Skocz do zawartości
MAtswat

ABIT EQ

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z uruchomieniem programu ABIT EQ

Instaluje program, probuje uruchomic i wyskakuje okno:

w tytule: Warning

tekst: Open File error!

i przycisk: OK

i to koniec.

 

Moze mi ktos podesle dzialajacy program w postaci spakowanego pliku z uprzednio zainstalowanym programem (spakowany katalog z programem)

 

Instalowalem program zarowno na Windows 98 SE jak i nowiutkim Windows XP, poza tym chyba brakuje podkatalogu (w katalogu glownym programu) skins jest sciezka do plikow (nieistniejacych) w nieistniejacym katalogu:

[iniInfo]

IniType = Skin

RgnBackgroundMask = <Path>SkinMainBK.bmp

 

POMOCY, moze znajdzie sie jakis dobry forumowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to sie stalo ale wszystko juz sie naprawilo.

 

Tak za ktoryms (okolo 15) razem instalowania AbitaEQ program sie ladnie uruchomil. Musze dodac ze instalowalem i odinstalowalem kilka razy zarowno Winbond Hardware Doctor jak i AbitEQ. Moze Winbond pomogl instalujac jakies Dll-ki czy cos. Ja w to nie wnikam.

 

Jednak wina nie lezala po mojej stronie. Wiec sadze ze cos jest spierniczone.

 

A sam program jest do bani. Zrobiony zreszta chyba na podstawie hardware doctora.

 

 

//Co do "pełnego instala" to raczej na oryginalnej plytce ze sterownikami jest on zamieszczony tak samo jak na necie, ale z obydwoma wersjami mialem problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...