Skocz do zawartości
Pixelek

Nowe limity TPSA ??

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolejną kobietę na forum, też krecisz lub napisz chociaż co cię kręci ;) , przeprasza że troche poza tematem ale coś mnie tak natchneło (może jestem zbyt pobudzony przed walką Andżeja z Ruizem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kolejną kobietę na forum, też krecisz lub napisz chociaż co cię kręci ;) , przeprasza że troche poza tematem ale coś mnie tak natchneło (może jestem zbyt pobudzony przed walką Andżeja z Ruizem)

Trafiłam tu przez kłopoty z radiówką :evil: . Szczęśliwie udało mi się z niej zrezygnować (co wcale takie proste nie było). Od poniedziałku mam neo128. Nie wiem, na czy polegają limity neo, więc pytam znawców, a gdzie ich szukać, jak nie tu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłam tu przez kłopoty z radiówką :evil: . Szczęśliwie udało mi się z niej zrezygnować (co wcale takie proste nie było). Od poniedziałku mam neo128. Nie wiem, na czym polegają limity neo, więc pytam znawców, a gdzie ich szukać, jak nie tu :P

te "limity" na neo to limit pobierania danych na miesiac po przekroczeniu to ktorym predkosc sciagania danych spada do 32 kbps (4 KB/s)

 

128kbps - 7GB

512kbps - 15GB

1024kbps - 25GB (ponoc od 1.01.2005 bez limitu :twisted: )

 

uzytkownicy neo moga sprawdzic ilosc pobranych danych poprzez wejscie na www.neostrada.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trafiłam tu przez kłopoty z radiówką  :evil: . Szczęśliwie udało mi się z niej zrezygnować (co wcale takie proste nie było). Od poniedziałku mam neo128. Nie wiem, na czym polegają limity neo, więc pytam znawców, a gdzie ich szukać, jak nie tu  :P

te "limity" na neo to limit pobierania danych na miesiac po przekroczeniu to ktorym predkosc sciagania danych spada do 32 kbps (4 KB/s)

 

128kbps - 7GB

512kbps - 15GB

1024kbps - 25GB (ponoc od 1.01.2005 bez limitu :twisted: )

 

uzytkownicy neo moga sprawdzic ilosc pobranych danych poprzez wejscie na www.neostrada.pl

dzięki za konkrety :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEJ LUDZIE!!!! JA MAM PRĘDKOŚĆ 640160 I CHCIALEM ZWIĘKSZYĆ NA 1024256 NO I JEST PROMOCJA ŻE PRZY TEJ MIGRACJI 1 MIESIĄC PO NIŻSZEJ CENIE NO ALE POSTANOWIŁEM ROZWIĄZAĆ UMOWĘ (SKOŃCZYŁ SIĘ JUŻ ROK) I WEZME JESZCZE RAZ I Z PRĘDKOŚCIĄ 1024256 I BĘDE MIAŁ 3 MIESIĄCE PO 1 ZŁ I DODATKOWO TO ŻE MAM CYFRE TO KOLEJNY MIESIĄC ZA 1 ZŁ!!!! ----SPRTYTNY JESTEM CO NIE????? :) ---- W TELEPUNKCIE NIE MÓWILI ŻE TAK NIE MOŻNA ZROBIĆ!!!! MA KTOŚ INNE INFO ŻE JEDNAK NIE MOŻNA????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1024kbps - 25GB (ponoc od 1.01.2005 bez limitu  )  

w to to aukurat nie uwierze

pozatym neo 1mbps wzielo sie z interenet dsl (500 zloty miesiecznie)

a teraz internet dsl ma 2mbps i nadal kosztuje 500 zloty w iec w niedalekiej przyszlosci mozemy sie spodziewac wzrostu predkosci i brak limitow przy tej samej cenie!!!!!

pozatym french telecom wlasciciel "kochanego" TPSA wprowadzil we francji 8mbps a konkurencha ma u nich jush 24 mbps w technologii adsl2!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sprawa: mam neo 512 i przekroczylem grubo limit, ale zadnego spadku transferu, Moze limit to pic na wode?

 

Kiedys juz byla informacja, ze limity sa abstrakcyjne i tpsa nie ma sprzetu do egzekwowania tychze... Zapytalem sie o to w boku i mi pani z usmiechem na ustach powiedziala, ze ona 'musi mowic, ze sa'...

pozostawie bez komentarza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem

 

1. co kilka dni wyskakuje mi blad 691 bo zawiesza im sie sesja i albo czekam az mi odwiesza albo samemu mi sie udaje w panelu neostrady zmienic haslo i akurat to pomaga ( chociaz nie zawsze )

 

2. od kilku dni zaobserwowalem tragiczny spadek transferu bo z 400/500 kbps na np. 10-20 kbps

 

tak ze sie ledwo strony otwieraja

 

a wystepuje to wtedy kiedy odpalam Direct Connecta i zaczynam sciagac nawet 1 plik

 

nie ma mowy o tym ze sciagam w danej chwili za duzo bo nawet przy jednym pliku tak sie dzieje

 

odrazu strony ledwo sie wgrywaja

 

jeszcze tydzien temu dzialaly idealnie a sciagalem z DC z maksymalna szybkoscia

 

co jest domysla sie ktos o co biega ?

 

neo mam od lipca i do tej pory bylo wszystko cacy - Zaznaczam ze mam nego 640 bez limitu wiec ten problem odpada

 

zreszta dzownilem do nich i sprawdzali ze nie mam limitu nic nie blokowali ale jak przez kilka tygodni nie potrafia wyeliminowac problemu zawieszania sesji to juz w nic im nie wierze

 

prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sprawa: mam neo 512 i przekroczylem grubo limit, ale zadnego spadku transferu, Moze limit to pic na wode?

 

Kiedys juz byla informacja, ze limity sa abstrakcyjne i tpsa nie ma sprzetu do egzekwowania tychze... Zapytalem sie o to w boku i mi pani z usmiechem na ustach powiedziala, ze ona 'musi mowic, ze sa'...

pozostawie bez komentarza ;)

Bo są, tylko TP ma opuźniony zapłon z załanczaniem ich.

www.neostrada.info - czytaj forum bo warto.

 

Btw. ile masz ściągniętych danych narazie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sprawa: mam neo 512 i przekroczylem grubo limit, ale zadnego spadku transferu, Moze limit to pic na wode?

 

Kiedys juz byla informacja, ze limity sa abstrakcyjne i tpsa nie ma sprzetu do egzekwowania tychze... Zapytalem sie o to w boku i mi pani z usmiechem na ustach powiedziala, ze ona 'musi mowic, ze sa'...

pozostawie bez komentarza ;)

Od kiedy masz neo+ ?

Jezeli jeszcze sprzed czasow limitow to pewnie, ze ich nie masz.

Musialbys podpisac aneks do umowy aby Ci zwiekszyli transfer i dali limit jako "udziwnienie".

Limit to nie pic na wode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy czasem uploadu nie masz przypadkiem w okolicach maxymalnego. Jesli tak, to wszystko jasne. Musisz go tylko troche obciac :)

 

nic z tego

 

zarowno sciaganie jak i upload sa bardzo niskie

 

to naprawde bardzo dziwne bo jeszcze kilka dni temu mialem transfery normalne

 

co dziwne jak sciagam cos z www nawet duzy plik transfer jest duzy i mimo sciagania inne www dzialaja szybko

 

jak tylko odpale Directa i zaczne sciagac to mimo beznadziejnego transferu sciagania wszystkie strony www ledwo sie wgrywaja i czas wgrywania przypomina modem

 

to bardzo denerwujace bo albo moge cos sciagac i to z i tak dennym transferem albo swobodnie przegladac www

 

dziwne bo pol roku bylo super a od kilku dni kaszana

 

moze cos sciemniaja ci z neo i poprostu mi przycieli transfer wbrew zasadzie ze tym co maja na starych zasadach nie przytna

 

nie wiem co o tym myslec i co robic ale mam coraz wiekszao chote podac ich do sadu za wielokrotne wystepowanie bledu 691 przez co wiele godzin bez internetu bylem a teraz jeszcze te transfery

 

w koncu place pelny abonament to i wymagam pelnej sprawnosci dzialania sieci

 

w mojej rodzinie sa prawnicy i ludzie zwiazani z sadownictwem wiec w temacie sa

 

pora by szanowano w Polsce klienta a nie kpiono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy masz neo+ ?

Jezeli jeszcze sprzed czasow limitow to pewnie, ze ich nie masz.

Musialbys podpisac aneks do umowy aby Ci zwiekszyli transfer i dali limit jako "udziwnienie".

Limit to nie pic na wode.

Neo mam trzeci miesiac miesiac, wiec to nei brak limitow.

 

A jakie opoznienie ma tepsa z tymi limitami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dune2

 

Ja mialem inne przygody z neo 640 Nie tak dawno blokowali mi porty na p2p (ale to sie łatwo dalo obejść ;) ) a ostatnio zablokowali p2p wogóle (jeszcze nie wiem na jakiej zasadzie) -> zaden program nie moze odbierac. . W Skype przerywa polaczenie, Eyeball ma lagi co wczesniej nie mialo miejsca. Spadly mi parametry sieci niewiadomo czemu (margin 37DB Att 5 DB) i pewnie niedlugo bede dzwonic z mordą do nich ze przewod czy cos ;) A stronki 70-80 kilo tak jak tranfery na ftpach :?

 

A no i zapytaj tez rodzicow czemu tepsa zmiena warunki umowy podczas jej trwania -> chodzi mi glownie o konto www

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te limity to jest śmiech co to za stały dostep do internetu jak musisz siedzieć i liczyćczy możesz radia słuchać czy możesz sobie cos sciagnac albo na stronke wejsc dla mnie to jest paranoja to tak jak mam C+ i mialbym limit na ogladanie np 300 godzin miesiecznie paranoja miałem zmieniać swoje sdi na neo bo transfer lepszy ale te limity teraz to sam nie wiem co robic chyba jeszcze poczekam moze cos lepszego wejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sztandar jednak jest to staly dostep do internetu. bo po przekroczeniu limitu internet masz dalej co prawda troche wolniejszy :D

jakby na to nie patrzyc te 7gb czy 25gb to jednak nie tak malo jak sie wydaje. sluchajac radia napewnotego nie wykorzystasz nawet w 50%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdyby pomyslowi Polacy nie kombinowali jak tutaj "oszukac" TP, czy tez raczej jak obnizyc lub tez miec internet kosztem innych, to limitow by pewnie nie bylo ;)

No tak tylko popatrz jaka jest sytuacja gospodarcza w Polsce większość ludzi zarabia 1000-1400 zł miesięcznie więc nie stać ich na internet za 180 zł niestety. A najdziwniejsze jest żę w Polsce internet jest droższy niżw innych krajach europejskich ale nie idzie za tym jego jakość. Nie czarujmy się za te pieniądze które płacimy powinniśmy mieć super szybki i sprawny a jaki mamy każdy wie , dlatego nie dziwie się ludziom że rozdzielająi kombinujążęby było jak najtaniej jakby każdy zarabiał po 3000-4000 zł to by każdy mógł sobie pozwolić na 180 zł za neostrade i nikt by nie kombinował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sztandar

z przykrociš to piszę ale nie mogę się z Tobš zgodzić a dokładnie ze stwierdzeniem "i nikt by nie kombinował" bo niestety Polak nawet jakby otrzymał propozycję łšcza 1MBps za 30 zł. i miał możliwoć podłšczenia się na lewo to wybrałby to drugie i jeszcze byłby z tego dumny że ukradł i go za to nie dojechali

Smutne ale prawdziwe

 

PS

To jest tylko i wyłšcznie moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sztandar: zgadzam sie, sytuacja w kraju jest kiepska, sam to odczuwam. 1000-1400zl to i tak duzo, spora czesc ludzi zarabia po 600-700zl na reke (na papierku moze byc i wiecej) i jakos sobie radzic trzeba. Zgadzam sie tez z malym_25. Taki juz z nas narod, ze kombinowanie mamy we krwi, to wcale nie taki zly nawyk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...