photoshop jest trudniejszy w obsludze niz pisanie bzdur w podpisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, zawiodłem się....

nie zrobiłem Prime wczoraj, bo przyszedł do mnie koleś jak mi komp próbkę liczył z pifkiem (mniejwięcej o 23), próbka mi się wyjeb... na 12 wpisie, testu nie przeszedł na 229MHz, więc sobie powiedziałem, że zrobię jutro (no bo kolega z otwartym czeka a ja przy kompie siedzę :wink:), dzisiaj siadam do kompa prosto z łóżka i widzę jak mnie kilku kulturalnych z założenia ludzi jedzie jak psa, a mnie to wkurrr.... jak cholera! nie jestem jakimś gnojem co kłamie i wymyśla, żeby wrażenie zrobić!

testu nie robię, bo po co ? jesli nawet jak mi wyjdzie wynik, taki jak mówiłem, to Chaos zrzuci to na Photoshopa :evil:

tak jak powiadałem, poprosze kolegę i nakręcimy cyfrakiem filmik pokazujący ustawienia i wtedy nie będzie podważań wyników

 

PS. myśłałem, że wy trochę bardziej kulturalni jesteście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, zawiodłem się....

nie zrobiłem Prime wczoraj, bo przyszedł do mnie koleś jak mi komp próbkę liczył z pifkiem (mniejwięcej o 23), próbka mi się wyjeb... na 12 wpisie, testu nie przeszedł na 229MHz, więc sobie powiedziałem, że zrobię jutro (no bo kolega z otwartym czeka a ja przy kompie siedzę :wink:), dzisiaj siadam do kompa prosto z łóżka i widzę jak mnie kilku kulturalnych z założenia ludzi jedzie jak psa, a mnie to wkurrr.... jak cholera! nie jestem jakimś gnojem co kłamie i wymyśla, żeby wrażenie zrobić!  

testu nie robię, bo po co ? jesli nawet jak mi wyjdzie wynik, taki jak mówiłem, to Chaos zrzuci to na Photoshopa :evil:

tak jak powiadałem, poprosze kolegę i nakręcimy cyfrakiem filmik pokazujący ustawienia i wtedy nie będzie podważań wyników

 

PS. myśłałem, że wy trochę bardziej kulturalni jesteście

Tak najlepiej się obrazić i wypchać sianem i powiedzieć, że nie robię, bo tu brak kultury. Jak się nie podoba są inne fora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychodeliczny ty mnie z forum nie wypraszaj, bo wcale nie chcę odchodzić :wink:

 

no i doczytaj do końca posta jak go cytujesz: napisałem, że nakręce filmik, żeby nie było, że robie foto-oszustwa, a nie, że nic nie będę robił...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem sailence ale jakos malo zaradny jestes, rzecz ktora trwa 15 minut robisz juz 2 tygodnie, tu naprawde nikt nie wymaga od ciebie niestworzonych rzeczy.

Zaproszenie kolegi z kamera to swietny pomysl, jak bedzie was dwoch, to byc moze w tydzien sie wyrobicie.

Z natury nie jestem zaczepny, ale smieszy mnie ta maskarada.

 

Zycze milego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychodeliczny ty mnie z forum nie wypraszaj, bo wcale nie chcę odchodzić :wink:

 

no i doczytaj do końca posta jak go cytujesz: napisałem, że nakręce filmik, żeby nie było, że robie foto-oszustwa, a nie, że nic nie będę robił...

 

pozdrawiam

OK, OK :) nie wypraszam, tylko coś długo Ci się schodzi :D

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co ludzie macie smieczne problemy, jak mowi ze tak ma to ma jego sprawa a wy probujecie cos na siłe udowodnic.

taaaaak .. a potem ktos wchodzi na forum widzi taki opis .. i se mysli .. "zajebiste te hynixy .. smigaja na takim fsb na 2-2-2 ... tez se kupie"

kupuje i sie okazuje ze [gluteus maximus] ... bo dla tych memorek 2-2-2 to niebradzo powyzej 166 ....

 

i potem wychodzi ze ten tweak.pl to takie "zciach!e" forum nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos tak jest z większością tu osób piszacych. Tzn. chodzi o podpisy... Wiesz, komuś się udało zapostować proca na 2.8 GHz to sobie pisze w podpisie 'XP-M 2.8 GHz'... Zapytasz takiego pana dlaczego aktualne benchmarki (3DMarki) ma na procu taktowanym o 200 MHz mniej to nie wie, co napisać. Żałosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos tak jest z większością tu osób piszacych. Tzn. chodzi o podpisy... Wiesz, komuś się udało zapostować proca na 2.8 GHz to sobie pisze w podpisie 'XP-M 2.8 GHz'... Zapytasz takiego pana dlaczego aktualne benchmarki (3DMarki) ma na procu taktowanym o 200 MHz mniej to nie wie, co napisać. Żałosne.

i co .. to znaczy ze nie mamy tego tępic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...