Skocz do zawartości
kkNd!

podkrecanie mx500 :> Mozliwe :) .

Rekomendowane odpowiedzi

Da sie to zrobic nawet mialem o tym napisac posta . ( mowa o kreceniu myszki na USB ) .

Ale napisze wam tutaj , kumpel ktory mi o tym powiedzial rowniez posiada mx500 i twierdzi ze zwiekszenie rate na 500 hz na porcie USB poprawia dzialanie myszki .

Pozdrowienia Rymek :) .

 

Ok a teraz wam opisze co i jak .

Wszystko zaczyna sie od tego linka .

http://www.warleagues.com/viewnews.asp?view=45&page=1

Jako ze jest on po eng , to mozna sie zamotac wiec dam wam linka do forum polskiego ( a tu pozdrawiam klan misioo :) )

http://forum.misioo.com/index.php?act=ST&f=14&t=2430

 

Wazne . Na stronie 2 macie pliki , ktore podmienia sie w system32 i macie odswierzanie po usb 500 hz .

 

A na koniec , to madra glowa czyli "pit" tez pozdrawiam :) , twierdzi ze to ogolnie minimalnie moze pomoc , ale nie ma sie czym podniecac .

Ogolnie pobawcie sie sami i dajcie znac czy pomoglo .

Acha i dziala to na wielu myszkach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre podkręcac Myszke :)

 

Jak chcesz zwiekszyc jej możliwości to zainwestuj w sprzet do niej.

Zmień ślizgacze na Teflonowe i kup jakiegoś dobrego Pad'a np:

IceMat, SteelPad lub Destructor.

SteelPad 3S - 109zł

Ślizgacze - 40zł

 

Ja mam MX310 + Ślizgacze Teflonowe + SteelPad 3S. Działa naprawde świetnie, wtecz pływa po Padzie. Do Gierek FPP to niezwycieżony zestaw, jak jeszcze masz Skilla to bedziesz Wymiatał :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...