Skocz do zawartości
cyrus_6

asusv9999gt to 6800gt czy zwykły 6800 ???????????

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam wszedzie informacji na temat tej karty i nie moge dijść czy 16 potoków czy 12 .Na stronie producenta nie ma a na innych raz 16 raz 12.Jeśli to gt to cena jest atrakcyjna.

W komputroniku np. na początku piszą że 16 a później jest 12 :cry:

Może ktoś ma ją i może rozwiać moje wątpliwości.

http://sklep.benchmark.pl/pelny_13505.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LPC : czyli zwykła 6800, a jeśli można wiedzieć to skąd to wiesz ???

 

kobyszcze: widze że ty z gorzowa , ja też :lol: mam do Ciebie pytanie ,skąd masz internet ?? ja mam z tp ale te chore limity mnie dobijają ,szukam jakiegoś ciekawego providera może mógłbyś coś polecić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym sklepie robia straszne zamieszanie z tymi kartami przewalaja je z jednej kategori do 2 i nie moga sie zdecydowac :? Wg mnie to jest 6800 z 12 potokami ( tylko cos cena zaduza), chyba ze to taki 6800Gt z 128 mega wolniejszej pamieci (cos jak gigabyta). Zreszta to wina Asusa takie oznaczenia wprowadzil ze powoduja jedynie zamieszanie. Link do v9999GT a tu prosze link do V9999GE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LPC : czyli zwykła 6800, a jeśli można wiedzieć to skąd to wiesz ???

 

kobyszcze: widze że ty z gorzowa , ja też :lol: mam do Ciebie pytanie ,skąd masz internet ?? ja mam z tp ale te chore limity mnie dobijają ,szukam jakiegoś ciekawego providera może mógłbyś coś polecić ??

internet mam z tpsy - ale do końca września 2005 nam opcję 640 bez limitów; a później się coś wymyśli :-)

pozdrawiam

edit: miałem radiówkę z Telekamu - to mogę odradzić;

kolega ma net w pakiecie z Multimedii ale narzeka na pingi w multi;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok jako ze p o1 uzycoiu google znalazlem jnfo jakoby to był 12 potokowiec , po glebszym googlaniu znalazlem stronki (min fora)naktorych pisali ze to 16 potokowiec , no to niezastanawiajac sie dluzej wyslalem 3 maile do asusa do azji , afryki :twisted: no i ameryki ,odpowiedzi wszystkie 3 brzmialy mniejwiecej tak :

Dear Sir/Madam:

The pipeline is as follows:

 

Pixel pipelines:16

Textures pipeline:1

Vertex piplines:6

 

Best regards,

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to karta oparta o 6800gt, ale nie spełnia wymogów specyfikacji nvidii, czytaj:jest wolniejsza, za sprawa nizszego taktowania (technologicznie mniej zaawansowanych) pamieci... 700 zamiast 1100mhz, to jedyna, poza cena różnica... btw. tamte pamieci kręcą sie na 1200, z tych pewnie da rade 800 wycisnąc a więc 50% mniej :P czy sie opłaca? srednio :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to karta oparta o 6800gt, ale nie spełnia wymogów specyfikacji nvidii, czytaj:jest wolniejsza, za sprawa nizszego taktowania (technologicznie mniej zaawansowanych) pamieci... 700 zamiast 1100mhz, to jedyna, poza cena różnica... btw. tamte pamieci kręcą sie na 1200, z tych pewnie da rade 800 wycisnąc a więc 50% mniej :P czy sie opłaca? srednio :P

Pewnie ze sie opłaca. 10% roznicy jest miedzy ta karta a pełna gt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...