Skocz do zawartości
dogzz

"Laserowy" poradnik kupujÄ…cego

Rekomendowane odpowiedzi

Może ułom ze mnie ,ale nie mogę za ... znlaźć żadnego poradnika dla kupujacych lasrówki (drukarki ,żeby nie było :) ) . Znacie coś takiego ? Bo w sumie juz mnie taka drukarka meczy dobre trzy lata ,a w tym czasie caly czas jade na jakimś starym hapeku atramentowym i już mi siada ten sprzęcior wyczesany :) ,wiec tak sobie pomyslałem ,że w sumie tylko teksty drukuje ,a atrametówka zrzera (zżera :) ?? ) mi troszke kasiorki ,no i chyba lepiej byłoby kupić laserówke . Ponawiam zatem pytanie , znacie jakiś poradnik kupującego ? (aktualny najlepiej a nie z przed kilku lat :) ) ,albo jeżeli macie laserówki do 800 zł ( wiem że tanie :) ale kasy nie bede miał wiecej jezeli wogóle bede miał ) to wypowiedzcie sie jaki macie realny koszt druku i ile wydrukujecie stron ,no i jaki jest koszt zakupienia / uzupełnienia toneru .

 

Oj zapomniałem dopisać wiec dopisuje teraz ... chodzi mi o drukarenki mono , bez koloru .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dosc starego HPka laserowego. Wszystko ok tylko ze pamietaj o tym ze w gre wchodza tylko kolory czarny i bialy (nie ma odcienia szarosci). Wada drukarek laserowych jest takze to ze podczas pracy wydostaja sie z nich substancje rakotworcze.

 

Jednym slowem: jesli drukujesz duuuzo (tak jest w moim przypadku) dokumentow to raczej polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z tonerem ?? Na ile wystarcza i czy sa jakies nieorginalne tonery do tego ?? Ile kosztują ??

 

Nie ma odcienia szarosci ?? Co za lol nie wiedziałem ,ale to tylko w tej drukarce czy w każdej mono laserówce ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toner napelnia sie co jakis czas (zalezy ile drukujesz). Koszt takiego napelnienia ~150zl i wystarcza na wydrukowanie (nie wiem jak w przypadku innych drukarek) ok. 3000 stron. Jesli chdzi o odcien szarosci to raczej w innych mono go nie ma bo masz tylko czarny toner.

 

Tak czy siak powtarzam: jesli drukujesz duzo dokumentow to sie oplaca!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...