Skocz do zawartości
KvM

Baracuda V

Rekomendowane odpowiedzi

No to czekamy na wyniki testów ;)

No to czekamy na spadek cen innych dysków np. BIV :wink:

BIV jest straaaasznie tania.......

Dla mnie na zawsze IBM zostanie liderem.....

Jeszcze 3 miesiące temu byłem tego samego zdania miałem IBM 46,1 GB przez 18 miesięcy, ale padł w servisie wymienili mi juz go 2 razy na nowe dyski ale żaden z nich nie wytrzymał dłuże niż 5 dni teraz w poniedziałek mam odebrać znowu z servisu IBM zobaczymu co z tego wyniknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dostępna ponoć narazie tylko na IDE UDMA 100  na serial ata trzeba jeszcze troche poczekać

W gruncie rzeczy co to za różnica? i tak PCI nie pozwoli na transfer większy niż 100-110 MB/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BV w polsce napewno ni ma a co do dysków na rynku to WDC is the best

RESPECT!

wlasnie hulam na WDC 80 GB z serii JB (8 MB cache) i choc dysk mam tylko na ATA-66 (stara plyta BX, heh..), to czuje sie ta moc :D

A dysk wcale nie taki znowu glosny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

A dysk wcale nie taki znowu glosny...

I tu jest wlasnie pies pogrzebany: "wcale nie taki znowu glosny", a bezglosny. :D

Poczekaj az im te dyski podzialaja z rok ,zobaczymy czy beda " nie takie glosne ;)" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

A dysk wcale nie taki znowu glosny...

I tu jest wlasnie pies pogrzebany: "wcale nie taki znowu glosny", a bezglosny. :D

Poczekaj az im te dyski podzialaja z rok ,zobaczymy czy beda " nie takie glosne ;)" .

Masz racje - pierwsze kilka godzin byl iIDEALNI cichutki, teraz dajes ie juz slyszec to lekkie pykanie glowicami - ale powiem Ci, ze nadal jest w normie, zreszta wiadomo: BIV nic nie przebije, jesli chodzi o cisze, choc nawet te dyski po jakims czasie robia sie glosniejsze.... :roll:

 

A ja kupowalem patrzac na wydajnosc, nie na poziom halasu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiarodajny ten test.. :? powinni byli porownac z obacna B IV oraz nowymi seriami Caviara (chociazby wlasnie JB)..

...a tymczasem do testy wybrali troche 'slabsze' dyski, zeby bylo widac, jaka duza roznica jest miedzy nimi a BV :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatalna ta Barracuda...... jednak dalej Seagate nie potrafi zrobić szybkiego dysku....... w HDTachu jest słabsza od mojego Maxtora D740x ! Tragiczny zapis...... bardzo niski transfer chwilowy i kiepski czas dostępu ! Kolejny raz mamy przykład, że Seagate to SHIT !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...