Skocz do zawartości
piotrek_zet

gdzie mozna dostac poliweglan

Rekomendowane odpowiedzi

nie kosztuje nic hehe, udalo mi sie dostac kawalek 58cm*10.5cm*0.9cm za free, moge tam podejsc i zapytac czy sprzedawali by wieksze ilosci, ogolniesa 2 grubosci 12mm i 9mm, i z tego co pamietam jak goscia pytalem to mowil ze dostaja to w plytach 3m*2m ale cen niestety nie znam, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciepla woda ma zly wplyw na plexe, nie jestem Ci w stanie powiedziec jak szybko, ale pewnie im cieplejsza tym szybciej, a poza tym plexa tak na prawde jest dosyc slaba ze tak powiem mechanicznie, mam jednego znajomego z urielem i jemu tez top z plexy pekl, moze byly ogolnie jakies wadliwie, ale kilku znajacych sie na tym ludzi mowilo mi juz ze plexa nie lubi cieplej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! :-P

 

Prubuje wskszesić temat który odkopałem przy okazji poszukiwań info o poliweglanie :D

Więc jak w temacie gdzie mozna dostać poliwęglan ???(ale lity nie komórkowy -agencje reklamowe maja tylko ten 1)

No i w małych ilościach i za mała kasę :)

piotrek zet mozesz podać dokładny adres tego sklepu w którym dorwałeś ten poliwęglan??? :rolleyes:

 

 

update: mi chodziłoby raczej o adresy sklepów w mazowieckim ,ale napewno innym przyda sie info o takich iejscach w całej polsce więc piszcie co kto wie. :wink:

Edytowane przez radwan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że topy zastosowane w urielach nie są z plexy - serio. Jest to jakiś inny materiał - bodajże przezroczyste PCW albo PCV nie pamietam. - tak mi się wydaje bo w obróbce jest duuuża różnica.

A co do pekania plexy od ciepłej wody to nie wierze - sam maczałem plexę we wrzątku przez dłuższy czas i nic się nie działo.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że topy zastosowane w urielach nie są z plexy - serio. Jest to jakiś inny materiał - bodajże przezroczyste PCW albo PCV nie pamietam. - tak mi się wydaje bo w obróbce jest duuuża różnica.

A co do pekania plexy od ciepłej wody to nie wierze - sam maczałem plexę we wrzątku przez dłuższy czas i nic się nie działo.

Pozdrawiam

1255370[/snapback]

Zgadzam sie

 

moze pekała tym co mieli % w układzie bo wiadomo ze od spirytu peka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...A co do pekania plexy od ciepłej wody to nie wierze - sam maczałem plexę we wrzątku przez dłuższy czas i nic się nie działo...

Nie mam topu z plexy, ale wpływ mogą mieć wszelkiej maści naprężenia, krućce, wkręty, może nawet jakieś niewielkie drgania przenoszone przez węże i maczanie pełnego kawałka we wrzątku może być nieporównywalne.

A z innej bajki, jak znam życie, a także z autopsji to przypuszam, że wielu właścicieli bloków z topem z plexy, zapomniało włączyć pompkę, co wiąże się z o wiele większą temperaturą. Więc skoro nie pojawiły się informacje od zrozpaczonych użytkowników, że popękały im bloki, to najwyraźniej może to być wina partii materiału, może obróbki, czort wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...