Skocz do zawartości
rufik

Tani zestaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Właśnie się przymierzam do założenia sobie zestawu WC. Jako, że na nadmiar kasy nie narzekam, wiec mam przeznaczone na ten cel max 200PLN. Przejrzałem sobie różne oferty i troche forum i zakładam z góry, że CPC odpada :) Tak więc zostaje tylko zestawik z bloki.pl + chłodnica.

Tak więc moje pytanie brzmi: czy jest sens kupować zestaw "Cold Silence" + chłodnica? Czy lepiej dorzucić do "Star System"?

 

Warunki w jakich ma pracować:

- Barton 2600+

- nie podkręcam proca

- zależy mi bardziej na ciszy

- nie uśmiecha mi się żadna awaryjność w stylu "odkleiło się"

- w przyszłości dodatkowy blok na zasilaczu

 

Czy istnieje inna alternatywa taniego zestawu WC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłodniczka ze szrotu albo wymontuj z starego samochodu dziadka stryjka ojca wujka od strony ojca. co do bloczków to bloki.pl to dorby wybór jesli nie plujesz pieniedzmi. Jak masz chei icn zas mzoesz tez zorbic sobie sam. Spód możesz zorbić rpzez pocięcie płaskwoanika w finy piny kułeczka 8-miokaty gwiazdki czy co sobie tma zadecydujesz a top wykonaja ci w firmie robiacej reklamy jak amsz fuksa to rpzy zakupie pleksy za free lub za mała dopłąta ci to obrabia potem tylko sklej silikonem lub uszczelka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To policzmy:

-wyprawa na szrot i powrót z nagrzewnicą od łady/fiata 125/starego poloneza/żuka/opla itp. nie powinien więcej niż 40zł kosztować (za tyle ja kupiłem opla łada 30 a fiat 20 mnie kosztował)

- pompka aquael 650 dio 40zł

- około 3m węża igielitowego 10zł

- blok SPIDER EXTREME 89 na allegro

- zbiornik wiatrak na chłodnice i inne ciach!ły reszta z tych 200

 

Króćce stosuj większe niż wewnętrzna średnica węży. Trudniej założyc ale napewno szczelniej (testowane w praktyce).

 

Zbiornik weź wyższy tak żeby pompka niedotykała żadnej krawendzi i nad i pod sobą miała kilka centymetrów wody. Wtedy ciszej jest.

 

możesz zobaczyć moją stronke http://student.wspa.pl/~czarodziej/

 

A i WC jest wciągające jak chodzenie po bagnach. Jak raz zaczniesz robić to będziesz je cały czas modował. Ja tak mam (tylko kasy za mało).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...