Skocz do zawartości
mechmom

Nowy dysk, instalka win xp, błąd fastfat.sys w trakcie[help]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zalozylem wlasnie do kompa siostry nowy dysk 160 GB Samsung'a i chce zainstalwoac Win XP, zrobilem tylko jedna partycje niecale 20 GB (z zamiarem reszty zrobienia spod windy) i sformatowalem (szybki format FAT32, przy 2 probie zwykly FAT32) i w trakcie kopiowania plikow z plyty wyrzuca mi niebieski ekran i podaje tam nazwe fastfat.sys...

 

Odrazu pisze config jakby kto pytal:

ECS k7s5a, Athlon 1 GHz, 256 MB DDR, GeForce2 MX 400, Lan

 

Wie ktos moze jak sie z tym uporac?

Dodam ze 2 dni temu z tej plyty instalwoalem XP na innym kompie i bylo OK...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, juz widzialem tego linka, ale on jest odnosnie uruchamiania WIN a ja to mam przy instalowaniu...

Dziwna sprawa, w sumie ram dzis wyjmowalem bo zmienialem cooler, sprobuje zamienic kosci miejscami..

FAT chcialem zebym mogl bez problemu lazic po dysku chociazby przez otoczenie sieciowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh nic nie pomoglo, dalem wkoncu instalke na NTFS (szybkie) i przeszlo, tyle ze w trakcie mial problem z odczytem jakiegos pliku ale jak mu sie dalo PONOW to szlo dalej... tyle ze po skopiowaniu jest restart a w jego trakcie wywala blad "ble ble bo brakuje pliku lub jest uszkodzoiny windowssystem32configsystem i zeby naprawic ten plik... :| no to naprawiam i potem sie pluje o software... no to usuwam partycje i od nowa... to samo :o tyle ze teraz podczas instalacji nie mogl skopiowac innego pliku :|... no jaja niezle z tym kompem ;( to samo z nowa plyta z windowsem (zrobilem kopie starej)... oraz to samo z nowa plyta z zintegrowanym SP2 :|

 

Teraz instaluje na dysku na ktorym przedwczoraj jeszcze dzialal komp OK, ale niestety zdazylem go wyczyscic po wlozeniu nowego...

i dalej to samo :| (teraz juz caly czas NTFS jade...)

 

Lan mam na PCI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...