Skocz do zawartości
chris1988

Przezroczyste podpisy pod ikonkami w Win 98 SE

Rekomendowane odpowiedzi

bedzie mial za to mase innych, wczesniej mu nieznanych, dzieki czemu Forum powiekszy sie o kilka nowych topikow, i bedziemy miec pole do popisu.

@chris1988- jezeli znasz nazwe programu, to co za problem poszukac w googlu innej lokalizacji skad mozna sciagnac?

Inna sprawa ze daje sie sciagnac z mirrora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu, gdy miałem jeszcze w kompie 98SE też denerwowało mnie to i poradziłem sobie przy pomocy "miniaturowego" programiku który słuzył wyłącznie do tego, ale niestety niepamietam jak sie nazywał.

 

Jednak nie o tym chciałem powiedzieć, kiedyś na ajkiejś stronce czy tez forum przeczytałem ze przezroczyste tło napisów to jedynie kwestia jakiegos wpisu w rejestrze - moze to ktos potwierdzić a jeżeli tak to niepotrzeba wtedy zadnych programów dodatkowych.

 

 

Kilka sekund z GOOGLE i:

http://download.chip.pl/printversion/print...sion_45013.html

http://www.rotation.prv.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez kiedys pisalem o tym programie, lecz nie pamietam nazwy.

Problem w tym, ze taki program, to kolejny proces w tle pozerajacy zasoby.

No właśnie w tym sęk, jak masz dobrego kompa to wrzucasz XP i masz wszystkie "bajery". jak masz słabszego to 98 i musisz dbać o zasoby.

Ale wszystko zależy od tego co jest dla ciebie ważniejsze wydajnośc czy wodotryski. I niemówię o tym z przekasem bo sam lubie miec odjechany pulpit itd itp. tzn lubiałem teraz stawiam zdecydowanie na wydajność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...