Skocz do zawartości
Heat

jaka klawiature do 150zl warto kupic ?

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam klawe Trust'a Easy Scroll i jestem z niej bardzo zadowolony , niestety zaczal scierac sie lakier z podporki pod nadgarstki i klawiatura wyglada jakby byla z [gluteus maximus] wyciagnieta... ;)

 

No i mysle nad czyms nowym tylko za bardzo nie wiem co kupic...

Z dodatkow , ktore chcialbym miec to dodatkowe przyciski multimedialne (zeby nie trzeba bylo myszki szukac jak chce gloscnosc zmienic :lol: ) Moga byc jakies inne wodotryski , tyle ,ze nie za duzo .

 

Nie chcialbym bezprzewodowej , no chyba , ze ktos mnie przelamie jakims argumentem to kto wie (ale wtedy nie moze pochlaniac polowy mojego budzetu na baterie)

Cena do 150zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz klawiature do gier to w gre wchodza tylko logitechy a jaka chcesz to jzu zalezy od kasy i od tego czy lubisz klawiatury z duza iloscia dodatkowych przyciskow czy prosta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to moj pierwszy post na forum ale sledze je od dluzszego czasu.

 

A co sadzicie o tych zabawkach:

http://www.sklepwgk.pl/opis.php?id=MSMULTIKEY

http://www.sklepwgk.pl/opis.php?id=MSMULTIKEYN

 

Tez mam zamiar cos zakupic a ostatnio wzornictwo logitecha jakos mi nie przypada do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobna do tego pierwszego microsofta, rozni sie tylko normalnie ulozonymi przyciskami multimedialnymi , rozkladem klawiszy f1-f12 (u mnie 3 serie po 4 tutaj 4 po 3), no i klasycznym przyciskiem del. No a z wrazen uzytkowych podkladka pod nadgarstki bardzo wygodna, pisze sie na niej calkiem przyjenie. Ja bym nie potrafil grac na klawiaturze z malym skokiem klawiszy, ale moze to kwestia przywyczajenia.

Na kolanach jak sie trzyma niesprawdzalem bo mam fotel z podlokietnikami na stale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ayem dzis zamowilem ultrax'a na allegro. ciekawe jak sie bedzie spisywala.

napisz im swoje odczucia co do tego cacka

no uzywam jej juz chwile wiec moge sie wypoweidziec :)

 

no wiec tak:

jestem zachwycony ta klawa, niziutki skok, klawisze odpowiedniej wielkosci, cicha, wygodna, bez zbednych bajerow (tylko podstawowe przyciski mm)

 

logitech wykonal klawiszae z tego samego materialu co w internet navigatorze wiec np na spacji pojawilo se juz takie swoiste "wyslizganie", tymczasem w odroznieniu od navigatora nie zlazi z przyciskow nadruk literek (jeszcze). teraz jest ona ciut glosniejsza ale nie zbyt denerwujaco.

 

problematyczne jest troch czysczenie jej - nie da sie powyciagac klawiszy wiec w gre wchodzi tylko przedmuchiwanie, do tego nie radze nic na nia wylewac ;)

 

ogolnie jednak jest to swietny sprzet i moge go polecac - szkoda tylko ze klawisze nie sa z ciut trwalszego materialu, szczegolnie jest chodzi o scieralnosc, bo ta taka porowatosc znika dosc szybko - na szczescie nie ma to wplywu na pisanie na niej - nie pojawiaja sie luzy na klawiszach etc - jak dostaniesz paczke to napisz swoje wrazenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także posiadam klawiature Logitech UltraX i wszystko ogolnie ok- cicha w miare, wygodnie sie na niej pisze-, ale klawiatura ma jedna gigantyczna wadę (bynajmniej u mnie) - jak sie wcisnie naraz góra+lewo+spacja to sie zacina. Ten sam efekt jest przy num5+num4+spacja. Lipa bo hamulec reczny w samochodowkach najlepiej sie wciska spacja. Mniejsza wada jest maly wybor klawiszy funkcyjnych, ale mi to nie przeszkadza bo i tak zadko ich uzywam.

Napiszcie czy macie ten sam problem z ta klawiatura (zacinanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam takie pytanko czy ten ultrax posiada regulacje glosnosci?? Moze taki niecodzienny bajer ale mi sie bardzo przydaje

 

No jak posiada jak nie posiada ... Posiada jedynie Mute, Play/Pause oraz Media ... a także Favourites, e-mail oraz www.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Wy, aleja z kazdym logitechem mialem ten sam problem, tzn alt+shift i objaw byl taki jakbym caly czas trzymal ctrl. dopiero wcisniecie ctrl pomagalo. dlatego logitech u mnie kompletnie sie skonczyl. Teraz kupilem takie fajne cus tracera, laptopowka z numeryczna. fajoska, dobrze sie gra, malo kosztuje, klawiszy sporo, tylko trz stery od microsoftowej jakiejs dac, bo doloczone sie wieszaja. no i ta fradja klepiania w laptopowe klawisze :P....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak posiada

hmm niewiem jak to znalazles bo u mnie regulacji glosnosci nie ma. jest tak jak napisal woofer czyli mute i play i kilka przyciskow funkcyjnych ale niestety volume nie ma:(

Moze ktos wie jak zaprogramowac sobie cos takiego na klawiaturke??

Bardzo mi to potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...