Skocz do zawartości
Slayer

Quake 3

Rekomendowane odpowiedzi

Używasz create server w menu czy osobną konsolę?

Otwórz folder z q3. Znajdź configi serwerów, edytuj je w linii password, referee i admin zostaw bez zmian.

Każdy tryb ma własny cfg na pure i non-pure więc nie pomyl się przy edycji.

 

Ja q3 odinstalowałem po kilku godzinach, na lapku nie da się grać.

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam create server z menu. Z podłączaniem się niechcianych gości już sobie poradziłem. Teraz tylko muszę ustawić hasło dla ref'a żeby można było w trakcie gry zmieniac mape w razie czego :) Podpowiedz no mi gdzie są te configi. Mam nadzieję, że wersja ze steama nie będzie się różniła pod tym względem.

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mess to może jakaś ustawka na PPC Lan party ? Oczywiście my gramy z czitami (god mode, give me all etc.), a ty bez ;)

 

A tak całkiem poważnie to chętnie bym zagrał z wami.

hehe, no ja juz raczej tylko rekreacyjnie bym pogral, malo w gry ogolnie gram :)

 

jak bylem z messem na turnieju w krakowie to byl swiadkiem jak zygalem do spiwora swojego i powiedzial ze jestem spawaczem... tak ja gram mess w q3:) zapraszam do grania :)

tak pamietam to, nawet opowiadalem komus niedawno, mor9k to bylo epic fail :D

 

w q3 chetnie pogram, czy to z osp czy tez cpma, w kazdym razie na pewno nie baseq3, bo to to nawet sama obsluga klienta jest tragiczna :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...