Skocz do zawartości
MaKaR

FAQ BOINC'a

Rekomendowane odpowiedzi

no własnie, zaczełem sie przejmowac tym że tweakowi cieńko idzie w Boincu ale nie chce mi sie instalowac w ciemno potem szukac co gdzie i jak, a że przegladałem pobierznie topic o boincu to wiem że bywaja z nim małe problemy. A więc moja prośba niech ktoś zrobi małe faq oo gdzie i jak po co komu czemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a czy pierwszy post http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=77491&start=0 nie wystarczy ?

inaczej mówiąc

instalujesz klienta, rejestrujesz się (lub przenosisz konto o czym jest w tamtym temacie na pierwszej/drugiej/trzeciej stronie, wklepujesz accout key które dostaniesz na maila i urla którego też dostaniesz na maila (ale zawsze dla s@h jest taki sam i jest w w/w temacie) i liczysz aż ci prądu braknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

url dobry chociaż ja też licze seti a urla mam tego: http://setiweb.ssl.berkeley.edu/ :D  

s@h = seti@home @="at" (chociaż to pewnie to wiesz, to o co chodzi z pytaniem "o co chodzi z tym s@h ??")

sorry ja dzisiaj starszna zamuła jestem, nic nie wiem i nic nie kminie a długo spałem musze sie do jakiegos lekaża przejśc może mam jakąs anemia albo coś :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ja dzisiaj starszna zamuła jestem, nic nie wiem i nic nie kminie a długo spałem musze sie do jakiegos lekaża przejśc może mam jakąs anemia albo coś :/

i to jak najszybciej bo jak bedziemy anemicznie liczyc to nam konkurencja poucieka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ja dzisiaj starszna zamuła jestem, nic nie wiem i nic nie kminie a długo spałem musze sie do jakiegos lekaża przejśc może mam jakąs anemia albo coś :/

i to jak najszybciej bo jak bedziemy anemicznie liczyc to nam konkurencja poucieka

spoko pójde napewno alebo se jakiegoś danona z lkaseji kupie :), aha mam jesczez jeden dziwny problem w identyfikacji proca pokazuje mi

AMD Athlon(tm) XP 2600+ Pentium
i ajk coś tam sciagał na poczatku do luczenia to tez dla pentiuma czy to normalne ??bo czuje sie urażony z tym intelem jak mi pokazuja że intel to mogli by chociaż wysłac takie 3,06 ht jaiiegos z mobo :):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaKaR - zrobiłeś scandiska pewnie prawda ? miałem tak samo a liczę WU koło 9 godzin więc troche czasu straciłem.

a i bez scandiska wu pozostaje nieruszone a z nim tracisz przeważnie

w win 2003 nie ma tego scierwa a nawet jakby było to na bank bym nie zrobił za kogo ty mnie beirzesz wiki-yu chyba mnie nie lubisz :?: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ble masz win03 ? to chyba nawet miałbym powod aby nie lubic bo to jest jeden z gorszych winow - nic sie nie da na nim zrobic a na serwer sie nie nadaje bo za duzo uslug ma w sobie ktore obciazaja kompa bardziej niz pomagaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ble masz win03 ? to chyba nawet miałbym powod aby nie lubic bo to jest jeden z gorszych winow - nic sie nie da na nim zrobic a na serwer sie nie nadaje bo za duzo uslug ma w sobie ktore obciazaja kompa bardziej niz pomagaja

dlaczego nic sie ie da zrobić jak to rozumiesz ?? chodzi mi wszytko i jest megastabilny . jedyny - jaki w nim jest to to że sie troszeczke dłużej programy na nim właczają, nie wiem dlaczego mówisz że jest feee co może xpek lepszy ?

 

update: z tym nielubieniem chodziło mi że zarzucasz mi korzystanie z scandiscka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie był beee owszem eXPek nie był lepsiejszy osobiście siedze na dwu systmach xp i na auroxie 9.2

xp bo musze miec jakiś windows w kompie (program płatnika :/ i net bo nie chce mi sie go konfigurować na linuxie) a na linuxie reszta i bynajmniej nie mam serwera żadnego tylko lubię go

a i tak za lepszego windowsa uważam 98 (zwykły nie se) jeśli nie ma sie użądzen usb i 2000 jak masz usby pciXy i podobne "nowe" technologie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie był beee owszem eXPek nie był lepsiejszy osobiście siedze na dwu systmach xp i na auroxie 9.2

xp bo musze miec jakiś windows w kompie (program płatnika :/ i net bo nie chce mi sie go konfigurować na linuxie) a na linuxie reszta i bynajmniej nie mam serwera żadnego tylko lubię go

a i tak za lepszego windowsa uważam 98 (zwykły nie se) jeśli nie ma sie użądzen usb i 2000 jak masz usby pciXy i podobne "nowe" technologie

spoko z linuxem jestem narazie na poziomie czytania o nim uczeniu sie nie bede sie porywał odrazu na głebokie wody, tez bardzo długo używałem 98 ( pomimo narzekan wielu osób jaki to on zły ), a do 200 nie mogłem sie przekonać jakoś bo były probemy z grami a w 2003 mam stabilność rekord 17 dni ( tylko tyle bo zianstlowałem soft kory reboota wymagał) i jakoś go lubie :).

 

ps. to jak lubimy sie czy nie bo nie wiem jak mam sie ustosunkowac :):P

ps2. jakbym korzystał ze scandiscka to trza by na forum zwołać komisje śledczą or something bo to gorsze niż lew i orlen :) :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko odnosnie klienta ew. ustawien na stronie:

da sie jakos tak ustawić żeby zaraz po skończeniu liczenia jednostki result ładowal sie na serwer - bo u mnie jest tak ze nastepna swieża jednostka musi sie policzyc do 59.7x% i wtedy dopiero result wczesniejszej sie wysyla na serwer i sciaga sie nowa probka - problem moze niewielki ale mi jakos na nerwy idzie - wiec jak sie da to jakos ludzko ustawic to bylbym wdzieczny za wskazówki

 

thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można w kliencie w zakłądce projrkt, prawą mychą na SETI@home wybrać opcję zaktualizuj preferęcje. Jak wszystko jest OK! z projektem próbka zostaje odesłana. Same przesłanie parametrów obliczeń próbki odbywa się po skończeniu jej liczenia i w tym momęcie jest ona chyba klasyfikowana. A wynik obliczeń przesyłany jest jak wyżej napisałem lub wynika to z ustawień w preferencjach.

Tak ja to widzę, mogę się mylić.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...