Skocz do zawartości
Torwald

"lite-mod" Zasilacza Chieftec 360w Df [miniatury]

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro zabieram sie do poprawy  zasiłki przy samym zasilaczu.Okropnie to tam mi wyszło ale da sie poprawić:)

no i chwala bogu .. bo tam to okropnie wyglada..

 

pamietaj lepiej powoli zaplanowac i dobrze wykonac

pamietaj tez zeby lac kontretnie na krytyke innych i przyjmowac tylko pozyteczne dal Ciebie rady praktyczne .. bo wizualnie to ma sie tobie podobac ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie .. sciagasz molexy .. bierzesz tasne .. przyginasz sobie metalowe koncówki molexów wzdłoz kabla i zawijasz tasma zeby nie chaczyly .. po jednym przeciskasz przez koszulke ..

 

ogolnie znana zasada ... OSTATNI (4) KABELEK PRZECHODZI NAJGORZEJ

przeciagasz na zasadzie wkladania gumki do gaci .. jak nie wiesz jak zapytaj mame :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wlasnie w trakcie lite-moda zasilki z podpisu i mam pytanie do tych co juz przebrneli przez ta czynnosc. Moja zasilka ma dosc nowe zlacza - m.in ATX-24PIN, kable zasilajace SATA, wtyk 8PIN (chyba chodzi o nadchodzacy standard BTX...).

Molexy udalo mi sie rozberac w mgnieniu oka :wink:. Natomiast jak dobrac sie do wtyczki 4PIN/8PIN to nie mam pojecia...Udalo sie to komus, domowymi sposobami?

 

To samo tyczy sie wtykow SATA. Sciagnalem taka czarna oslonke zabezpieczajaca i mam piny na widoku, ale nie wiem jak je sciagnac, zeby nic nie uszkodzic...Wtyczka po rozebraniu wyglada tak klick, stymze jest czarna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turzol zaznacz sobie na sacie który kabelek i gdzie i normalnie je wysciągaj.Jak juz je wciągniesz w linke to normalnie powciskaj na stare miejsca.Jeżeli kabel bedzie potem lekko luźny to mozesz go lekko przyciąć i na nowo wcisnąć.Do do tych 4 i 8 pin to niestety niepomoge...

Adasik może masz ten problem dlatego ze to jest mod dla zasiłki Chieftec 360W-302 DF...;)I kto wie moze kable masz rzeczywiście troszku grubsze.

Do kogokolwiek:Czy bedzie ktoś miły i wrzuci moje nowe fotki na forum??Ostatnio pomalowałem bude od środka i poprawiłem moda zasiłki i chciałbym to pokazać.

 

POZDRO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze że moja zasiłka jest mocno niepopularna na tym forum więc raczej sie nie dowiem czy komuś sie udała ta sztuczka, Spróbuje dorwac jakąś większą owijkę :D

A tam niepopularna, ja jade(jechalem) 4 lata na Enermaxie EG365AX-VE i zareczam cie, ze kable sa takiej samej grubosci jak w OCZ (ten ma zwijane a'la Tagan) i np owijki, ktore ja mam wchodza. Trzeba tylko sciagnac molexa i skleic piny tasma klejaca, pozniej wchodza bez problemu.

 

W razie niepowodzen, polecam obejrzenie tego --> http://7of9.keystreams.com/gameman/archive...ing_02_512k.wmv

 

Ja mam identyczne owijki i mimo, ze na poczatku myslalem, ze nie wejda to jednak sa one dosc elastyczne i spokojnie wchodzi wiazka kabli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się troche wyłamię, nie będzie tu sznurowadeł ani linek:) kolega demontował instalacje audio ze swojego auta i zostało kilka metrów osłonki. To ja odrazu z tym biegiem do domu i wyszło coś takiego (słaba jakość - webcam rulez):

 

To jest ta osłonka:

Dołączona grafika

 

Ogólnie:

Dołączona grafika

 

Bliżej:

Dołączona grafika

 

U góry:

Dołączona grafika

 

Nawet taśma się wcisnęła:

Dołączona grafika

 

Pozostaje mi jeszcze ładnie końcówki zrobić, pewnie koszulkami termokurczliwymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sarenka wielkie dzięki za zamieszczenie fotek :) Niebede ich dodawał do topica bo tak to wygląda estetycznie i jak ktoś bedzie chciał zernkąc to napewno bedzie miał to przejrzyście.

 

Co do moda peszlowego: to nieto samo co 4 godzinki pracy nad modem Torwalda. Oczywiście to kwestia gustu...Jeżeli chcesz rady to dożuć tam koszulki termo, moze poprawi to wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do moda peszlowego: to nieto samo co 4 godzinki pracy nad modem Torwalda

nie zebym mial cos do Torwalda bo jest spoko gosc .. ale mod nie jest jego

 

Cable mod, czyli osłonka na przewody

 

aczkolwiek po prostu on zrobil go tak jak dawno o tmy sam myslalem (koszulki termo) ... a ze podeslal mi jesio linke to dla niego dozgonne ZDRASTWUJTIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotasy dostalem ja ;] Wlasnie wrzucam na serwer (net w akademiku jest dobry bo darmowy ;] ale jakosc...)

 

http://apteka.ostroleka.pl/torwald/1.JPG[/ig]

http://apteka.ostroleka.pl/torwald/2.JPG[/im]

http://apteka.ostroleka.pl/torwald/3.JPG[/ig]

http://apteka.ostroleka.pl/torwald/4.JPG[/ig]

 

Fotki sa pomniejszone, bo serwer jest firmowy i ma limit ;]

Co do ostrosci - one juz takie byly :D

 

Ale mod uwazam za udany...

chciałbym takie kabelik zamówić :)

 

DO kogo mam się zgłosić ?

 

ps. odrazu przelewam na konto ! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...