Skocz do zawartości
Meehow

No name WC PSU mod

Rekomendowane odpowiedzi

W celu wyciszenia kompa zakladam sobie wlasnie wc, a przy okazji przerabiam cala bude. Jak na razie skonczylem zasilke. Moj no name PSU strasznie glosno pracowal wiec chalasliwy wiatrak poszedl w odstawke, a razem z nim gora mojego zasilacza i stary kolor. Oto on:

 

Dołączona grafika

 

I razem z kabelkami:

 

Dołączona grafika

 

Co moge zrobic, zeby polaczyc rurki z molexami zeby to w miare ladnie wygladalo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej użyj koszuli termokurczliwej to najszybsze rozwiązanie bez zbytniego bawienia się :) http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=90045 Wizde że chłodzenie PSU to woda nie jest zbyt popularny pomysł ale bardzo wydajny. Mam pytanko ile Watowy jest ten zasilacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee. Spokojnie dostaniesz stosowne koszulki. Mam pod ręką własnie kaliber 20mm, więc odpowiednie dla węży też na pewno są. Tylko nie wiem czy to dobre rozwiązanie, bo one nie są zbyt skore do zginania.

Jeśli odcinki węży pomiędzy zasiłką a resztą układu nie są zbyt powyginane to proponuję alternatywne rozwiązanie - przewody poliamidowe od pneumatyki (są produkowane w różnych kolorach, m.in. czarne) :arrow: http://www.bimen.com.pl/viewattach.php/id/...198c6a1eaf7bb80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory zasilka chodzila bez problemow. WC na pewno jej nie zaszkodzi, a pompka chodzi na 220V.

Bede mial chwie czasu, to skocze kupic koszulki.

Mi sie weze podobaja. Do tego sa tanie. Weze sa "zbrojone" tzn. owiniete dookola jakims sztywnym materialem. Pocialem je wzdulz "zbrojenia" i sporo zyskaly na elasycznosci i nie musialem sciagac molexow, a przy tym nie widac, ze sa pociete.

Ale musze przyznac, ze molexy i laczenia z wezami nie daja mi spac. Zaloze koszulki i mazne je sprayem na czarno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obraz sie ale te oslanki na kable przypominaja mi kondomy albo jak to tam woli wibratory... wiem wiem jestem zboczony :P PSU wyglada bardzo ladnie, good robota :D. Powiedz tlyko jaka to zasilka, jesli Codegon to podejzewam ze gra byla nie warta swieczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...