Skocz do zawartości
Slayer

Quake 3

Rekomendowane odpowiedzi

cos nie bardzo chca mi te kolory dzialac :|

/cg_enemycolors 0000 (1111)

kolory pozostaja te same a zalezy mi ze zrozumialych wzgledow na jaskrawych zielony bialy :)

ja staram sie nieschodzic ponizej 2oofps ;) gra fajnie szybko chodzi dynamika ;)

1602946[/snapback]

musisz miec OSP lub CPMA

do tego jako enemy model jakis model PM

 

/cg_enemyModel keel/pm

 

polecam

http://q3arena.gry.imro.pl/?id=29

sie tam kiedys za dawnych czasów naprodukowałem nad tym :) starczy poczytac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1602923[/snapback]

Próbowałem z 10 razy wchodzić, ale za każdym razem pisze 421 too many players, try again later.

Wiec raczej z tad tez sie nie da ;/

Albo sproboj sciagnac, pozniej wejdz na www.yousendit.com, tam podajesz moj mail,pokazujesz gdzie jest pliczek i wysyla go na serv. Pozniej pokazuje Ci sie link do tego pliku. (Byłbym bardzo wdzieczny jesli moglbys to zrobić, jeszcze raz moj e-mail: clopin@o2.pl)

 

Dzieki za wczesniejsza pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOze ktos wie jak sobie poradzi z moim poblemem.Po odpaleniu gry wszstko jest o polowe iemniejsze niz byc powinno ,dopiero wejscie w opcje video i ruszenie suwaczkiem brightnes w jakakolwiek strone ,powoduje pryzwrocenie do normalnej jasnosci.To samo dzieje sie podczas gry gdy np pojawi mi sie okienko dostpnsci kogos w tlenie,teoretycznie moge wylaczyc tlenalub powiadamianie ,ale generalnie to jest denerwujace.NIe hce pisac od nowa konfiga gdyz totalnie nie pamietam jak tosie wszystko ustawialo ( gram teraz zadko w q3) ,moze ktos wie jakie opcje moga wplynac na znikniecie tego bledu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOze ktos wie jak sobie poradzi z moim poblemem.Po odpaleniu gry wszstko jest o polowe iemniejsze niz byc powinno ,dopiero wejscie w opcje video i ruszenie suwaczkiem brightnes w jakakolwiek strone ,powoduje pryzwrocenie do normalnej jasnosci.To samo dzieje sie podczas gry gdy np pojawi mi sie okienko dostpnsci kogos w tlenie,teoretycznie moge wylaczyc tlenalub powiadamianie ,ale generalnie to jest denerwujace.NIe hce pisac od nowa konfiga gdyz totalnie nie pamietam jak tosie wszystko ustawialo ( gram teraz zadko w q3) ,moze ktos wie jakie opcje moga wplynac na znikniecie tego bledu?

1608459[/snapback]

 

a masz patch 1.32? bo 1.11 tak mial na nowych windowsach. Bardzo zadko potrafilo to sie zdarzyc mi tez na 1.32 .. ale tak sporadycznie ze nie warto wspominac. Głowie po reinstalu steró do grafy albo cos ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo :/ pamiętam że na GeForce 2 nie miałem takiego efektu, dopiero po prześciu na ATI - w 9550 i 9800 sie tak robi :|

1608460[/snapback]

Moja karta to radeon 9600pro@Xt ,nie pamietam jak to wygladalo na gf,ale calkiem mozliwe ,ze pojawilo sie dopiero na Ati.

 

Ja mam karte ATI i nie mam tego problemu. Ale pojawia mi sie cos takiego jak ktos domnie zagada na GG jak gram :)

1608682[/snapback]

U mnie jest niestety za kazdym odpaleniem gry ,i gdy ktos tylko udostepni sie na tlenie,a czesto uzywam go podczas gry do rozmow glosowych.

 

 

a masz patch 1.32? bo 1.11 tak mial na nowych windowsach. Bardzo zadko potrafilo to sie zdarzyc mi tez na 1.32 .. ale tak sporadycznie ze nie warto wspominac. Głowie po reinstalu steró do grafy albo cos ..

1609363[/snapback]

Gram na v1.31 pod xp,nie sprawzalen jak to jest pod 1.32 ,a chwilowo jestem na wakacjach i nie mam tu swojego kompa.Jesli dobrze pamietam to po wywalnieu configow i postawieniu gry na czysto,problem znika.Niestety pisanie configa od nowa to niezly wysilek,a jakos nie potrafie dojsc ktore ustawienia za to odpowiadaja :/.Moze komus w przyplywie weny tworczej uda sie odnalesc w czym lezy bug ktory nas dotyczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-->Mist

 

tez mialem problem z jasnoscia

 

sprobuj w konsoli wpisac vid_restart

jak nie pomoze to r_gamma i zmien dotychczasowa wartosc (potem mozesz dac stara i bedzie normalnie)

1609791[/snapback]

Vid_restart nie pomagal, ale to jestr mysl zeby prowizorycznie zbindowac r_gamma pod klawiasz i w razie draki szybko naciskac.

 

Dzieki, chwilowo to co prawda prowizoryczne ale najlepsze rozwiazanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka na poczatek :-P Mam wersje 1.32 zrobilem update pb z sererami laczy mnie normalnie wszystko jest ok Tylko ze jak chcem zrobic serw na osp to zatrzymuje sie na konsoli i tak stoi :mur: Jak robie serw na baseq3 wszystko dziala ok jest serw i qmple moga dolaczac Dodam ze mam neo 512 w promocji i jak lookalem to ip za kazdym uruchomieniem qmpa sie zmienia Czy to zle?? moze mi ktos powiedziec czemu nie moge postawic serwa na osp?? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassalem sobie inne skiny nz domyslne i normalnie moge je wybrac w meny player, tak gdzie sie to normalnie robi. Tylko jest jeden problem, po wlaczeniu gry mam nadal jakis domyslny skin i po wejscu do opcji nie ma juz tych skinow, ktore zaladowalem. Dopiero po wyjsciu do glownego menu sa one dostepne i moge je wybrac w opcjach. Wtf ? :blink:

To samo jest w sp i mp.

 

edit

 

Juz sobie poradzilem. ;]

 

edit2

 

A jednak nie wiem : P

 

Pierw bylo ok, jak wybralem to moglem grac tym modelem normalnie a teraz jak wybiore to znowu jestem tym domyslnym i tez nie wazne czy sp czy mp... : /

 

help ? : P

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pewien problem a dotyczyc to tego, że nie mogę odtwarzacz demek? Mam jakis program typu szerłer i jak ładuję mi się demko to wyskakuje mi taki napis. "Client / Server game mismatch: Baseq3-1/.

 

Jaki program ściągnąć? Jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mam glupie pytanie, ale mam Q3A 1.31 i jak wiadomo po zainstalowaniu 1.31 zniknely standadowe demka 001 i 002 ktore sluza do testow wydajnosci...

Jednak z pak0.pk3 winRare wyciagnalem je i wstawilem do baseq3/demos w rozszezeniu dm_67 czy jakos tak, gra je widzi ale nie odpala....

Moze cos zle robie, albo te dema nie maja prawa dzialac :?:

pozdrawiam i sorry za moze banalne pytanie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do jakiego folderu wrzuciles skiny?

 

btw, jest cos takiego, ze wiekszosc(zdecydowana) serwerow ma sv_pure 1, co pozwala na korzystanie tylko z podstawowych pakow q3

1646605[/snapback]

Wrzucilem wszystko ok, w zipie bylo kilka folderow i ich zawartosci porozdzielalem tam gdzie trzeba.

Zastanawia mnie, ze na poczatku nie moglem uzywac tych skinow, po nastepnym uruchomieniu gry juz moglem a teraz znowu nie moge... :blink:

 

Skiny ssalem z tej strony.

 

A co do tego sv_pure 1, to nie moge nawet w SP zaaplikowac tych skinow.

Mam q3 z 1.32 + Ochotnicza Straz Pozarna. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mam glupie pytanie, ale mam Q3A 1.31 i jak wiadomo po zainstalowaniu 1.31 zniknely standadowe demka 001 i 002 ktore sluza do testow wydajnosci...

Jednak z pak0.pk3 winRare wyciagnalem je i wstawilem do baseq3/demos w rozszezeniu dm_67 czy jakos tak, gra je widzi ale nie odpala....

Moze cos zle robie, albo te dema nie maja prawa dzialac icon_question.gif

pozdrawiam i sorry za moze banalne pytanie icon_wink.gif

No nie mowcie ze nie znacie odpowiedzi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mowcie ze nie znacie odpowiedzi :?

1648004[/snapback]

do testowania na nowych patchac (1.30 wzwyż zdaje sie) służy

/demo four

 

do dopalania starych demek byl taki programik któy podmienial odpowienie exe w q3 i odpalal demo .. ale nie pamietam jak to sie nazywalo

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo tego nie rozumie albo nie wime :/

Wpisalem

\timedemo 1

\demo four

i nic...

:lol:

1648191[/snapback]

heh

masz q3 pr 1.32?

 

wlaczasz konsole piszesz

/timedemo 1 (albo piszesz timedemo 1 i naciskasz tab) i ENTER

potem piszesz

/demo four (albo demo four i naciskasz tab) i enter i leci demo .. czekasz te pare sekund jak przeleci wciskasz konsole i widizsz ile klatek bylo (u mnie kolo 840 w moich ustawieniach :P)

 

badz tez jestes sprytniejszy i piszesz

Proste skrypty takie jak te ułatwiają życie

set test "timedemo 1;demo four"

vstr test

- uruchamia tryb timedemo i odpala demko do testu

wiecej tego http://q3arena.gry.imro.pl/?id=29#skrypty

 

:P

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.31 ;-)

Teraz sie zastanawiam czy te ukosniki nie na odwrot :lol:

EDIT

No i psińco :[ nie dziala :(

1648396[/snapback]

dziwne ..

moze masz jakas dziwna wersje q3?

zobacz czy masz te wszystkie zaznaczone pliki w katalogu baseq3...

i czy rozmiary sie zgadzaja

 

Dołączona grafika

 

demo four znajduje sie w patchu 1.30 z tego co pamietam .. i jest w pliku pak6.pk3 a jego nowsza wersja (ze zmienionym rozszerzeniem zeby blyo widac na patchu 1.32 w pliku pak8.pk3 którego na patchu 1.31 nie masz zapewne

 

sprawdz rozmiary plikow i otworz pak6 winrarem looknij tam czy masz katalog demos i jest wnim four.dm_66

 

nie wiem co ci poradzic.. bo w "normalnym" q3 to dziala ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...