Skocz do zawartości
collerek

Problem z dźwiękiem

Rekomendowane odpowiedzi

:? Witam, mam problem jak w temacie, a konkretnie chodzi o to że nie wiem dlaczego dźwięk podczas odtwarzania (obojętnie czego np. filmy mp3 itd) sam sie pogłaśnia lub przycisza. Mam głośniki creativa t5400 na realtek ac 97 (z msi k7n2 delta). Próbowałem kombinowania z opcjami od sterowników ale problem dalej występuje, a ja już sam nie wiem co mam zrobić. Konfiguracja kompa (pozatym co już wymieniłem) athlon 2500+, radeon 9800 pro sapphire, 2x 512/400 twinmosa. Czy ktoś wie o co biega i może mi pomóc???

Ale dopiero co kupiłem te głośniki (w sobotę 25.09) czy to możliwe zeby pitol padł tak szybko (no chyba że od początku był wadliwy..). Pozaty że występuje to zjawisko pilot funkcjonuje normalnie dlatego nie jestem pewien czy to napewno to? Ktoś miał identyczny problem?

Jeszcze nie sprawdzałem dokładnie, ale zdaje mi się że na początku ten problem nie występuje dopiero później, jako że posta tego pisałem po pierwszym teście głośników(kiedy komp chodził od dobrych 10h) to wpadłem na "genialną" myśl , iż jako że jest to sound storm to być może przegrzewa się south bridge, dlatego zamontuję radiatorek i dam znać czy wypaliło czy też to jednak inna przyczyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...