Skocz do zawartości
Drag1

xbox czy ps2 co wybrac??

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

w najblizszym czasie chcialbym kupic sobie konsolke jednak nie wiem za bardzo ktora wybrac:D nigdy nie gralem na konsoli wiec nie wiem:/

mam nadziejie ze ktos mi pomoze w wborze miedzy ps2 i xbox bo nie mam zielonego pojecia

interesuje mnie grafika , grywalnosc i gry w ktore warto zagrac

czekam na wasze opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez wolalbym emulatorbopecet potrafi byc wszystkimi konsolami jakie sobie tylko wymarzysz a konsola to tylko konsola,fakt ze jest lepszy klimat ale na niej nie ma NFS2 SE (ps one co prawda jest ale kto dzis gra na ps one :P,pozatym tam nie wpiszesz pioneera i rushhoura) i to jest glowny powod, dla ktorego konsole sa mniejszoscia.Jedynie co mi sie w nich bardziej podoba to samochodowki (z wyjatkiej nfs2se :P) i platformowki na nie wydawane i to ze obraz w kazdej grze jest blurowany (czemu tego nie ma na pecetach) pozatym pecet to pecet,na nim jestes bbogiem - pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez wolalbym emulatorbopecet potrafi byc wszystkimi konsolami jakie sobie tylko wymarzysz a konsola to tylko konsola, na konsoli nie ma NFS2 SE (ps one co prawda jest ale kto dzis gra na ps one :P,pozatym tam nie wpiszesz pioneera i rushhoura) i to jest glowny powod, dla ktorego konsole sa mniejszoscia.Jedynie co mi sie w nich bardziej podoba to samochodowki (z wyjatkiej nfs2se :P) i platformowki na nie wydawane i to ze obraz w kazdej grze jest blurowany (czemu tego nie ma na pecetach) pozatym pecet to pecet,na nim jestes bbogiem - pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi hydro2. Konsole sprzedają się fatalnie z powodu braku NFS2 SE. Smutne ale prawdziwe. Tutaj na miejscu jest taki obrazek Mleczki (słon kopulujący z żyrafą) i podpis - obywatelu nie pieprz bez sensu.

Jak idzies z psem to też jesteś bogiem nad psem?;)

 

Xbox jest dużo bardziej uniwersalny. emu scena jest przyjemna oraz bezproblemowe oglądanie filmów. Takie centrum rozrywki.

Ps2 ma niektóre tytuły bardzo dobre. (GTA San Andresas)

Jedyne sensowne wyjście to zakup obu konsol. Teraz cena jest na tyle atrakcyjna, że za cene jednej konsoli sprzed roku można miec obie.

 

Kaeres: Emulatory działają to prawda ale gry nie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krótko

xpudło to piec podłączany do tv

ps2 to konsolka z tradycjami :wink: i najwygodniejszym na świecie padem, lepszymi grami.

tylko że bodajże w 2006 premiera ps3 więc czy jest sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo ps2 ma swietne tytuly (uwielbiam jrpg :P ) ale ma 1 wade i to imo przekreslajaca go na starcie - ta konsola jest strasznie awaryjna!!! pomysl o tym zanim sie na nia zdecydujesz. no a na xboxie jest fable ( :twisted: ) i nie musisz nic dokupywac zeby pograc sobie w sieci czy wykorzystywac dysk twardy (ceny dysju i network adaptora ktory jest zwykla sieciowka sa po prostu skandalicznie smieszne - ps2 to zdecydowanie nie jest tania zabawka)

 

co do uwagi ze xbox to piec podlaczany do tv to powiem krotko - zdejmij klapki z oczu kolego (w ogole twoja wypowiedz jest stronnicza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz wszystko zalezy od tego tak jak tutaj juz ktos zauwazyl jakiego rodzaju gry lubisz najbardziej i czy grafa sie dla ciebie az tak bardzo liczy. najlepiej dokonac wyboru zastanawiajac sie jakie typy gier lubisz najbardziej i potem po prostu sprawdzenie na ktora konsole jest wiecej wyzej ocenianych tytulow z tych gatunkow:]

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo ps2 ma swietne tytuly (uwielbiam jrpg :P ) ale ma 1 wade i to imo przekreslajaca go na starcie - ta konsola jest strasznie awaryjna!!! pomysl o tym zanim sie na nia zdecydujesz. no a na xboxie jest fable ( :twisted: ) i nie musisz nic dokupywac zeby pograc sobie w sieci czy wykorzystywac dysk twardy (ceny dysju i network adaptora ktory jest zwykla sieciowka sa po prostu skandalicznie smieszne - ps2 to zdecydowanie nie jest tania zabawka)

 

co do uwagi ze xbox to piec podlaczany do tv to powiem krotko - zdejmij klapki z oczu kolego (w ogole twoja wypowiedz jest stronnicza)

nie jest stronnicza ponieważ nie mam w domu na stałe żadnej z tych konsol[jeszcze] jedynie pegazus gościł u mnie 2lata :lol:

na po prostu xpudło ze względu na swoje funkcje i producenta :lol: jest pecetem podłączanym pod tv. w dodatku z bardzo niewygodnym padem;/

ale ja juz swoje powiedziałem. można poczekać na ps3 bo ps2 po jej premierze długo nie pociągnie. tak samo z x'em2 :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no po prostu lol a czymze sie rozni ps2 w "funkcjach" od xboxa? to jedno i to samo (z tym ze jesli na ps2 chesz miec te bajery co na xboxie to musisz wybulic fortune na dysk i sieciowke)

xpudło to piec podłączany do tv

ps2 to konsolka z tradycjami Wink i najwygodniejszym na świecie padem, lepszymi grami.

to nie jest stronnicza wypowiedz? :P

co do pada - sprzedawana jest tez mniejsza wersja no ale tu akurat sie zgadzam (mam ds2 podlaczonego do pieca :twisted: - chanka,epsxe,mame etc)

co do czekania to nie widze sensu meczyc sie przez prawie rok (minimum) - tytulow na ps2 i xboxa jest tyle ze na pewno ktora kolwiek konsole kolega wybierze nie bedzie zawiedziony (pozatym ps3/xbox2 na wejsciu bedzie kosztowal cos pod 3tys)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mocniej siedzacy w temacie, zna przyblizona date wejscia nowej konsoli na rynek? Czy to bedzie pierwszy kwartal nastepnego roku? Szukalem po sieci, ale wiekszosc to domysly i nie ma konkretnej daty. Jedynie co znalazlem to zdcjecie prototypu.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drag1 powiem tak jak masz pc to lepiej PS2.W fpp na ps2 raczej słabo pograsz więc zostanie pc a reszta gierek jest w takiej ilości że będziesz zadowolony.Co do filmów to są playery na ps2 i oglądniesz wszystko ,dysk twardy też jest(można wszystko przewalić na niego).X-box co prawda ma troszkę lepszą grafę i scena jest lepiej rozwinięta ale pad i sama konsola(design) to jakieś jaja w stylu wideo sprzed 10 lat :lol:

 

ps:WRX daj sobie spokój jeszcze długo poczekamy na ps3(najpierw będą zdjęcia z demek potem z pierwszych gier ,pierwsze oceny-że wszyscy myśleli że będzie już film a tu gierki jak gierki i takie tam bzdety żeby wkurzyć gości którzy czekają z niecierpliwością) a na pierwsze dobre szpile to pewnie jeszcze z pól roku albo więcej po premierze bo czas robienia gier to 2x jak teraz:cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka za wygrzebywanie tematu :D. Anyway: ja polecam Xbox'a. Miałem PS2, zagrałem w parę gier, do czasu aż mi się schrzaniła. Potem kupiłem Xbox'a i to było to :). Od tamtego czasu o X'ie dowiedziałem się naprawdę wiele i niejako stałem się ikoną Xbox'owej sceny w Polsce ;). Niech choćby najgłupszym argumentem będzie to, że Xbox to aktualnie najlepszy odtwarzacz DivX/ Xvid jaki możesz dostać :). Już za tylko tą funkcję gotów byłbym wyłożyć na Xbox'a te 700zł. A do tego jeszcze nikt nie wspomniał o Xbox Live- wspaniałym, profesjonalnym serwisie służącym wyłącznie do pykania w multiplayerze po internecie. Oczywiście jest to system płatny i wymaga korzystania z oryginalnych gier (:(), ale jakość usługi jest wyborna. Mam np. wspominać o tym, że w każdej grze mamy możliwość gadania z pozostałymi uczestnikami przy użyciu headsetu? No i co ważne: Xbox jest na pewno tańszy i mniej psujny niż PS2. Już tak na sucho porównując Xbox'a do PS2, X wypada lepiej, ale jego prawdziwe możliwości otwierają się po przeróbce...

 

Xbox rox :). Nie wtapiajcie już z PS2, ludzie drodzy :). Polecam zajrzeć na moją stronę i tam wszystko się wyjaśni :). Nie mówcie też, że pisałem fanboyowo, na pewno PS2 zostało zjedzon hardware'owo i sceną, natomiast jakość gier jest ogólnie podobna na wszystkich konsolach. Mnie JRPG nie obchodzą wogle, więc już nic mnie nie ciągnie do PS2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...