Skocz do zawartości
AK47

Chłodniczka wszechczasów - hit!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dzisiaj wracając ze szkoły przypadkowo wstąpiłem do sklemu "Cześci żk, nysa itd.". Spytałem sprzedawce o jakieś nagrzewniczki(czyli dla nas chłodzniczki). Wyciągnął mi spod lady istne cudo. Wygląda tak samo jak Black Ice pro II, z tą różnicą, że jest od niej 1,5 raza grubsza. Posiada krućce na które bez problemu zakłada się wąż 12/15. Finy są bardzo gęsto rozmieszczone. Firmowy kolor to szary ale jak kupię to przemaluję na czarno. Chłodniczka jest wykonana w całości z MIEDZI. W tym tygodniu zakupię ją i przetestuję.

A TERAZ NAJWAŻNIEJSZE : cena 78zł Tak to nie pomyłka.

Narazie sobie kupuję, ale jeżeli byłby jakiś chętny to mogę załatwić pare takich chłodnic.

Narazie wiem, że chłodnica jest na pewno lepsza od kadeta(wymiary!!) - mieszczą się na nią 2 wentylatorki 120mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety wczoraj załapałem jakieś grypsko i do końca tego tygodnia nie ruszam się z domu. Rozmawiałem ze sprzedawcą czy dałoby się większą ilość załatwić i odpowiedział mi, że jak wezmę przynajmniej 10 sztuk to każda będzie po 70zł.

Aha, nagrzewnica ma wszystkie części miedziane, nawet finy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma rozmieszczone króćce?

krućce są rozmieszczone identycznie jak w kadecie

 

[hS.4f] Logan Chodziło mi, że sprzedawca wyciągnął tą chłodnicę spod półki sklepowej(czyli spod LADY).

 

Gdy kupię to cudeńko, to zrobię test z tym czymś vs. opel corsa. Corsa różni się od kadetta tylko troche innnymi kruććami(prostymi)

 

Kroćce są takie, że węże 12/15 wchodzą bez większego problemu a 16/22 już bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko ale czasem te wymiary przeszkadzaja sztuka jest znalezc rozwiazanie jak najwydajniesjze ale jak najmniejsze , ja mialm i rekorda i kadeta a teraz wkoncu sie doczekalem bie i jest lux chlodzi mi uklad zamkniety ( wszystko w budzie ) 3 bloki , na nim siedzi cichutki cristal fan , napewno ta co podajesz bedzie miala swietna wydajnsc ale jak dlamnie wymiary sa wazne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to podobne do tego ?

 

Pytam z czystej ciekawosci bo twoj opis pasuje do tego zdjecia ;]

obejzrałej chłodniczkę jeszcze raz i okazało się, że jest identyczna jak ta na zdjęciu. Jeżeli ktoś chce, to mogę ją mu kupić za 70zł i wysłać poczta. Sam nie biorę bo nie mam już pieniędzy. Uwaga, w sklepie jest tylko 1 sztuka, a poza tym cena wzrosła 3-4 krotnie tzn jeżeli chciałbym zamówić więcej to za każdą trzeba płacić 260zł. Taka jest cena w hurtowni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie "kolego" bo nim nie jestem...

najpierw jestes chory, potem cena wzrasta, nagle w sklepie jest tylko jedna a mialo byc wiecej, potem okazuje się ze to nagrzewnica od fso,

 

tyle tych zbiegów okoloczności, że zaczynam się robić podejrzliwy i się nie dziw temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie ;/

ale mysmy sie umawiali ze ją kupisz po 11 ;/

a ja źle obliczyłem i kasa ktora miała byc na nagrzewnice poszła na moda ;/ a ze było przed 11 to zrezygnowałem

 

AK47, coś kręcisz chyba....

mysle ze nie kreci,

mysle ze jest uczciwy

ale sie sytacja źle potoczyła :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie "kolego" bo nim nie jestem...

najpierw jestes chory, potem cena wzrasta, nagle w sklepie jest tylko jedna a mialo byc wiecej, potem okazuje się ze to nagrzewnica od fso,

 

tyle tych zbiegów okoloczności, że zaczynam się robić podejrzliwy i się nie dziw temu

No i już wszystko wyjaśnione. Nagrzewnicę sprzedam na allegro i po kłopocie.

Jednak muszę ci coś jeszcze wyjaścić dodatkowo, bo chyba czegoś nie zrozumiałes:

-tak, byłem chory i nie mogłem wtedy tego kupić bo sklep jest w mieście, do którego dojeżdzam(szkoła)

- cena zmalała z 78 do 70zł, czyli NIE WZROSŁA - czytanie ze zrozumieniem rulez!

- w sklepie była tylko 1 ale sprzedawca zapewniał mnie, że może sprowadzić więcej i to nawet trochę zjedzie z ceną. Gdy wykonał telofon do hurtowni, okazało się, że cena wzrosła do ponad 200zł. POtem sprzedawca wyjawił, że nagrzewnica ma cenę sprzed około 2 lat, a wtedy właśnie tyle kosztował ten sprzęt.

 

trudno, że nie chcesz byc kolegą. Ja sam chcialem załatwić komuś , kogo nie znam, fajny sprzęt. Oczywiście całkowicie bezinteresownie. Jak widać źle na tym wyszedlem i już na pewno niczego podobnego nie zrobię.

Oczywiście jest to po części moja wina i nie mam do Wizarda już żadnych pretensji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...