Skocz do zawartości
Misiu15go

Rewelacyjne węże do Twojego WC

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dostep do rewelacyjnych wezy! Nie dosyc, ze są idealnie przeźroczyste, to na dodatek promień zgięcia jest mniejszy niż na tygonie :D . Węże są trudno dostępne w polsce (i na dodatek bardzo drogie :cry: ), ale jest możliwość ich sprowadzenia zza granicy. Czy znajdą się chętni?

Wąż na razie jest dostępny po wysokiej cenie moge ją obliczyć jeśli są chętni na zamówienia i proszę składać je w topicu. Jeżeli będzie bardzo dużo chętnych sprowadzeje wraz z kolegą z tweaka z zagranicy. Węże można kupować na metry. Jeśli będzie duże zainteresowanie będzie można wynegociować cene i kupić węże sporo taniej.

Promień zagięcia węża to ok 7cm

html>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4m 10/12mm, tylko musze znac cene :P ;)

Planuje zakup Hydorka L30 II wiec bedzie jak znalazl okazja do wymiany wezy :D

a 10/14 nie może być

cena jak już podał kolega ok 9zł za m będzie a i jeszcze zależy jaki wąż bo są tańsze i drożesze

Moze byc 10/14 ale 3m :D

Jak juz bedziecie zbierac final zamowienie to dajcie cynk na priva, to zrobie przelew komu trzeba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwilka chwilka, Panowie ! Albo mi sie wydaje, albo widzialem identyczne węże w sieci Lm. Ostatnio byłem w sosnowcu i pomimo tego, że moje wc już jest skończone to zawsze lubię się za czymś ciekawym rozejrzeć.

Patrząc na fotki, czytając opis jestem prawie pewny że to te same węże ! Nawet te same rozmiary !

Misiu, możesz podać nazwę tych węży ! Ktoś tam wyżej, prosił już dwa razy ! Jeśli to jest to samo, to nie ma sensu przecież czegoś z zagranicy sciągać. Proszę o fotkę napisów na wężach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwilka chwilka, Panowie ! Albo mi sie wydaje, albo widzialem identyczne węże w sieci Lm. Ostatnio byłem w sosnowcu i pomimo tego, że moje wc już jest skończone to zawsze lubię się za czymś ciekawym rozejrzeć.

Patrząc na fotki, czytając opis jestem prawie pewny że to te same węże ! Nawet te same rozmiary !

Misiu, możesz podać nazwę tych węży ! Ktoś tam wyżej, prosił już dwa razy ! Jeśli to jest to samo, to nie ma sensu przecież czegoś z zagranicy sciągać. Proszę o fotkę napisów na wężach.

Tak, to możliwe. Kolo Kielc niestety nie ma LM. Nazwa wezy to Cristalo eXtra.

 

Jesli mozesz to sprawdz cene :-). Z jedynego zrodla do jakiego udalo mi sie dostac wychodzilo za 12/16 ok. 9zl/metr.

 

EDIT: Dodaje jeszcze jedno zdjecie ;-).

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...