Skocz do zawartości
Monica.Reyes

Neostrada+USB+dzielenie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

korzystam z neo przez modem Sagem , chcialbym podlaczyc do mojego komputera, laptpa,

zalozylam wiec na stacjonarnym karte sieciowa, system jest XP, polaczylam je kablem i jest problem: otoz polaczenie lokalane ktore powstalo na stacjonarnym ma zakrselone czyli pisze kabel sieciowy jest odpalczony, choc jest wlaczony, karta nie swieci sie , ani u mnie ani w laptopoie , polaczenie loklane na moim koputerze nie pokazuje stanu, nie daje sie z nim w sumie nic zrobic , w onkie widac tylko wylacz ale sie nie daje pisze ze moze z niego inne urzadzenie korzystac, jestem dosc poczatkujacym urzytkowieniekm i nie radze sobie z tym , moze ktos podpowie mi gdzie popelniam blad?

Pozdrawiam sedecznie i licze na pomoc

Monika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo serdecznie dziekuje za odpowiedz, jesli mozesz mi jeszcze napsiac , bo przyznaje jestem poczatkujaca w tej kwesti , czy taki kabel jak piszesz z crosowany kupie ? czy wystraczy jesli osobie sprzedajcej powiem iz chodzi mi o kabel crosowany bedzie wiedzial co i jak czy crosowany znczy ze skretka ?

 

Pozdrawiam

Monika

 

 

 

 

 

najprawdopodobniej masz żle zarobiony kabelek , jesli łączysz 2 kompy bezpośrednio z sobą kabel powinien być crosowany .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...