Skocz do zawartości
ludi

Sony Ericsson T 230 tanio w prepaid-czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto zakupić T 230 (od niedawna za 349zł lub 379zł w innej sieci w systemie prepaid?). Czy jest może lepszy telefon w tym przedziale cenowym(najlepiej nówka) biorąc pod uwagę stosunek cena/jakość? Ciekaw jestem czy bateria trzyma rzeczywiście 5 dni-proszę o wypowiedż znawców tematu.Brałem pod uwagę również N3510i za 399 też nówka ale wygląd już niedzisiejszy... :?: :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bakteria trzymala kolo 3-4 dni (nowiusienki telefon z salonu, po kilku dlugich ladowaniach). Co do funkcjonalnosci to wszystko zalezy od oczekiwan, mi sie podobal. Wady jak dla mnie to fatalny manipulator 4 kierunkowy i kiepski wyswietlacz (rozdzielczosc).

Podobno trafila sie teraz seria, w ktorej czesto padaja glosniki (ten taki normalny do zwyklych rozmow, bo jest jeszcze drugi grajacy dzwoneczki). Ja mialem okazje trafic na taki model - glosniczek padl po 2 dniach od zakupu :-) Oczywiscie wymienili w serwisie i teraz gdzies komus dobrze sluzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go mam trzyma mi 5 dni przy 30 minutach rozmowy w tym czasie.

Raz mi się zawiesił na około 3 minuty. Wczoraj nie mogłem zadzwonić do żony - zaczął wybierać numer i się rozłączał(wkużyłem się bo się umówiliśmy, że zadzwonie jak przyjadę pod sklep a tak musiałem iść ją szukać).

Na samym początku jak go kupiłem to gubił stacje - serwis i wgrali nowe oprogramowanie od tego czasu to tylko raz pojawiło się TYLKO NUMERY ALARMOWE.

 

Nie polecam - piszą 300h na czuwaniu i 10h rozmowy. Żony motorola 205 przy 200h/5h trzymała też 5dni. Chwyt marketingowy. Ten model im nie wyszedł choć dość ładnie wygląda - dla tego go wziełem.

Zobacz też : http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=87832&highlight=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojej siostry chlopak go ma i sa 2 rzczy ktore mi sie z nim nie podobaja:

1) Ten joystik czy co tam taki badziewiacki.

2) Klawisze ciezko chodza i to mnie najbardziej dobilo :(

 

Ps. Ja bym na twoim miejscu wzial N3510i lepsza w obsludze i wogole jest OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto zakupić T 230 (od niedawna za 349zł lub 379zł w innej sieci w systemie prepaid?). Czy jest może lepszy telefon w tym przedziale cenowym(najlepiej nówka) biorąc pod uwagę stosunek cena/jakość? Ciekaw jestem czy bateria trzyma rzeczywiście 5 dni-proszę o wypowiedż znawców tematu.Brałem pod uwagę również N3510i za 399 też nówka ale wygląd już niedzisiejszy... :?: :?: :?:

~350zl SE t68i/t310+mca 25 i pewnie starczy na irde...

~400zl Siemens M55

te telefony beda o wiele trafniejszym wyborem niz t230.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proste ze tak T230 to badziew jakich malo a pozatym ja bym wolal jakis telefon od kogos kupic albo z allegro za 350 i kupic jakas startowke!! duzo jest telefonow za ta cene dobrych ;]]] tu masz http://allegro.pl/show_item.php?item=32623459 do tego kupujesz startera za 20 prycli i masz mega telefon za mega cenke ;dd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info 8O ,faktycznie ten SagemX-6 do T230 jest jak niebo a ziemia...tylko ze cena oscyluje w granicach 450-499 zł! Podobno wbudowany aparat robi rewelacyjne fotki (ale czy prawdą jest ,że np.gier nie można wgrywać przez kabelek i czy bateria pociągnie z 5 dni) :D :?: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz w grę wchodzą 2 fony?

Harry-a gdybyś ty miał wybór między My-X6 za ok. 450 a N3510i<którą sam zachwalałeś> za 320-to czy warto zaoszczędzić te 130 zeta :?: po waszych wypowiedziach zrezygnowałem z T230-bo poza świetnym w/g mnie wyglądem to raczej nieudany model :idea: i nie warto go brać!

...RoKFoR wspomniał o M55 i gdyby tylko miał lepszy wyswietlacz niż N3510i to bym dłużej się nie zastanawiał :-)...

 

P.S.

widzieliście tą "cienką" N2650 http://mobil.idnes.cz/obrazek.html?obrazek...kia_2650_31.jpg ---fajnie wygląda :lol: cena z allegro-jedyne 799!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...