Skocz do zawartości
Bartolomius

The Settlers Heritage of Kings

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pogrywam i coraz bardziej mi sie podoba wciagnela mnie giera, bardzo milo sie czas spedza....

A przeszedłeś już planszę z obroną Norfolk?

 

W pewnym momencie dostaję 20 minut na przygotowanie się do odparcia ataku a potem doopa, dostaję w kość ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do Norfolk to nie wiem czy dobrze mowie bo skonczylem sie meczyc z ciaglymi wypadami na pulpit z gry ale mysle ze przy kazdej z drog pownienes ustawic co najmniej 4 wieze (balista tower) bo 2 nie dadza sobie rady pozniej tylko szarza na zamek wroga i po sprawie... jesli to nie ta misja to sorry - skleroza nie boli:P pozdr

DEV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przeszedłeś już planszę z obroną Norfolk?

 

W pewnym momencie dostaję 20 minut na przygotowanie się do odparcia ataku a potem doopa, dostaję w kość ....

1318221[/snapback]

 

nie takiego czegos ze mam 20 min na przygotowanie jeszcze nie mialem, skonczylem misje gdzie mialem ustawiac po 2 balistatowers po lewej prawej i na gorze a potem rozwalic zamek na polnocy, - niestety brak czasu na wiecej grania, powoli sobie lupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do Norfolk to nie wiem czy dobrze mowie bo skonczylem sie meczyc z ciaglymi wypadami na pulpit z gry ale mysle ze przy kazdej z drog pownienes ustawic co najmniej 4 wieze (balista tower) bo 2 nie dadza sobie rady pozniej tylko szarza na zamek wroga i po sprawie... jesli to nie ta misja to sorry - skleroza nie boli:P pozdr

DEV

To jest misja, w której w pewnym momencie włącza się licznik odliczający 20 minut. Po tym czasie wrogowie z dwóch stron atakują Norfolk, a ja nie jestem w stanie pomóc w obronie miasta, siły wroga są zbyt duże.

 

Przypuszczam, że kluczem jest zima, która nastaje, gdy zegar zaczyna odliczać te 20 minut. Oddziały wroga (z jednej i drugiej strony Norfolk) czekają na zamarzniętych jeziorach. Prawdopodobnie trzeba "przepędzić" zimę, wtedy lód stopnieje a wrogowie się potopią. O zmianie klimatu mówi też naukowiec/mnich(?) uwięziony w jakby zagrodzie. Tylko jak "odwołać" tę cholerną zimę?! :mur:

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak "odwołać" tę cholerną zimę?!

jak do tej pory tylko ta misja sprawila mi problem - ale z prostego powodu: nie zdazylem po prostu z weather machine :]

 

 

UWAGA - SPOILER (DLA TYCH CO NIE DOSZLI - NIE CZYTAC!!!)

 

 

 

 

 

do rzeczy - musisz inwestowac w alchemika - to jest podstawa zeby zrobic weather machine.

 

jak sie zrobi zima - ten wynalazca da ci plany jak skonstruowac ta maszyne - do tego czasu musisz miec wynalezione wszystko w alchemii.

 

jak sie pokaze licznik budujesz szybko wieze pogodowa i ta maszyne (nie zapomnij wybudowac domku i farmy dla inzynierow).

 

w tym czasie wojska wroga beda zbierac sie na zamarznietym jeziorze po obu stronach osady, zeby jak sie czas skonczy zaatakowac.

 

ja zrobilem tak: zdazylem wybudowac ta maszyne - wlaczylem "lato" i sie wszyscy potopili :)

 

potem bedziesz musial jeszcze zrobic "czystki" na mapie, ale to juz pryszcz :]

 

mam nadzieje, ze pomoglem.

 

ja juz jestem na ostatniej czesci tej duzej mapy - gra na prawde wciaga, ale mam nadzieje ze to jeszcze nie bedzie koniec :unsure:

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak "odwołać" tę cholerną zimę?!

jak do tej pory tylko ta misja sprawila mi problem - ale z prostego powodu: nie zdazylem po prostu z weather machine :]

UWAGA - SPOILER (DLA TYCH CO NIE DOSZLI - NIE CZYTAC!!!)

do rzeczy - musisz inwestowac w alchemika - to jest podstawa zeby zrobic weather machine.

jak sie zrobi zima - ten wynalazca da ci plany jak skonstruowac ta maszyne - do tego czasu musisz miec wynalezione wszystko w alchemii.

jak sie pokaze licznik budujesz szybko wieze pogodowa i ta maszyne (nie zapomnij wybudowac domku i farmy dla inzynierow).

w tym czasie wojska wroga beda zbierac sie na zamarznietym jeziorze po obu stronach osady, zeby jak sie czas skonczy zaatakowac.

ja zrobilem tak: zdazylem wybudowac ta maszyne - wlaczylem "lato" i sie wszyscy potopili :)

potem bedziesz musial jeszcze zrobic "czystki" na mapie, ale to juz pryszcz :]

mam nadzieje, ze pomoglem.

ja juz jestem na ostatniej czesci tej duzej mapy - gra na prawde wciaga, ale mam nadzieje ze to jeszcze nie bedzie koniec :unsure:

pzdr

 

W którego alchemika i jak mam inwestować? Budynek alchemika mam, ale technologia zmiany pogody jest niedostępna w tej misji

 

Który wynalazca da mi plany? Ten w tej jakby "zagrodzie"?

 

Wieża pogodowa? Jak ją wybudować?

 

O jakiej innej maszynie niż wieża pogodowa mówisz?

 

Mam uniwersytet, właściwie wszystkie technologie opracowane i doopa, nie mogę zmienić tej cholernej pogody :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja spolszczona jest od niedawna dostepna wiec moze sie dziac jeszcze wiecej niz poprzednio:)))))

 

uporalem sie z problemem "wypadu" do windowsa (inna wersja gry) ale teraz mam problem z jedna misja....

 

ale wkrotce moze sobie poradze:))

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako fan settlersow 1 i 2 , (3 i 4 juz mniej) musze powiedziec ze skopali gierke ... uninstall po 2 godzinach grania ... zero klimatu jak dla mnie ... ta gra to juz zupelnie cos innego ... szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest po prostu zajebista, no ale mam problem. Gra mi się notorycznie wiesza, znaczy się może nie tyle wiesza co wykorzystuje procesor na 100% i nie da rady nic zrobić, czasami po wciśnięciu alt+ctrl+del wyskoczy mi okienko „Menadżer zadań...” i uda mi się zamknąć grę. A tak to najczęściej kończy się twardym resetem.

Mój sprzęcik to sempron2500 i gf fx5200. Ci co już grają macie podobny problem? Udało się komuś to rozwiązać?

Już sprawdzałem demo, full wersje en, teraz mam polska i caly czas to samo. Mialem win xp z sp1, zrobilem formacik, zainstalowałem win z sp2 i lipa. Mam nowe stery do grafiki, direct 9.0c.

Help !!! Bo gram mnie wciagła na maxa, ale zaczyna mnie to irytowac te ciagłe restarty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sulejman dziwne dosc objawy..... a z wylaczona gra jaka masz wydajnosc??

gra pobiera cale 100%?? ile masz RAM??

sprawdz czy cos nie zabiera Ci zbednie wydajnosci... ogranicz zuzycie zasobow systemowych w "msconfig"

 

jesli dalej nic nie da to nie wiem co sie dzieje....

mi z wlaczona gra pobiera max 40% zasobow....

 

a sprzet mam taki jak w opisie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jestem nowym użytkownikiem tego forum i trafiłem tutaj całkicie przypadkiem, ale niewątpliwie będę korzystał z mojego konta tutaj :)

 

Mój kolega z komputerem:

 

AMD Athlon 2000+

512MB RAM Kingston

GeForce 3 Titanium 200

 

ma problem z tą grą. Osobiście nigdy w nią nie grałem, więc pragnę skorzystać z Waszej pomocy. Podczas rozgrywki znikają textury. Sterowniki do karty graficznej to 66.93, więc wykluczyłem winę sterowników. Czy ktoś spotkał się z takim problemem, a jeśli tak, to co było jego źródłem/jak można go rozwiązać?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sobie poradzic z misja Folklung :cry: mam calkiem spora armie jednak banditsow wydaje sie byc nieskonczona ilosc i loja mi tylek :/ Rozumiem ze rescue folklung polega na wycieciu wszystkich w pien? Nie mam juz pomyslu, poradzcie cos...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomozcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie wiem co mam robic nad kazdym budynkiem mam wykrzykniki i nie wiem co mam robic ludzie mi tam nie pracuja co jest pomozcie

 

 

 

slyszalem ze trzeba cos zrobic z cite center ale co to jest city center i jak to wyglada i gdzie jest w setlersach wytlumaczcie plisss :mur: :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) mój temat pośrednio tyczy tej gry

Poprsotu mam obrazy płyty tej gry :) i odtawrzam to w demonie 3.33 i za karzdym razem gdy instauje grę wyskakuje taki problem zaraz na poczatku:

Error Code: -5003 : 0x5

Error Information:

>SetupDLL\SetupDLL.cpp (1964)

pAPP:THE SETTLERS - Heritage of Kings

 

Podobnie jest z innymi grami takimi jak Men of Valor też ma te gre w obrazach i wyskakuje identyczny bład czy ktos wie jaki jest tego powod ??Prosił bym o pomoc

 

 

 

_________________________

Procek: Semptron 3000XP+

Pamieć: 512 MB

Grafa: GF 2 MX 400

Dysk: Barakuda 120 SATA

Płyta Główna: GA-7N400 Pro2

Edytowane przez Rico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomozcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie wiem co mam robic nad kazdym budynkiem mam wykrzykniki i nie wiem co mam robic ludzie mi tam nie pracuja co jest pomozcie

slyszalem ze trzeba cos zrobic  z cite center ale co to jest city center i jak to wyglada i gdzie jest w setlersach wytlumaczcie plisss :mur:  :sad:

Czy przed zadaniem tego pytania zadałeś sobie trudu i przeczytałeś ten gigantyczny topic, który ma aż 3 strony? Jest w nim odpowiedź na to pytanie .....

 

Musisz wybudować/odbudować city center. Klikasz na ludka (robotnika), na ikonę z paska z chorągiewką (z tego co pamiętam) a później na jakby ruiny budowli na ekranie gry.

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon 2000+

512MB RAM Kingston

GeForce 3 Titanium 200

 

ma problem z tą grą. Osobiście nigdy w nią nie grałem, więc pragnę skorzystać z Waszej pomocy. Podczas rozgrywki znikają textury. Sterowniki do karty graficznej to 66.93, więc wykluczyłem winę sterowników. Czy ktoś spotkał się z takim problemem, a jeśli tak, to co było jego źródłem/jak można go rozwiązać?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

1330549[/snapback]

Witam, mam podobny problem, czesc tekstur podczas gry znika! sterowniki nowe, directx tez! sprzet troche inny

 

moze ktos wie co z tym zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sie porobilo://// ma ktos save'y do misji Folklung? bo niebardzo chce mi sie isc od poczatku a mialem piekny blad windy(M$ SUX!) ze katalogi systemowe byly nie do odczytu i przed formatem nie moglem skopiowac save'ow :((

kto pomoze?? mail: dev84@o2.pl

jesli ktos moze to z gory serdecznie dzieki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc. Bardzo zależało mi na tych Settlersach i moja kobietka kupiła mi ją :D :D aloe niestety wersje angielską. Chciałbym sie dowiedzieć czy w wersji polskiej jest polski lektor i polska ściezka dzwiękowa dla gry czy tylko napisy są po polsku ???????

Bardzo mi zależy na odpowiedzi bo może udało by sie cichaczem zamienić z kims na werję polska jeżeli była ścieżka dzwiekowa bo jeżeli tylko napisy to na pewno pojewi sie jakiś patch dodający polskie napisy.

 

PeACE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc. Bardzo zależało mi na tych Settlersach i moja kobietka kupiła mi ją :D :D aloe niestety wersje angielską. Chciałbym sie dowiedzieć czy w wersji polskiej jest polski lektor i polska ściezka dzwiękowa dla gry czy tylko napisy są po polsku ???????

Bardzo mi zależy na odpowiedzi bo może udało by sie cichaczem zamienić z kims na werję polska jeżeli była ścieżka dzwiekowa bo jeżeli tylko napisy to na pewno pojewi sie jakiś patch dodający polskie napisy.

 

PeACE

1346927[/snapback]

Po polsku są napisy w trakcie gry i nazwy budowli, oddziałów. Kwestie wypowiadane przez lektora, żołnierzy i osadników są po angielsku. Przynajmniej w wersji, którą ja mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc. Bardzo zależało mi na tych Settlersach i moja kobietka kupiła mi ją :D :D aloe niestety wersje angielską. Chciałbym sie dowiedzieć czy w wersji polskiej jest polski lektor i polska ściezka dzwiękowa dla gry czy tylko napisy są po polsku ???????

Bardzo mi zależy na odpowiedzi bo może udało by sie cichaczem zamienić z kims na werję polska jeżeli była ścieżka dzwiekowa bo jeżeli tylko napisy to na pewno pojewi sie jakiś patch dodający polskie napisy.

 

PeACE

1346927[/snapback]

Jest juz spolszczenie. Zajmuje 192 MB. Gdzie :?: Podałbym linka ale :banana: bym dostał... hehe. Pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, grałem prawie we wszystkie części settlersów oprócz dwójki, która jakoś mi nie pasiła. W jedynkę grałem jeszcze w tym roku i zostało mi jakieś 10min do przejścia gry, a trochę czasu mi zajęło przejście do tego momentu. Trójka była spoko, czwórka tez, ale co programiści zrobili z Heritage of Kings to w pale się nie mieści, to nie jest settlers, to jest jakaś inna gra. Plusem nowych "settlersów" jest na pewno to, że nie są nudne, grafika ładna, ogólnie gra jest miła, ale to nie ten klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...