Skocz do zawartości
Gość

One wychodza tylko noca... wtedy poluja na ludzi ...

Klimat ktorego horroru wywolywal w was uczucie strachu i przerazenia ?  

  1. 1. Klimat ktorego horroru wywolywal w was uczucie strachu i przerazenia ?

    • Alien
      25
    • Predator
      2
    • Evil Dead
      3


Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj obejrzalem Obcego , za kazdym razem kiedy ogladam ten film jestem przerazony..... tym samym proponuje wylonic jeden z najlepszych horrorow sposrod tych wszystkich ktore ogladalismy ! Ktore tytuly was przerazaja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie lubię horrorów i bynajmniej nie zaliczyłbym do nich tu wymienionych filmów :) Predator nie wywołał we mnie specjalnych emocji, niezły film, ale jakoś niespecjalnie "do bania się". Za to gdy z 7 lat temu oglądałem pierwszy raz obcego to byłem pod wielkim wrażeniem, ledwo dotrwałem do końca :D Moim zdaniem jeden z lepszych filmów, a już na pewno najlepsza seria. Właściwie żadnej z części nie mam nic do zarzucenia. Tylko czwórka straciła już klimat, zrobili z tego film akcji :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie macie zdanie o Rezident Evil?? :D

Dla mnie najlepszy film jaki widzialem na przelomie ostatniego polrocza gdzies, a dla niektorych gniot jakich malo :/ Mi sie podobaja te klimaty z zombie, wiec trafil film w moj gust :D No i aktorki niczego sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie macie zdanie o Rezident Evil?? :D

Dla mnie najlepszy film jaki widzialem na przelomie ostatniego polrocza gdzies, a dla niektorych gniot jakich malo :/ Mi sie podobaja te klimaty z zombie, wiec trafil film w moj gust :D No i aktorki niczego sobie ;)

laicy i tak beda krytykowali wersje kinowe gier komp mowiac ze te nie emanuja jakas glebsza mysla ............ ale tutaj nie o to chodzi ........ to ma byc rozrywka i frajda dla wielbicieli tych gier ...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze i drugie piekiełko Barkera, książe ciemności Carpentera . dzieciak polańskiego i wrota też jego , nosferatu,

to poza alienem moje typy /a i vampirek Coppoli za klimaty i boską muze Kilara ( BTW w 9 wrotach to też on :) )/

to tak na pierwszą myśl

 

a evil dead za boskie fazy z Lovecrafta

filmiki davidka / a barkera to moze jeszcze candyman i stowarzyszenie umarłych dusz / powinno być Cabal nocne plemię z z davidkiem :)/

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...