Skocz do zawartości
Sysak

Najgłośniejsze wentyle świata Czyli... Czego nie kupować

Czy uwazasz ,ze twoj wentyl jest glosny?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uwazasz ,ze twoj wentyl jest glosny?

    • tak
      19
    • nie
      18


Rekomendowane odpowiedzi

Robimy ranking najgorszych wentyli. Jeżeli ktoś miał kiedyś piekielnie głoś ny wentylator niech sie podzieli przeżyciami. Proszę o opisy i foty. Oto mój wentyl: TRACER XP3000+ TRW-3019 SILENT (On jest Silent inaczej:D) http://www.megabajt.com.pl/zdjecia/tracer_went_piv2x8ghzspider_5577.gifTen wentyl to jedna wielka ściema.

1.Jest pomalowany na złoto podczas gdy pod farbą imitujacą miedź jest aluminium

2.W nazwie ma "XP3000" ,a na stronie producenta pisze że obsługuje maximum XP2200+

3. Widzicie napis "SILENT"? Jak każdy wentyl będzie taki silent to my schizy dostaniemy!!!

4. Na stronie produsenta pisze że ma 4500RPM!!!!!!! A naprawde ma 5100 !!!:evil:

5. Całość to jedno wielkie ciach!o i nie wiem jak ja z tym wytrzymuję! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja dorzucę coś od siebie.

Wentyl na NB z abita NF7 i prawdopodobnie również z kilku innych.

1. Wydajność - Zalman NB32j jest lepszy bez żadnego wentyla.

2. Cisza - whisper rock IV jest bez wątpienia cichszy.

3. Awaryjność - z tego co wiem wysoka, u mnie nie zdążył zdechnąć, bo szybko zmieniłem na zalmana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, Tracer to taka specyficzna firma ;D Widzisz wiatraczek tracera, opisany na stronce ze extra super cichy to co z tego bo i tak jest firmy tracer czyli ekhm... chała ;P Ten topic jest bez większego sensu (bez urazy) bo wiadomo ze wiatraczki mniej renomowanych firm i noname'y są słabe. Wystarczy spojzec na firme i cene. Oczywiście są różne wyjątki jak chociazby arctic tc fan pro za 11 zł - cichy i dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na proca, moim zdaniem tylko Volcano 10 + wyciągowy Manhattan(mało znana firma ale po przesiadce z wyciągowego no-name na to cacko mam duży spadek temperatury bo ~7*C jego model to chyba 700894). Jest to głośny zestaw ale super wydajny. Barton 2500+@3200(FSB 200) w idle 36-37 a w max stresie 40-41. Jeżeli ktoś woli ciszę to pozostają chyba tylko pentagramy lub ew. zalmany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...